Skoči na vsebino

Prometne nesreče 2006 - SAMO OBVESTILA


Robert

Priporočene objave

Pravkar po radiu:

Na cesti Dravograd - Radlje je v Dravogradu prišlo do hude prometne nesreče z udeležbo motorista in avtomobila. Motorist je v življenski nevarnosti... :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldan okrog dveh ali treh motorist padel na lokalni cesti med Žalcem in Grižami (Savinjska dolina). Poznano komu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldan okrog dveh ali treh motorist padel na lokalni cesti med Žalcem in Grižami (Savinjska dolina). Poznano komu?

nesreča z udeležbo motorista se je zgodila nekaj po 14. uri. 21-letni voznik motornega kolesa je vozil po lokalni cesti blizu naselja Migojnice, od Žalca proti Grižam. Ko je prevozil most čez reko Savinjo, je z motorjem sunkovito pospešil ter na mokrem in spolzkem vozišču izgubil oblast nad motorjem. Začelo ga je zanašati, nato pa je z motornim kolesom zapeljal na bankino in naprej v jarek, kjer je po nekaj metrih trčil v betonski prepust ter obležal huje poškodovan. Odpeljali so ga v celjsko bolnišnico, kjer je ostal na zdravljenju. Treba je dodati, da voznik ni imel veljavnega vozniškega dovoljenja.

vir: vecer.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes malo pred 17.00 uro se je Šokac peljal iz smeri Slovenskih Konjic v smeri Slovenske Bistrice. V levem ovinku 100m pred tablo Vrhole je bilo na cestišču :eek: razlitega veliko olja. Zdrsnilo mu je sprednje kolo in končal je -še sreča- na travniku. :cry: Motor je vrglo v manjše drevo. Posledica padca: natolčena rebra, zvin kazalca in sredinca leve roke, poškodba pete na levi nogi. :wacko: Motor delno razbit.

Pomagal mu je motorist iz Ljubljane in kasneje še naš Lobo, ki se je po spletu okoliščin peljal po tej cesti.

Hvala Lobu in Marku za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred dvemi urami me je iz Novomeške bolnišnice klical sošolec in povedal,da je imel prometno nesrečo na relaciji Dvor-Kočevje z motornim kolesom znamke Hyosung Comet.

Naj bi imel poškodovano hrbtenico (vretenca),kako hudo je v resnici, pa bom vedel jutri,ko ga grem obiskat.

Upam,da se bo zlizal brez posledic - Marjan drži se!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj na relaciji hrastnik - rimske toplice, natančneje na dolu, avtomobilist zbil motorista. avtomobilist je imel vključen desni smernik in zavijal desno, medtem pa ga je motorist hotel prehiteti po desni strani... kot sm vidu, k sreči motoristu ni blo nič hujšega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 18.00 med Kr. goro in Jesenicami zelena Ninja, zgleda da se je zaletel v avto pred sabo. Motorist stal ob avtu tako, da mislim, da kakšne hujše poškodbe ni bilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla!

Vceraj, v pon. 12.6., okrog 14.30 na cesti Kobarid-Bovec, nesreča motorist - avto, zgledal je tko, da je motorist v ovinku zadel v prikolico od avta, kake 2 ure je bila cesta zaprta, motorista so odpeljali z rešilcem, vem da je bla neka starejša Yamaha, po okvirju za tablico sodeč bi rekel, da ni bla slovenska, ker je ful velik okvir...

kaj je z motoristom pa ne vem?!

Ce ma kdo kaj vec info...drgac pa upam na najboljs!

lp, stef

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, sreda 14.06. sem se peljal mimo bežigrajskega stadiona (okrog 21.20) in videl razsuto katro, pred njo pa motor (na hitro je bilo videti kot kak enduro :? ). Upam, da ni blo kej hujšga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla!

Vceraj, v pon. 12.6., okrog 14.30 na cesti Kobarid-Bovec, nesreča motorist - avto, zgledal je tko, da je motorist v ovinku zadel v prikolico od avta, kake 2 ure je bila cesta zaprta, motorista so odpeljali z rešilcem, vem da je bla neka starejša Yamaha, po okvirju za tablico sodeč bi rekel, da ni bla slovenska, ker je ful velik okvir...

kaj je z motoristom pa ne vem?!

Ce ma kdo kaj vec info...drgac pa upam na najboljs!

lp, stef

Tablica je bila nemška, motorist je baje kar polomljen in so ga zdravniki še pripravljali na prevoz ko je bil helikopter ze tukaj...zdravnik upa da se bo zmazal...upam da se je glede na to da je par dni mimo :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar sem prišel iz Nove Gorice in videl v Ozeljanu prometni znak za nesrečo. Na mestu dogodka, pa en kup nemških motoristov, vsaj osem. Posledic nesreče so bile kot zgleda že odstranjene, ker nisem ničesar opazil. Se mi je pa porodila misel o tem, koliko nemških motoristov se je letos pri nas že poškodovalo, predvsem v našem koncu :hmm:

A mogoče ve kdo kaj več o tej nesreči?

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo,

Včeraj izvedel za tri nesreče, ki jih ni tukaj, a kdo ve kaj več?

1. Nemška cesta, prejšnji petek ob 10 zvečer, avto sekal tisti ovinek, kjer je bilo že precej nesreč, motorist in sopotnica pravilno po svoji strani, oba sta sedaj na intenzivni negi traume v UKC s precej grdimi zlomi. Njemu su menda morali odrezati nogo.

2. Med tednom avstrijski motorist z zlomom hrbtnih vretenc, so ga že odpeljali nazaj v Avstrijo, ni hotel biti operiran v UKC, znanka iz UKC mi je povedala, da bo po vsej verjetnosti verjetno ostal paraplegik.

3. Litijska cesta včeraj dopoldan, mi je povedal taxist, motorist in avto.

Več ne vem.

LP !

Mitja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo,

Včeraj izvedel za tri nesreče, ki jih ni tukaj, a kdo ve kaj več?

1. Nemška cesta, prejšnji petek ob 10 zvečer, avto sekal tisti ovinek, kjer je bilo že precej nesreč, motorist in sopotnica pravilno po svoji strani, oba sta sedaj na intenzivni negi traume v UKC s precej grdimi zlomi. Njemu su menda morali odrezati nogo.

Mi je prijatelj povedal za tole nesrečo, ker je ta motorist hišnik v njihovem bloku. Njemu so morali odrezati nogo, žena pa je v komi (2 dni nazaj je bila).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj Bled-Boh.Bela,odcep za strelišče.Moja hči kot sopotnica (kompliciran odprt zlom noge ),voznik Ameriški državljan,poškodba glave,še v kritičnem stanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sobota 17.6.

relacija: pavličevo sedlo - Logarska dolina

post-5241-1150719421_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj kdo ve kaj je blo z motoristom k se je zaletu prejšni petek pod mostom na obvoznici mimo Ajdovščine

Verjetno misliš na Jadrana, imel je več sreče kot pameti. Glede na nesrečo naj bi imel zlomljeno le lopatico in en prst na roki, pa razne modrice. Tako mi je bilo včeraj rečeno od njegovega prijatelja. Sem pa potem danes slišal, da naj bi motoristu, ki se je v Ajdovščini zaletel, celo odrezali prste na nogi. Potem se je pa izkazalo, da je to en drug, ki naj bi imel nesrečo praktično na istem mestu. Ta naj bi bil celo znanec ponesrečenega Jadrana, ki si sedaj delata družbo v bolnišnici .)

Toliko glede tega, če so meni narobe povedali, potem sem tudi jaz tebi .) Več bom zvedel v prihodnjih dneh.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vir - Vecer.si

Blizu naselja Vonarje se je v nedeljo malo pred 16. uro zgodila prometna nesreča, v kateri se je huje poškodoval motorist. 21-letni voznik motornega kolesa je peljal iz smeri Vonarij proti Mestinju. V dolgem nepreglednem levem ovinku je zaradi neprilagojene hitrosti vožnje z motorjem padel in drsel po vozišču, nato pa trčil v kovinsko zaščitno ograjo, kjer je obležal huje poškodovan. Odpeljali so ga v celjsko bolnišnico, kjer je ostal na zdravljenju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj se je poškodoval moj prijatelj. Pri Podzemlju je prehiteval avto, kateri je imel namen zaviti desno in je to tudi nakazal z desnim žmigovcem. Nato pa je nenadoma vklopil levi žvigovc in zavil levo, pri tem pa zbil voznika kolesa z motorjem. Ta je zletel preko avtomobila v jarek. Poškodoval si je nogo in peto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Trbovljah motorist zbil peško

Dne 26.6.2006 ob 17.14 je 24 letni voznik motornega kolesa Kawasaki ZX 900 C iz Trbovelj vozil po Vodenski cesti iz smeri centra Trbovelj proti Savskemu mostu, ko mu je z desne strani ceste, izven prehoda za pešce prečkala cesto 62 letna Trboveljčanka.

Voznik motornega kolesa je trčil v peško in padel, pri tem je zadobil LTP, dočim je peška podlegla poškodbam ob 21.37 uri v Kliničnem centru v Ljubljani.

Vir - Policija.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okrog 5-6 ure na cesti iz PO proti morju(pri kraju Slavinje)...viden črn motor(možno Honda)

ki je bil kakih10-15m od ceste(ovinka)na makedamu na tleh in okoli njega še deli motorja...zraven

dva policiska avta in nič drugega(bil tam ob cca 5:40).V postojni videl rešilca in zdravnika pri

njem(PP?).

Ve kdo kaj več???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peljala mimo okrog petih. Nekoga so odpeljali :( , moški in ženska v ledru pa sta bila v redu. Mogoče sta bila zraven ali sta se ustavila kasneje? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SPREGLEDALA MOTORISTA

V torek 27.6.2006 okoli 14 ure se je v Preboldu zgodila prometna nesreča z materialno škodo in lažjimi telesnimi poškodbami. Voznica avtomobila, ki je zavijala levo je spregledala motorista, ki je peljal naravnost. Voznik motornega kolesa se ni mogel pravočasno ustaviti in je trčil naravnost v avtomobil. Voznica jo je odnesla brez poškodb, medtem, ko je voznik motornega kolesa utrpel lažje telesne poškodbe.

IPB Slika

vir: prebold.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale del je hudo rizičen in nepregleden, če maš tukaj več kot 40, 50km/h na števcu je to čisto izzivanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar slišala na radiu, da sta se danes dva motorista huje poškodovala v nesrečah, eden pa je šel na drugi svet. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!