Skoči na vsebino

Ture 125-kubičniki


Stric Burek

Priporočene objave

Zanima me sam če še kdo take fure opravla.Je kdo tak?

pr men je bla Bosna najdlje (sanski most) Cirka 350 mogoče kšn kilometrček več v eno smer

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me sam če še kdo take fure opravla.Je kdo tak?

Meni je ful všeč potovat nekam neznano kam vendar je letos s cajtom blo malo na knap pa nisem mogel ful daleč it :/ drugo leto pa si obljubim da grem vsaj do portoroža...

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm pa zlo trmast in sm si zadal cilj prit do juga afrike,čist južn konc obiskat,ker sm zlo trmast.To ko bom mel bolši motor.Ker zdj tko nć nimam.Bo pa kr lep motor...

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

imam hondo varadero xl 125 v, v sredo 27.10.2010 smo bli jst pa pa kolega z yamaho tdr 125 pa š eedn z aprilio rs 50(top speed..80km/h) na Balatonu(mađarska.) naredu sn približno 560km... zjutraj je blo precej mrzlo tako da se je delal led na vizirju..ampaka zanimiva turca..sem pa bil letos že 2krat tle na slo morju(približno 200km iz celja v eno stran) vozim s eveliko po Avstraji, bil ap sem tudi že v Italiji..torej uživam na motorju, sem pa motor kupil letos julija in sm naredu do sredine oktobra okoli 9000km..bi jih bilo še več če nebi delal med počitnicami..:)

imam hondo varadero xl 125 v, v sredo 27.10.2010 smo bli jst pa pa kolega z yamaho tdr 125 pa š eedn z aprilio rs 50(top speed..80km/h) na Balatonu(mađarska.) naredu sn približno 560km... zjutraj je blo precej mrzlo tako da se je delal led na vizirju..ampaka zanimiva turca..sem pa bil letos že 2krat tle na slo morju(približno 200km iz celja v eno stran) vozim s eveliko po Avstraji, bil ap sem tudi že v Italiji..torej uživam na motorju, sem pa motor kupil letos julija in sm naredu do sredine oktobra okoli 9000km..bi jih bilo še več če nebi delal med počitnicami..:)

ne rs 50 ampak sr 50(skutr pač)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fb: Tomy Masy ta je šou zram..skutrčka ma..skor je zdržu, neki mu jebe motor tko da sma šraufala u MS pa pol še u MB, ampak sma pršla do doma..un s TDRko je pa spizdu naprej..:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

jst bom kr tle napisu kr s emi zdi da je brezveze odpirat novo temo za to..

na fbju je že ena skupina v kateri naj bi bli tisti k mamo 125ke..tam pa je tudi en dogodek ki naj bi biu prvo soboto po koncu šole ( torej 25.6.2011 ), kdor ma željo si naj tam na fbju pogleda pa lahko pride zram..če pa ma kdo kako dobro idejo kam bi šli pa naj sporoči :)

welkom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

jst bom kr tle napisu kr s emi zdi da je brezveze odpirat novo temo za to..

na fbju je že ena skupina v kateri naj bi bli tisti k mamo 125ke..tam pa je tudi en dogodek ki naj bi biu prvo soboto po koncu šole ( torej 25.6.2011 ), kdor ma željo si naj tam na fbju pogleda pa lahko pride zram..če pa ma kdo kako dobro idejo kam bi šli pa naj sporoči :)

welkom!

Daj mi link do te skupine, ker je ne najdem :unsure: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

kako ste preživel vikend :) ste naredil velik kilometrov? jst sm jih s frendom približno 300 :)

meni je blo super bi blo še boljše če nebi blo vetra danes.. naredil 350km :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je blo super bi blo še boljše če nebi blo vetra danes.. naredil 350km :D

res je tale vetr mal poslabšu že soboto pa petk... amapk usaj toplo je blo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mi smo šli sicer včeraj proti Bledu in Bohinju tako da malo za pretegnit gume je bilo :D čeprav vam Bohinja ne priporočam, saj je gori še sneg pa še polno luž je po cestah :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm jo mahnu mal na notransko pogledat.. :)

Glih tok, da sm po ''prekrokani noči'' pa poskusni maturi, začutu vetr v laseh.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Učerej sm se šou zapelat proti LJ :) ... mal pogledat kolege u intrnat :D Mi je blo prec žou, da sm sploh štartou. Ura je bla okol 2 popoudne. Same škatle na cesti :S kamijon za kamijonom, pa traktorji, kombiji, katastrofa :S ... nasprot pa kolona, nikjer prehitet. Za 70km sm porabu točno 70 minut. S tem, da so me na Lavrici še policaji ustavli. Pobje izvajajo kontrolo nad motoristi v aprilu. Sva se u treh minutah zmenla pa gas dalje. Za nazaj je blo mal lepše, ura 7 zvečer, cesta dost prazna pa se je dalo kr lepo pelat :P ... fajn je blo, da sm dougčas pregnau :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve kdo za kako dobro turo v okolici štajerske.? Da so vsak dokaj porihtane ceste :glare:

proti vržišneku :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest anzeee93

Je kdo k bi sou med prvomajskimi počitncami iz LJ-Portorose ?

Dodej na MSN anze1993 @ hotmail.com, al pa na fbju napis zasebca pa se zmenmo...sam mejl dej u serch pa me najdes

vec kt ns bo bol bo veselo =))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!