Skoči na vsebino

Kako bi obnovil windowsov snemalec zvokov


računalničar

Priporočene objave

Ta program se nahaja med PRIPOMOčki, preko njega pa lahko posnameš glasbo. Žal mi nekaj ne dela , ker sem nekaj spremenil. Menite, da je edina obnovitev sistema.je možno ta program kako izbrisat in ponovno namestiti. Svetujete še kak program, s katerim bi posnel musko, ki pa naj bo brezplačen ?

se da zrihtat snemalec zvokov ali je nujno celotna obnovitev..

še to me kateri programi so najboljši za račuanlnik-zaščito-antivirus firewall, katere programe uporabljate pa za mixanje muske ...lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

probaj z dodaj/odstrani windows komponente zadevo najprej odstranit, resetiraj, pol pa jo po istem postopku dodaj.

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

start-find-sndrec32.exe ce ga najdes ga samo premaknes v pripomocke

al pa tega zdownloudej

http://www.dogstar.dantimax.dk/midiutil/sndrec32.exe

je isti samo mal drugac zgleda

aja za mixanje muske, jest uporablam traktor, sam to je za na feste ni nekak profesionalno.

ce se gres pa profija pa Steinberg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce si najdu fajl al pa si ga zdownloadal

kliknes start-programi-pripomocki.........razvedrilo <==kliknes 2x da se ti odpre v oknu...lepo prenes fajl al pa bliznjico od programa tja:>

voila, pa mas snemalnik tam kot je treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej daj naj da gor nekdo link do programa traktor in speinberg pa še kakega programa za mixanje muske

lp

Ej daj naj da gor nekdo link do programa traktor in speinberg pa še kakega programa za mixanje muske

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta program se nahaja med PRIPOMOčki, preko njega pa lahko posnameš glasbo. Žal mi nekaj ne dela , ker sem nekaj spremenil. Menite, da je edina obnovitev sistema.je možno ta program kako izbrisat in ponovno namestiti. Svetujete še kak program, s katerim bi posnel musko, ki pa naj bo brezplačen ?

se da zrihtat snemalec zvokov ali je nujno celotna obnovitev..

še to me kateri programi so najboljši za račuanlnik-zaščito-antivirus firewall, katere programe uporabljate pa za mixanje muske ...lp

zelo zmogljiv in zelo zastonjski je Audacity.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej daj naj da gor nekdo link do programa traktor in speinberg pa še kakega programa za mixanje muske

jaki si ti neki 'računalničar'. Glih tolk, kot sem jaz 'avtomehanik' :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kateri je naboljši in hkrati najpreprostejši program za spreminjanje formatov muske.

kateri program priporočate za stisnitev DVD original filma na DVD? Je možno s pomočjo kakega

programa stisniti film tako, da ga je mogoče zapisati na CD? izguba kvalitete filma naj bo čimnižja!

Priporočate še kak program za boljše delovanje računalnika?

Kaj menite o programu DVD shrink?? Ali je možno dobiti kak dober program za obdelavo videa, ki bi bil lahko alternativa

Photoshopu,Je ta program brezplačen, s kodo ali žal obstajajo je le plačljiv?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kateri je naboljši in hkrati najpreprostejši program za spreminjanje formatov muske.

kateri program priporočate za stisnitev DVD original filma na DVD? Je možno s pomočjo kakega

programa stisniti film tako, da ga je mogoče zapisati na CD? izguba kvalitete filma naj bo čimnižja!

Priporočate še kak program za boljše delovanje računalnika?

Kaj menite o programu DVD shrink?? Ali je možno dobiti kak dober program za obdelavo videa, ki bi bil lahko alternativa

Photoshopu,Je ta program brezplačen, s kodo ali žal obstajajo je le plačljiv?

winamp z dodatki...google je naboljsi

DVDshrink<--rulz, google

amm system mechanic, google

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!