Skoči na vsebino

Prometne nesreče 2006 - SAMO OBVESTILA


Robert

Priporočene objave

Ob 16.35 se je motorist srebrnega suzukija sv650s, vračal (z novo frizuro B) ) od frizerja proti domu. Na Ilirski cesti je prehiteval extremno počasno vozilo. Izkazalo se je, da je vozilo zmanjšalo hitrost, ker je zavijalo levo (brez smernika seveda) in počilo je :xx: . Motorista je nato trčil v avto in nato priletel v robnik in padel. Ustavil se je 1 meter od drevesa. Motorist se je nepoškodovan ustal, zabrisal rokavice in čelado ob tla in si prižgal cigaret. Sem videl vse na lastne oči, sem bil tam :blush:

Voznik je priznal krivdo, zato nisem klical policije. Spisala sva evro obrazec. Potem sem se malo ustrašil, da se slučajno krivec ne bo ponoči premislilo in sem šel v lokal blizu nezgode iskat očividce, kateri bodo v primeru morebitne frke potrdili, da fant ni imel prižganega smernika.

Upam da se bo vse srečno končalo. No saj meni res nič ni, sam vseeno :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zvedel, da se je vceraj v Cerknici pribl ob 10. dop. italijan naletel na pasata, ko naj bi pasat zavijal v levo. Italijan je bil odpeljan z rešilcam. Upam, da z njim ni hujšega?

Imam pa eno off topic vprašanje; Razbiti motor sem pred parimi urami videl, par metrov od nesrece stati tam. Ali ni tako, da bi morali policaji motor odpeljati na postajo, kjer bi bil vsaj na varnem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okrog 18.30 ure so v zgornjem delu ceste Godovič - Idrija ravno natovarjali motorno kolo novejše generacije v kombi. Po hitrem pogledu iz avtomobila je bilo videti poškodbe prednjega dela motorja. Po cesti je bila razlita tekočina. Prisotna sta bila dva policijska avtomobila, voznika motorja nisem opazil. Upam, da sporočilo ustreza tej rubriki in da jo je voznik srečno odnesel.

Robi

P.S.

Mogoče še obvestilo za ostale, ki imate namen voziti po tej cesti. Kamenje se je že začelo krušiti in pada na cesto, tako da previdno z roko na gasu po naših "rajdah".

Pozdravljeni!

Tisti motor je bil na žalost moj. Sam pa sm parkiral cca 15 m pod cesto, z zlomlljenimi obemi rokami. Ostalo k sreči ni poškodovano (kar se trupelca tiče). Kar se pa motorja tiče, pa je revček bistveno bolj fasu kot lastnik (mi gre kar na jok), oprema pa kompletna za v smeti.

Edina pozitivna stvar v vsem tem je da je motor kasko zavarovan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar videl nesrečo pri Dekanih. Po besedah očividcev, je motorist pravilno peljal po svoji strani, iz stranske ceste pa je pripeljal tricikel z grozdjem, kateri je hotel prečkat glavno cesto, in ga zbil. Zgleda, da se je tricikel zaletel motoristu v bok (tricikel razbit spredaj), motorista pa je odneslo še kakšnih 150m naprej. Baje da je bil precej polomljen, ampak živ (ko sem prišel, so ga že odpeljali z rešilcem).

Nauk: splača se malo bolj pazit v bližini vinogradov v času trgatev. <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je bilo pa v Veliki Pirešici danes?

Po radiu sem slišal, da je bila huda nesreča, v kateri je bil udeležen motorist.

ja sm se glih pripeljal mimo ko je bila nesreča.. motorista so že odpeljali tk da ne vem ka je z njim... na prvi pogled zlo hudo.... osebni avto mu je zapru pot (lada samara), motor je pa bil honda xxx srebrne barve....ja spet jo je skupil motorist po nepotrebnem.... voznik pa stari čiča al pa bolj nedeljski voznik....cca 80 let.... katastrofa....pa še pameten je neki bil, češ kk je on prpelu, sam zavorne poti skor ni blo tko da mi je tik pred njim vn prpelu......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je z motoristom? Upam, da je OK!

Nesrečo sva (na žalost) videla, ker sva se ravno tisti trenutek peljala v nasprotno smer (proti VE).

Lahko povem, da je stari, ki ga je zbil, na polno izsilil! Motorist ni bil popolnoma NIČ kriv, le peljal se je v zelo mirnem tempu proti CE --> NI DIVJAL!

Če motorist potrebuje pričo, naju lahko kontaktira!

Takšnim norcem na cesti, ki slabo vidijo in nič ne slišijo pa izpite pobrat!! Temu tipu pa posebno lekcijo dat!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Zjutraj sem videl okoli 11h nesreco ko je Italjan zletu ven saj sem tud slikal motor v grabnu zlomlen ,sam on pa je že bil v rešilcu tko da ne vem kaj mu je blo ,gasilec ki je bil tam mi je rekel da je grdo zgledal a kdo kaj vec ve kaj mu je bilo ? Bom dal sliko gor jutri cav Vsem pa SREČNO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Zjutraj sem videl okoli 11h nesreco ko je Italjan zletu ven saj sem tud slikal motor v grabnu zlomlen ,sam on pa je že bil v rešilcu tko da ne vem kaj mu je blo ,gasilec ki je bil tam mi je rekel da je grdo zgledal a kdo kaj vec ve kaj mu je bilo ? Bom dal sliko gor jutri cav Vsem pa SREČNO

[attachmentid=82314][attachmentid=82318][attachmentid=82320]

Evo se slike mi je le ratal danes caw

post-6886-1159126446_thumb.jpg

post-6886-1159126508_thumb.jpg

post-6886-1159126588_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm bil tam....kriv ni bil avtomobilist... voznika hornetke je odneslo iz ovinka..če bi vidli prvo gumo bi videli zakaj...in je trčil še v en motor in avto(rdeča mazda) ki je peljal po svojem pasu... pol je prišo reševalc na motorju...mu dal čelado dol...mislim da je mel vse zobe zbite.... dihal še je.... pol pa sem šel.... pomojem mu življenje visi (je viselo) na nitki..tak da upam da ni tisto najhuje..

žal zgleda, da je spet tisto najhuje :( . novica je že v črnem forumu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zvečer nesreča v Hočah (nisem 100 %)? Rumena hornetka-ve kdo kaj več? :?

Na žalost je o tem več TUKAJ :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob pol sedmih v Postojni na glavni cesti. Verjetno je bl izsiljen, sam mi je čudno ker nism vidu nobenga avta. Mislim da ni blo hudga. Upam vsaj.

Lp Matjaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob pol sedmih v Postojni na glavni cesti. Verjetno je bl izsiljen, sam mi je čudno ker nism vidu nobenga avta. Mislim da ni blo hudga. Upam vsaj.

Lp Matjaž

Evo me živ in zdrav.Je en siv avto izsilu prednost ampah se je vse srečno končalo(zame :P ).avta pa ni blo vidit k je pobegnu,sam je policist rekel da je star znanec(tudi sam sem videl že vdrtino ko na samem naletu.

Živ in zdrav-to je važno.

Pa še neki:ČEZ MESTO VEDNO 50KM/H!Se splača(preverjeno!!)

PS:Še ena nesreča na vrhu črnega kala,motorista nisem videl je pa bla tm ena endura z razbito masko,pa 4policaji in en črn AX s polno anten na strehi(kdo ve zakaj?)

Moram pa pohvalit 2 italijana ki sta mi pomagala umakniti motor s ceste( :grupni: :grupni: :grupni: )tudi če so slabi vozniki radi priskočijo na pomoč(sta pa bila presenečena da je povzročitelj pobegnil)!

PREVIDNO NAPREJ!!!In pazite nase ker drugi na vas ne bojo!!!!

LP Andrej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sva se z lady najdla na vrhu črnega kala, sta bila zgoraj parkirana še dva rešilca.

Info s strani policaja je bila, da bo cesta zaprta vsaj 2-3 ure, tako da sem obrnil nazaj na Kras.

Aha pa nesrečaje bila na strani iz Črnega kala proti Kozini, tik pod vrhom klanca.

Upam, da ni tudi ta nesreča za črni forum.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bohinjska Bistrica – V soboto, nekaj po 18. uri, se je na regionalni cesti, ki od Bohinjske Bistrice pelje do Bohinjskega jezera, zgodila huda prometna nesreča, v kateri je 22-letna Ljubljančanka, sopotnica na motornem kolesu, dobila hude poškodbe.

Kot so sporočili s kranjske policijske uprave, je 24-letni voznik motornega kolesa, sicer doma z Bleda, peljal od naselja Kamnje proti Bistrici. Ko je zapeljal v dvojni ovinek, je zaradi vožnje z neprilagojeno hitrostjo izgubil oblast nad motorjem in padel. Voznik in sopotnica sta skupaj z motornim kolesom zdrsnila s ceste na travnik in trčila v drevo.

Pri trku je mlada Ljubljančanka, in to kljub uporabi zaščitne čelade, dobila hude poškodbe glave, medtem ko se je voznik laže ranil.

Vir: spletno Delo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes zjutraj ob sedmih V Novem mestu NSR-ka(125), pri šolskem centru :BUA:

Voznik ležal pod kombijem, baje ga je kombi izsilil, ve kdo kaj več??

Nisem videl več, ker je dež padal, jaz pa sem bil moker, da sem hotel samo čimprej na toplo. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 14.30 se je pred aškerčevo v Ljubljani ponesrečil motorist z yamaho r6, ko je priletel v stoječ avto, motor je odbilo po zraku v žensko na pločniku :cry: motorist se je k sreči pobral upam d mu ni blo kj več kokr sam kkšn zlom :( Hitrost je bla pa sigurn okol 100, imel je srečo .) Toda za žensko ne vem kako se bo končalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 19 ure na Podvinskem klancu na avto-vleko nalagali poškodovan motor (ne hudo).Baje je bila cest tudi nekaj časa zaprta !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, v (mislim da) Lokvah (tista vasica k so romi) pred Črnomljem, cca 16:00, zbit motorist/ka na choperju :hmm: . Gospa žalostno sedela ob cesti...Upam da ni bilo nič hujega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13. oktober, petek ob 13.47 prometna nesreča na cesti Mokronog - Sevnica (Bruna vas), poškodovani trije motoristi in osebno vozilo. Ali ima kdo kaj več podatkov?

Buki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil na cesti Ljubljana Bled takoj po koncu avtoceste na ravnini pred tunelom priča prometni nesreči v katero je bil vpleten policist na motorju na nujni vožnji in voznik osebnega avtomobila peugeot karavan. Voznik avtomobila se je v stoječi koloni odločil, in začel obračati vozilo. Policaj žal ni imel nobenih možnosti. Kljub močnemu bremzanju je priletel v voznikova vrata, nakar ga je odbilo čez avto. V zraku je naredil vsaj 3 salte. Motor je ostal zagozden v avtomobilu. Izgledalo je grozljivo.

Popoldne pa sem izvedel, da jo je odnesel samo z zlomom roke. Baje je zelo izkušen motorist. Želim mu čimprejšnje okrevanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!