Skoči na vsebino

Ture 125-kubičniki


Stric Burek

Priporočene objave

definitivno je še premrzl jst sm ga zadnič u graži mal poštimu pa ketno spucu pa to pa me j v roke tok zebl d jih čutu nism.

Tja Marca se bomo pa že vozili ja :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm mel dost turco :closedeyes:

Naredu sm 1.5m po delavnci nakonc je pa še tko u izy burnout padu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je pa ravn zdele vrhunc sezone :) , samo bo treba nove kramparce kupt ker ne pridem nikamor

ja res je jst morm tud gume zamenat pol pa gas u sneg pa u drek :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal nekateri neboste tega nikoli razumeli :)

je tako ja

če mal enduro vozš morš bit fejst usran čene ne zgledaš dobr :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je tako ja

če mal enduro vozš morš bit fejst usran čene ne zgledaš dobr :naughty: :naughty:

Uzivam v enduru ( in motocrossu ) vendar mi blato ni usec. Na progi ze ( v normalnih kolicinah ) na meni in motorju pa ne. Enostavno :) Rad imam vse cisto. Ampak se vedno uzivam v blatu.

Pa danes je bil kar lep soncen dan v Beli krajini, tako da je po zadnjem motocrossu (pred kaksnim mesecem ) danes padla 15km fura s Husqvarno. Prehudo :) ( na cesti )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdele k je mrz se pa nikol več ne pelem z motorjam an k u ponedelk sm šu u šolo z njemu k sm šu pa dam okol štirih popoldne mi je pa tapvo gumo uzel na ovinku pa sm se lepo po tleh pelu čez cev križiše jebat ga asfalt je premrzu pa se guma sploh ne prime tko da sm si tačko za nogo zjebu pa ščitnik za roke čist podrajsov pa balanco skrivu, pa neki je z vilcam narobe k jih kr postran vleče če u desno zavijem nwm kva bi blo to če ma kdo kšne ideje nej pove

pa še to a bi mi zavarovalnca povrnila taprvo strehco k sm jo popraskov komad mam pa kasko zavarovanga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kriće ima verjetno samo zamaknjene da ga zanaša oz vleče.. Nič hujšega, odtegneš, poravnaš, zategneš nazaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kaj je zdaj, bomo počasi štartali s kakšno vožnjico? :naughty:

... spodobilo bi se že.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdaj, bomo počasi štartali s kakšno vožnjico? :naughty:

... spodobilo bi se že.

se bomo kej dogovorili za v mirno peč? :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bomo kej dogovorili za v mirno peč? :closedeyes:

upajmo da bo letos lep vreme takrat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bomo kej dogovorili za v mirno peč? :closedeyes:

Na žegne pa ne hodim. :nono:

Lahko pa na isti dan na furo "Do Starigrad Paklenice in nazaj", bo bolj luštno, ti garantiram! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žegne pa ne hodim. :nono:

Lahko pa na isti dan na furo "Do Starigrad Paklenice in nazaj", bo bolj luštno, ti garantiram! :)

zakaj ne hodš na žegne? drgač se bomo pa zmenil kako pa kam, če bomo šli :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žegne pa ne hodim. :nono:

Lahko pa na isti dan na furo "Do Starigrad Paklenice in nazaj", bo bolj luštno, ti garantiram! :)

A vzameš kakšnega z kawo sabo ? Nisem ravno najhitrejši, da te glih nebi oviral preveč, kaj praviš ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vzameš kakšnega z kawo sabo ? Nisem ravno najhitrejši, da te glih nebi oviral preveč, kaj praviš ?

Naj ti bo, za ene lignje tam dol na moru se bom pa že prilagodil. Če boš priden, lahko pa še malo moj motor za tvoj moped zamenjava. :hmm:

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj ne hodš na žegne? drgač se bomo pa zmenil kako pa kam, če bomo šli :unsure:

Midva z MZ-jem ne čutiva potrebe po "božjem kraljestvu". Se bova lepše imela na cesti, res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja....u garažo jokat pa molt kdaj bo motor uštiman :yea1:

haha. Točno tako :P

Molu pa nebom , ker nimam komu :whistle: Lohk se ga pa zakadim in mislim na Jaha :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!