Skoči na vsebino

Ture 125-kubičniki


Stric Burek

Priporočene objave

lahk ja..

na msn mas cifro..pa poklic al pa kej da se zmenma bol tocn...ko jz rem dele nekam pa pridem kaki 11-12 nazai :krneki: O:-) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo se pol okol 2 raje zmenit za Marijo :) Pa še js pridem.. ker prej mam južno :krneki:

tud lahk ja... :OK: kje bomo se pa dobil B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mislis na vrhu marije reke tam ko je parking al kje?? em nwm mnda se bo sou tomazin sam nwm kdaj lahk gre un ce bo meu cas tko ob 2 mogoc mal prej..pa pred da tja pridemo pa to..ce ms ti od njega cifro pa ce ga poklices pa uprasa. :krneki: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda mam.. Sej pa se poznamo :D Kr ti poklič, js mam neko delo zle B) :D 051207202

Ajde, grem se obrit zaj :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
med Preboldom in Trbovljami

v smeri proti trbovlam dol mi je bedno ker so taki čudni ovinki med bajtam in če rukneš mu prkeraš v dnevno sobo :whistle: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v smeri proti trbovlam dol mi je bedno ker so taki čudni ovinki med bajtam in če rukneš mu prkeraš v dnevno sobo :whistle: :unsure:

jp.. js se vedn sam gor do planinskega doma pelem.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp.. js se vedn sam gor do planinskega doma pelem.. :whistle:

o ja vem vem sej ta del ceste z nejcem poznata kot lasten žep.. :trance_33_sleep: vozita na pamet :whistle: ne pe tko k si ti mene sprovocerou d sm vn zapelou :krneki: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o ja vem vem sej ta del ceste z nejcem poznata kot lasten žep.. :trance_33_sleep: vozita na pamet :whistle: ne pe tko k si ti mene sprovocerou d sm vn zapelou :krneki: :unsure:

eh nejc nima pojma :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh nejc nima pojma :P

hehhee..on ma tomosa sam zto d pred babam folera.. :closedeyes: :winkiss:

Popravljeno . Popravil TADEJ46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o ja vem vem sej ta del ceste z nejcem poznata kot lasten žep.. :trance_33_sleep: vozita na pamet :whistle: ne pe tko k si ti mene sprovocerou d sm vn zapelou :krneki: :unsure:

No ja, js ravno ne, sam enga softiča kot je Dejan še vedno poknem dol kjer češ :krneki:

eh nejc nima pojma :P

Ti boš tak faso :D

hehhee..on ma tomosa sam zto d pred babam folera.. :closedeyes: :winkiss:

B) :grrr

:yes: :P

:fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, js ravno ne, sam enga softiča kot je Dejan še vedno poknem dol kjer češ :krneki:

Ti boš tak faso :D

ja ja :D :fight1: dej kak si se zadnič pelu gor na MR.. ko penzionist pol pa rečeš da se ti ne lub vozit :P

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zadnjič je blo zadnjič, pol si tak vido da sm se raje ustavo ko sm bil celis fukan, pa vaju počako da se navozta :rolleyes:

Da neboma o Racelandu slučajn :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zadnjič je blo zadnjič, pol si tak vido da sm se raje ustavo ko sm bil celis fukan, pa vaju počako da se navozta :rolleyes:

Da neboma o Racelandu slučajn :krneki:

tam je mene prej fuknal zto sm se po tistem bol počas furo.. sej pol ko je še tebe fuknal.. si se pa še bol počas furo.. z mp3jem v ušesih, ko na panoramski vožni :lol1: :P

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!