Skoči na vsebino

Prometne nesreče 2006 - SAMO OBVESTILA


Robert

Priporočene objave

Baje se je pred kratkim (par minut nazaj) zgodila nesreča v Kopru - med Semedelo in Koprom. Z motoristom izgleda precej hudo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče kdo ve kaj je bilo včeraj na Planinskih ridah? baje je bil motor.

Tle vse piše Link

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred dobro uro nesreča na Dovjem pri Mojstrani smer Kr.Gora. Motor z A tablico zgledal malce skrivljen, fahrerju nič hudega. Vzrok najbrž mokra cesta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldan, smer Kočevje-Novo Mesto. Precej raztreščen motor ( pretrgan na pol) in avto (odtrgano kolo). Kolikor sem opazil, je bilo z motoristom vse OK. Vsaj upam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na cesti Lož - Bloška Polica nesreca ob cca 15:45.

Ko se izve kaj vec, prosim dopisite.

Janez M. - Hektor je v soboto v kliničnem centru podlegel poškodbam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nesreča se je dogodila ob 11.30 na cesti Dvor - Kočevje v ovinku, kjer je vozniki Ducatija (mislim da 999) tablica KK treščil v nasproti vozeč avto. Ducatija je raztrgalo, motoristu pa upam da ni bilo nič, ker je 5 min po nesreči hodil naokoli po cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldan, smer Kočevje-Novo Mesto. Precej raztreščen motor ( pretrgan na pol) in avto (odtrgano kolo). Kolikor sem opazil, je bilo z motoristom vse OK. Vsaj upam.

tukaj je blo daleč od tega da je blo vse ok...

Matevž R.I.P.! :cry:

ups..pomota..ta nesreča je bla tedn nazaj..pa vseen..

Popravljeno . Popravil jozicag
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kako urco in pol pripeljal na kraj(stara cesta med Ivančno in Trebnjem) kjer se je zgodila prometna nesreča, v kateri sta bila udeležena motorist in voznik osebnega avtomobila.

Motorist je iz neznanega razloga pred desnim ovinkom zapeljal na levi del vozišča,takrat pa je nasproti pripeljal avtomobil,ki trčenja ni mogel preprečiti.

Motorist je obležal na par metrov oddaljenem travniku in tožil nad bolečinami v nogi in glavi,kasneje ,ko so prišli reševalci so zlom noge potrdili, z glavo pa naj bi bilo vse ok.

Nesreči je po moji oceni botrovalo slepeče sonce in pa pomanjkanje izkušenj motorista.

Motor jo je pa tudi slabo odnesel,tukaj so dve slikce slikane na samem kraju nesreče...

post-3673-1157048347_thumb.jpg

post-3673-1157048475_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slabo uro nazaj se je med Notranjimi in Vnanjimi goricami pripetila nesreča, v katero je bil vpleten motorist. Najbrž je zaradi tema narobe ocenil ovink in izletel na bližnji travnik.

Motor se je vnel, motorist je bil videti nepoškodavan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred kake pol ure ko sem se vračal domov, sem opazil polno policijskih lučk in prišel bliže

V Ljubljani, kjer se gradi nova avtocesta (iz gorenjske na obvoznico)v podutiku , kjer zadnje čase motoristi norijo po tej pisti, policaji pa le gledajo in se smejijo......danes pa je en motorist baje hudo zbil otroka :cry:

motoristu ni bilo nič oz se je sprehajal okoli...otrok pa je baje v slabšem položaju.....

če kdo ve kaj več.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj (nedelja) sm ob vračanju iz Pule

na Vrhniki pri gostilni Nubi ob 15.20 naletela na prometno nesrečo

udeležen motorist in osebni avto.

Motorist ležal na tleh na hrbtu s pokrčenimi nogami...

motorja nism dobr vidla avto pa sredej levo precej stolčen

Ob 15.28 je prispel reševalec na motorju...več žal ne vem.

lp j.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes nesreča v Gornji Radgoni, voznika so že odpeljali tako da nevem kake poškodbe ima :(

A se ve kdo je bil.Sem se ravno peljal mimo.Yamaha je bila,a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slišala po radiu pred pol ure: včeraj v kraju Genterovci. Desni nepregledni ovinek, neprilagojena hitrost. Motorist podrsal tovornjak in padel. Hude tel. poškodbe. Za njim je pelal motorist s sopotnico, ki je po videnem močno zavrl in zdrsnil po vozišču. On lažje, sopotnica težje poškodovana. Ve kdo kaj več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a kdo kej ve kaj se je bliz vrhnike dogajal par dni nazaj..baje en z zx9r lovil enga s suzukijem pa padu..no unga na kavi poznam sam me zanima kva se je dogajal..

svoje vprasanje postavi v drugi temi. tukaj samo OBVESTILA o nesrecah.

lp

ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po neuradnih inf. bi naj bila motoristka in težje poškodovana. :(

Nikakor ni bila motoristka, bil je motorist, res pa je, da težje poškodovan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je pri vasi Srpenica (proti Bovcu) nekdo pogrnil, več ne vem, baje da so ga videli ko je že imel imobilizirano nogo, tako da upam da hujšega ni bilo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okrog 18.30 ure so v zgornjem delu ceste Godovič - Idrija ravno natovarjali motorno kolo novejše generacije v kombi. Po hitrem pogledu iz avtomobila je bilo videti poškodbe prednjega dela motorja. Po cesti je bila razlita tekočina. Prisotna sta bila dva policijska avtomobila, voznika motorja nisem opazil. Upam, da sporočilo ustreza tej rubriki in da jo je voznik srečno odnesel.

Robi

P.S.

Mogoče še obvestilo za ostale, ki imate namen voziti po tej cesti. Kamenje se je že začelo krušiti in pada na cesto, tako da previdno z roko na gasu po naših "rajdah".

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brihta mi je ravnokar na PM napisal:

"TOTALKA"!!! :o :o :o

Sedaj pa čakam, da kaj več pove!

No ja... Tipka lahko, izgleda da njemu ni kaj hujšega! :? :hmm:

Pričakujem čim vzpodbudnejše novice! :(

LP

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!