Skoči na vsebino

Ture 125-kubičniki


Stric Burek

Priporočene objave

To maš v mislih enodnevni ali večdnevni izlet? Za en dan se bi po 1.8.( ko pridem iz zrč :yea1: ) načeloma dalo kak termin najdet.

za dva dni alpa en dan kaj te vem. se treba še zmenit. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za dva dni alpa en dan kaj te vem. se treba še zmenit. :)

Aha. Jaz grem zdej za en teden na morje, tko da bom nasledn tedn vido če bom meu kej cajta al mi bo vsega punca pobrala :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha. Jaz grem zdej za en teden na morje, tko da bom nasledn tedn vido če bom meu kej cajta al mi bo vsega punca pobrala :blush:

Nared tko kokr sm jst. Punco odsloviš in ostane dost dnarja in časa za motor, Joke! Prov pride :rolleyes:

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ta teden bil na počitnikovanju na Visu, dol sem pa šel z ničemer drugim kot hyosungom :).

Včeraj sem se vrnil, naredil slabih 500km v eno smer (vse skupaj naredil več kot 1000km), vozil od 8h zjutraj iz Splita, doma sem bil malo pred 6h popoldne. Poraba 2,5l, ker sem vozil res lepo do največ 90-100, z enim tankom naredil čez 500km (pa bi še več), kar me je res presenetilo, ker še nisem toliko naredil. Me je pa dobro začelo prati pri Crikvenici, jaz pa brez dežnega kombinezona...

Pot:

pot.jpg

Celotna pot po googlemaps je 570km vključno s trajektom.

Popravljeno . Popravil Dejan99x
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp..Sem nov na forumu, lahko vam, pa povem za ljubitelje ovinkov in hitrosti..Če se peljete iz Celja proti Laškem-Rimske toplice- Zidani most-Radeče-Sevnica, v Sevnici na Petrolu greste še naravnost in potem je rondo in v rondoju greste še naprej tako da boste videli na desni strani Sava avto, potem se peljete še naprej in vidite čez nekaj časa na desni strani trgovino Hofer tam je odcep za Mokronog in zavijete desno in potem se peljete do Mokronoga, ta cesta se imenuje za Mirno...Če pridete pa iz brežic-krškega se pa peljete skos naravnost in potem pred Sevnico zavijete levo za v Mokronog (cesta se imenuje za Mirno).

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp..Sem nov na forumu, lahko vam, pa povem za ljubitelje ovinkov in hitrosti..Če se peljete iz Celja proti Laškem-Rimske toplice- Zidani most-Radeče-Sevnica, v Sevnici na Petrolu greste še naravnost in potem je rondo in v rondoju greste še naprej tako da boste videli na desni strani Sava avto, potem se peljete še naprej in vidite čez nekaj časa na desni strani trgovino Hofer tam je odcep za Mokronog in zavijete desno in potem se peljete do Mokronoga, ta cesta se imenuje za Mirno...Če pridete pa iz brežic-krškega se pa peljete skos naravnost in potem pred Sevnico zavijete levo za v Mokronog (cesta se imenuje za Mirno).

kle se jst dostkrat pelem, samo morte it ne takoj po dežju, k cesta se počas suši pa po dežju je na kakih odsekih še pesek, drgač so pa res lepi ovinki :D idino prot koncu proti Tržišču je slaba cesta bolj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dans pa utrujajoča fura. :winkiss:

Lj-Krško(počakal kolega da sva štartala)-Zagreb-Novi marof (80km ganjanja po pisti)- In vse potem v obratnem vrstnem redu.

Nabral se je pa 500km. Podrl svoj osebni enodnevni rekord ki je znašal 480km :notworthy:

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Postojna-Beljak...in potem z kombijem nazaj u postojno :)

mi je ketno utrgalo 20km pred mejo :)

Koliko km pa si imel že narejeno z njo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kšne 10 000, meni je varovalko snelo in pol je tisti del k se ketno sestavi zvilo in utrgalo, tko da grem ju3 u Gorico po člen k se na nek način zakoviči in če čš dat pol ketno dol jo morš odrezat :) pa še sosed mi je reku da naj to nrdim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bom zdej zamenu ketno, ker imam že 25kkm narejeno z njo (še prva) in je že ful pretegnjena in ne teče enakomerno. Verjetno je res bolje da jo zakovičim kot pa uno šplento nataknem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

koliko časa ti vzame pot od velenja do LJ? po stari cesti seveda. recimo da se držiš omejitev oz. je potovalna hitrost 90

Popravljeno . Popravil dejko39
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

koliko časa ti vzame pot od velenja do LJ? po stari cesti seveda. recimo da se držiš omejitev oz. je potovalna hitrost 90

cirka urca pa pol če se res držiš omejitev.

80km

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bom zdej zamenu ketno, ker imam že 25kkm narejeno z njo (še prva) in je že ful pretegnjena in ne teče enakomerno. Verjetno je res bolje da jo zakovičim kot pa uno šplento nataknem...

to so že preh, ker te org. ketne nimajo oringov notr. priporočam DID 520 mislm d je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm sam vidu da sm reku da sm sov sam u BiH,sm pa se sov na Češko pa Avstrijo pa Trst na kufe,pol pa Vir in še Albanija pa Črno goro,pa hrvaška obala pol nazaj,pa še Srbijo sm pozabu.Tko da je blo dost fur,in še jih bo sam ne z viragotom.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!