Skoči na vsebino

Ture 125-kubičniki


Stric Burek

Priporočene objave

a gre kdo zraven v pondeljek proti dalmaciji, potem pa Bosna in srbija?? s kolegom štartava v ponedeljek in se vrnema naslednji ponedeljek:) ustavima se v večjih mestih v dalmaciji pa ostanema 2 dni:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sama si šla do morja, predvidevam hrvaška???

v LJ da častiš pivo pa nočeš prit....sej prau prau :dry:

Nene tole je pa kr lepo Slovenska obala :)

Lej sem povedala da je bla tale fura sam zame za relaksacijo ker so bli težki dnevi zdele za mano in sm hotla sam pobegnt mal...

Sej boš dobil pivo nej te ne skrbi no :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest anzeee93

a gre kdo zraven v pondeljek proti dalmaciji, potem pa Bosna in srbija?? s kolegom štartava v ponedeljek in se vrnema naslednji ponedeljek:) ustavima se v večjih mestih v dalmaciji pa ostanema 2 dni:)

izpit ti v tujini do 2013 nevelja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

125ccm tut ne??kukr jst vem je to samo za kategorije AM in A2 :)

A1 ti normalno velja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A bi šel kdo na kakšno dobro turo, nekam v Sloveniji ali bližnji okolici, sam še bolj začetnik in teh stvari še ne poznam tako dobro, pa me zanima, če je kdo za kaj takega? (zs)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi šel kdo na kakšno dobro turo, nekam v Sloveniji ali bližnji okolici, sam še bolj začetnik in teh stvari še ne poznam tako dobro, pa me zanima, če je kdo za kaj takega? (zs)

zdj avgusta bom mel časa na pretek tk da se komot zmenmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi šel kdo na kakšno dobro turo, nekam v Sloveniji ali bližnji okolici, sam še bolj začetnik in teh stvari še ne poznam tako dobro, pa me zanima, če je kdo za kaj takega? (zs)

tudi jaz sem zraven :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Je kdo iz Novga mesta al pa okolice za kakšno turco po dolenski ? .)

jaz sem iz Celja..ampak sem za turo po Dolenjski..sj ti motorji zdržijo po par 100km na dan..tko da ni panike:)

Popravljeno . Popravil nesrecnez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem iz Celja..ampak sem za turo po Dolenjski..sj ti motorji zdržijo po par 100km na dan..tko da ni panike:)

A no super, če boš oz. še z kakimi kolegi kj tukaj po dolenski se vozu, prej napiš mi na zs pa se bomo zmenil kaj pa kako :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo iz Novga mesta al pa okolice za kakšno turco po dolenski ? .)

Evo jaz sem iz Nm pa lahko kako turo užgemo:)

Piši na ZS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
  • 9 mesecev pozneje...

Samo nekaj me zanima. Ali se lahko vozim brez motoristične jakne, ne da bi plačal kazen?

Prosim ne govorit v smislu, da se prej sploh naj ne usedem na motor itd., ker vem, da je to zelo prporočljivo.

Popravljeno . Popravil whiteghost
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo nekaj me zanima. Ali se lahko vozim brez motoristične jakne, ne da bi plačal kazen?

Prosim ne govorit v smislu, da se prej sploh naj ne usedem na motor itd., ker vem, da je to zelo prporočljivo.

Obvezna je samo čelada....tako, da ni panike če ne boš mel ničesar drugega na sebi oz. jakne :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristična jakna ni zakonsko obvezna.

//Edit: Benny ima hitrejšo tipkovnico..

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A se kej vozte ljudje? :)

Danes je prvič padla ena majhna turca z hyosungom 130km :worship:

Štart iz Kozjega, na Podčetrtek in Slovenska Bistrica-Slovenske Konjice-celje-Kozje.

Vreme je bilo vredu, ne prevroče, le pogrešal sem nekaj sonca.

Popravljeno . Popravil whiteghost
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar sem prvič šel v Avstrijo sem se odločil da se po Sloveniji sploh ne vozim več, razen ko bom šel na morje :D

Imam pa v kratkem, mogoče celo jutri, namen iti na Grossglockner.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdrav

Whiteghost ne se bat se vozmo, no se vozite. Edino kar vam fali, da ne nič ne pozdravljate motoristi 125ccm motorjev, mogoče se vam ne da :closedeyes:. Lepo bi bilo, da se kdaj zbrali pa naredili skupi kako turco ?

Da mal oživim temo sem včeraj šov eno dežno-sončno furo. Start iz Sežane pa na Goriška Brda, kjer je postavljen en majhen stolp szi približno 120 stopnicami na vrh, gori pa prečudovit razgled na vinograde in okolico. Potem do izvira Soče pa na prelaz Vršič, kjer je malo ponagajalo vreme sem se šterkrat zmoču pa šterkrat posušu. No še pred tem pa šov mimo slapa Boke z njega lilo, kot s škfa. Po nekaj vožnje prišel do Jesenic pa vozu za motorjem szi prikolico noter pa sedela sovoznica z zemljevidom v roki in ukazovala kam zavijat šoferju. No jst pa sm zavil na Bled, kjer so same lušne pupe, da se človek kar hitro :wub: :wub: :wub: . Joj, potem pa šov prek Ljubljane proti domu sam tam sem flu odcep in predem sem to ugotovu sem že neki kilometru naredu, ampak ni blo hudga končno sm pršu do Vrhnike in po njej malo počitka vzev. Ja poli čez bombo od Rid. V Postojni na OMV še tanku pa domov.

Nabralo se je lepih 400 kilometrov.

No s slikami sem bolj skromen :P

Na Goriških Brdah

post-32679-0-21288400-1342360832_thumb.jpg post-32679-0-43617300-1342360849_thumb.jpg No pa gre Soča svojo dolgo pot...

Pavzica, nekateri rečejo temu kar čik pavza

post-32679-0-92389500-1342360872_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O pozdravlam že, samo kaj ko še v teh kratkih 300km odkar imam motor nisem videl nobene 125 :)

Drgač bi pa tut js biu zato, da bi se na kupu zbral samih 125 :OK:

Popravljeno . Popravil whiteghost
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!