Skoči na vsebino

Ture 125-kubičniki


Stric Burek

Priporočene objave

Kdo bo nasledn vikend kej na ridah?? Da bi se kj srečal pa kšno debato rekl :boobies:

20. 6. zbor na ridah? VSI! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20. 6. zbor na ridah? VSI! :naughty:

Ajde, gremo, da ns je čeim več. Da se pokažemo! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dns je bla pa kr lepa

prvo smo se na ridah gonili pol pa iz postojne v Žiri na motozbor in nazaj u Postojno...se je nabralo ene 180Km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeraj Vrhnika - Postojna - Ilirska Bistrica - Reka - Krk pa nazaj.

Skupaj ene 270km. Avtocesta je bla kr mučna za husota :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Postojna-Sežana-Palmanova-Sežana-Divača-Podgrad-Ilirska Bistrica-postojna :)

lepa fura edino avtocesta po Italiji je bla mau huda za moped k je biu ceu cajt u rdečem polju :)

se je nabralo 250km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dons turca Škofja Loka, Žiri, Idrija, Postojna, LJ, Medvode, Kranj... zelo lepa turca

približmo 120km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem se pa v sredo odpravil na morje, do ankarana natančno. Žal nimam časa niti prave volje da bi vse skupaj opisal, zatol povem le da je bilo super skoraj nič prometa, lepe cest, nabralo se je pa 475 km B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej ta teden grem na eno dnevno furco. Do sedaj najdalša zame.

Ljubljana-Postojna-Ilirska Bistrica-Opatija-Lovran-Labin-Pula-Rovinj-Poreč-Novigrad-Umag-Koper-Postojna-Ljubljana

Cirka 450km. Mogoče kšn več al mn odvisno kam vse se bo zavil.

Gre kdo?trance_25_naughty.gif

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej ta teden grem na eno dnevno furco. Do sedaj najdalša zame.

Ljubljana-Postojna-Ilirska Bistrica-Opatija-Lovran-Labin-Pula-Rovinj-Poreč-Novigrad-Umag(plavanje)-Koper-Postojna-Ljubljana

Cirka 450km. Mogoče kšn več al mn odvisno kam vse se bo zavil. trance_25_naughty.gif

No pa sm prevozu to turco dans

trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja turca iz prejšenga tedna začetek novo mesto-dvor-kočevje-ribenca-cerknica-postojna-črni kal-koper-portorož pa nazaj:D lušna turca sm drugič se je treba še na ridah ostavt:D:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ko sem kupil 4t nakeda sem komaj spoznal kaj je udobnost in "dolgotrajno" uživanjeworship.gif

zadal sem si, da se bom peljal enkrat na morje z njim pa se ne upam peljati sam. si boste mislili, kakšna boobies.gif sem a?trance_45_withstupid.gif

zanima me če bi še bil kdo za foro, da se vozi na hrvaško obalo enkrat do 8.8.2010?

če je kdo k ma rad nočno življenje, uživanje na cesti, voljo za postanek na kakšni lepi lokaciji z dobrim razgledom ali dihjemajočo plažo, naj se čimprej nekje javi da se spoznamo in izmenjamo cifretrance_30_punk.giftrance_30_punk.gif

kompromise se sklepa sproti tk da ima vsak največ od potovanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bom mel motor bo lah kdo z mano šov na mini izlet u BIH na vikendico.Js sm šov dostkrat z viragotom,ene 4krat,bliz Jajca pa bomo šli v juniju ko je še motosrečanje v Jajcu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

misliš it po avtocesti?

meni ni lih preveč po avtocesti... malo ja, tam ko je na regionalni tečno se stisne tistih 50km po avtocesti po moje...

Ko bom mel motor bo lah kdo z mano šov na mini izlet u BIH na vikendico.Js sm šov dostkrat z viragotom,ene 4krat,bliz Jajca pa bomo šli v juniju ko je še motosrečanje v Jajcu.

vikendico? junij?? jaz mislim iti v kratkem hehe

se pa čuje dobro ta jajca trance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kraj je Jajce,tam je blo 1. zasedanje avnoja drgač pa lep slap je tam tut.no sj ni tko daleč,sam 350km.js sm se vozu mal,ene pet ur.

Aja pa zanima me kolk gre drugim virago če ma še kdo viragota 125.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K moj virago je šov k sm mu skor dušo spustu,ga čist do konca "steru" 115,če sm se spognu 120.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko sem kupil 4t nakeda sem komaj spoznal kaj je udobnost in "dolgotrajno" uživanjeworship.gif

zadal sem si, da se bom peljal enkrat na morje z njim pa se ne upam peljati sam. si boste mislili, kakšna boobies.gif sem a?trance_45_withstupid.gif

zanima me če bi še bil kdo za foro, da se vozi na hrvaško obalo enkrat do 8.8.2010?

če je kdo k ma rad nočno življenje, uživanje na cesti, voljo za postanek na kakšni lepi lokaciji z dobrim razgledom ali dihjemajočo plažo, naj se čimprej nekje javi da se spoznamo in izmenjamo cifretrance_30_punk.giftrance_30_punk.gif

kompromise se sklepa sproti tk da ima vsak največ od potovanja.

To maš v mislih enodnevni ali večdnevni izlet? Za en dan se bi po 1.8.( ko pridem iz zrč :yea1: ) načeloma dalo kak termin najdet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!