Skoči na vsebino

Prometne nesreče 2006 - SAMO OBVESTILA


Robert

Priporočene objave

Včeraj okoli 14.00 ure me je izsilil 20-letni voznik kombija v križišču z Brnčičevo v LJ, ki je direktno zapeljal v rdečo luč na semaforju. Posledica mojega zaviranja - padec, poškodovan motor in udarnine po stegnu.

In naj mi zdaj še kdo benti, da smo motoristi vsega krivi :angry2: ...

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15.10 motorist nesreca v Tešanovci pri MS

črn motor, cestni

baje da naj bi sam padel

prekmurci ....

Črna Yamaha R6.

Motor po prvih ocenah totalka. Motorist- okreva. (zlomljeno: stegnenica, rebra, palec). Razmišlja o nakupu R1. :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pravkar od kolega zvedel za dve nesreči z udeležbo motoristov..... :(

1.) Letuš - Mozirje pri naselju Ljubija... kako je z motoristom ne vem, upam pa da čim bolje

2.9 Ljubno - Mozirje pri piceriji Četara (Okonina) z motoristom menda ni hujšega, ker je že sedel na travniku...

treščil naj bi pa z kamionom...

ker tega drugega osebno poznam, sem ziher da se tam ni pripeljal pod 120, norc v pravem pomenu besede :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Slivnici pri Mariboru se je danes okoli 16.40 zgodila prometna nesreča s smrtnim izidom. Kot so za 24ur.com sporočili s Policijske uprave Maribor, je motorist čelno trčil v osebno vozilo in še na kraju nesreče podlegel poškodbam. Policisti še vedno ugotavljajo vzrok in podrobnosti nesreče.

vir:24ur.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Razdrtem, kjer je križišče med cesto Razdrto - Postojna in dovozom z AC - motorist čelno v avto.Zgledal je zelo hudooo. Upam da bo nesrečnik preživel. Motor (mislim, da je bil BMW endurca) je bil videt totalka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeraj okrog 22.00 se je zgodila prometna nesreča v križišču Poljanske in Hradetskega v Ljubljani. Nepoznan voznik je zaprl pot mopedistu, ki je peljal naravnost iz mesta po prednostni cesti. Avtomobilist je zavijal s prednoistne levo... Skuter totalka, mopedist pa samo zelooooo potolčen.

Če je slučajno kdo kaj videl, zvedal ali ..?? o tem, naj mi sporoči, saj je avtomobilist pobegnil s kraja nesreče, na skuterju pa je bil moj sin. Videl je menda rdečega Citroena C5(jaz ga še nisem videl te barve), priletel pa je v zadnji konec.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl je menda rdečega Citroena C5(jaz ga še nisem videl te barve), priletel pa je v zadnji konec.

Hvala

je rdeč, mogoče jih ni dosti, so pa kar bi mogoče lahko pomagalo pri iskanju.

upam da ga najdete!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za pomoč.

Danes je menda ta avto lahko že tudi Peugeot 607, ali katerikoli s podobno obliko zadnjoih luči. Barva pa ostaja rdeča in velikost tudi primerljiva.

Je pa tudi v delu objavljen mali člančič v Kroniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Pri Razdrtem, kjer je križišče med cesto Razdrto - Postojna in dovozom z AC - motorist čelno v avto.Zgledal je zelo hudooo. Upam da bo nesrečnik preživel. Motor (mislim, da je bil BMW endurca) je bil videt totalka.

Tale nesrečnik je preživel, sicer je mal polomljen in je že prišel iz bolnice. Ko bo kupu drug motor pa gremo spet na furo, sam brez krešev :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Takole je izgledalo v bližini Mokronoga na Dolenjskem, ko je trem avstrijskim motoristom zaprl pot kombi, ki je s parkirnega prostora zapeljal čez cesto. Hujših poškodb ni bilo, komentarji pa normalno, da so motoristi peljali "vsaj" 150 km/h. Po slikah lahko sami opazite, da so se samo zložili na kup (samo prvi je oplazil kombi).

post-13338-1164120805_thumb.jpg

post-13338-1164120827_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letošnja motoristična sezona že za nami, najverjetneje ne preveč nizke temperature marsikaterega navdušenca prepričajo v kakšno dodatno vožnjo z motorjem. In tako so včeraj policisti koprske policijske uprave okoli 17. ure prejeli klic voznika tovornjaka, ki je vozil po avtocesti in videl, kako je na stari cesti Kozina - Klanec padel motorist. Na kraj nesreče so takoj prispeli policisti in reševalci, ki so našli poškodovanega 34 letnega motorista, doma iz sosednje Italije. Ležal je v obcestnem jarku. Preden so ga odpeljali v bolnišnico, so mu odredili tudi preizkus alkoholiziranosti. Ta je pokazal kar 1,17 miligrama alkohola v litru izdihanega zraka. Po prvih podatkih se je motorist lažje poškodoval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pa še tole iz Celjskega: :)

04.01 - Lani na cestah celjske regije umrlo najmanj ljudi v zadnjih 26 letih

Po podatkih s celjske policijske uprave je v lanskem letu na cestah v regiji življenje izgubilo 27 ljudi, kar je pet manj kot v letu poprej. Številka je tudi najnižja od leta 1980. Tudi v prvih dneh letošnjega leta se k sreči še ni pripetila prometna nesreča, v kateri bi bila kaka oseba huje telesno poškodovana ali bi celo izgubila življenje. Med lanskimi smrtnimi žrtvami je bilo devet voznikov osebnih vozil, pet pešcev, po trije vozniki motornih vozil in kolesarji, po dva potnika na motornem kolesu in sopotnika v osebnem vozilu, dva voznika kolesa z motorjem in sopotnica na kolesu z motorjem. Najmlajša smrtna žrtev je bil enajstletni deček - pešec, najstarejša pa 79-letna kolesarka. Sedem smrtnih žrtev prometnih nesreč je bilo starejših od 70 let. (GP)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se kaksne statistike iz drugih regij ?

bo tema zakljenjena in arhivirana, ce hoce se kdo prej kaj noter nalimati (o letu 2006)......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!