Skoči na vsebino

Sproščen adrenalin!


Priporočene objave

No danes sem imel priložnost po enemu letu spet furati motocros!

Občutki so božanski,poleg tega me je pa spet ful prijelo da bi si spet omislil eno CR-ko.

Najbolje pa je da sploh nisem tako ven padu kot sem mislil ampak zadeve še dobro obvladam in bi jih v enemu tednu povrnil v staro stanje.

Sicer mal kondicija zajebava ampak je bilo prav cool!

Skratka danes je bil moj dan!!!!

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak, sej skor en let nisem fural.

Me je pa tako zagrablo da bi si spet kroslo omislu,da sem kak dan sam na to mislu.

Samo ni dinar avto, motor pa še krosla z cca 50 kSIT mesečnih prihodkov (štipendija + ostalo), ne vem...

Bl težko bi pršu čez.

Bo treba kako leto počakat!

Lp

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motokros, mh, prevec blatn šport, sm mel enduro Hondo, pa sm fuknu kt idijot po enem grabnu..., bolš da sm prešaltov na cestake....

Sploh mi ni jasno, kako šaltajo u tistm blatu pa rukanju pa premetavanju, pa še stoje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Samo ni dinar avto, motor pa še krosla z cca 50 kSIT mesečnih prihodkov (štipendija + ostalo), ne vem...

Hej, daj povej mi recept, kako ti rata avto pa mofo s 50 kSIT folgat.. Ker meni s pol milijona sitnih to komaj uspe... Aha, najbrz nimas Ferrarija, tako kot jaz...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ker meni s pol milijona sitnih to komaj uspe... Aha, najbrz nimas Ferrarija, tako kot jaz...

...kje pa ti spis???? da te ne ukradejo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Hej, daj povej mi recept, kako ti rata avto pa mofo s 50 kSIT folgat.. Ker meni s pol milijona sitnih to komaj uspe... Aha, najbrz nimas Ferrarija, tako kot jaz...

Šparat!!Na vseh področjih.

Ne nimam Ferrarija ker so jajca ampak Unota 1.0 ki so še večja jajca s to razliko da jaz poceni dele kupujem.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekhm, no ja, jajca pa Ferrari ni, no... Zadeva je prav fletna, ko se v njej peljes... cutis avto... jasno, saj je italijanski... ima duso... tako kot moja nezna alfica... cuore sportivo...

----------------------------------

Kuhanje je kot zenske: malo odvrnes pozornost stran, pa imas ogenj v strehi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri avtih imajo dušo samo nekateri angleži. Vse ostalo je dobri stari Henry Ford v konfekcijo spremenil.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leteči...kake maš izkušnje z Unotom....čimbolj podrobno če je možno Pa kolk te pride registracija pa kolk KW ma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izkušnje so dobre avto ima 140 000 in nisem imel nobenih pizdarij z njim.Je pa letnik 93.

Stroški v dveh letih so bili le zavorne ploščice, izpušni lonec in homokinetični zglob.

Čez tehničnega brez problema.

Deli so smešno poceni (izpušni lonec je bil lani 5.500 SIT)!

Če se rad poceni voziš nimaš kaj premišljat.

Poraba cca. 5-6 litrov, cena registracije je bila septembra 65.000 z 10% popusta.

No kar se moči tiče je bolj švoh le 45 konjev, se pravi da prehitevaš z zaletom in se zaganjaš v klance!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ima gdo informacijo, kako popraviti luč (žaromet) včasih dela pol pa spet nekaj časa ne, pol pa spet. uno 60 diesel letnik 88. pa to ni žmigovc!

lp marijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: ima gdo informacijo, kako popraviti luč (žaromet) včasih dela pol pa spet nekaj časa ne, pol pa spet. uno 60 diesel letnik 88. pa to ni žmigovc!

zamenji avto

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko žarnico menjaš pa 12V rukne

quote:ima gdo informacijo, kako popraviti luč (žaromet) včasih dela pol pa spet nekaj časa ne, pol pa spet. uno 60 diesel letnik 88. pa to ni žmigovc!

lp marijan

Vzem kladivo pa udari, pa če ni boljš pa udari močneje.Če slučajno kej poči je bilo pa itak treba zamenjat.

Navadi se na take malenkosti.Konc koncev je le Italijan!

Prosim zdej pa nadaljujmo temo ali pa preimenujmo v KAKO ZAMENJATI ŽARNICO V FIATU UNU?

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma saj tu je polno adrenalina, ko grem od doma gori, ko me ustavijo policaji NE GORI mi reče a veste zakaj sem vas ustavil? pojma nimam. luč ne gori! takoj popravit no pol pa luč menjam pa menjam pa spet ne gori in to tako dolgo, da se policaji prestavijo , jaz pa domov.

lp marijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motokros, mh, prevec blatn šport, sm mel enduro Hondo, pa sm fuknu kt idijot po enem grabnu..., bolš da sm prešaltov na cestake....

Bolš v graben kot v obcestno razsvetljavo!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......grabn je lohka zlo trd, umes so bli mejniki betonski, cestno pa rajš zgrešim, k je tok ozka....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi tud jemo eno 125 cross za na vikend, pa je verjetno predrago vzdrževanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

vzdrževanje ni drago, samo stroški so visoki,

kar ti pa pospeševanje, zaviranje in šrekiranje vrne 300%

cross je res zakon, samo dnar je bil zmeri problem,

sicer sem pa jaz 250 vozil samo zaradi stroškovnega vidika (ceneje)

moja nova TTR-ka bo pa kar fino mogla delat, za nadomestitev cross občutka -he he

BLATO v luftu izpod zadnje gume, kaj je sploh lepšga????- NIČ

-ex suz. present yam.-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

juhu vceraj sem vozil ATV-je. 650 kubikov pa dvotaktni in pogon zadaj, noro. sicer skoraj letel celno v eno smreko ampak drugace juhu. obvezna dnevna adrenalinska doza dosezena!!!!!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!