Skoči na vsebino

Poliranje avtomobila


Kaiser

Priporočene objave

Zanima me koga priporočate za poliranje vozila, oz. komu zaupate poliranje vašega avtomobila in koga za kemično čiščenje notranjosti avtomobila?

Ali je kdo že dal polirati svoje vozilo v firmo Top Finish v Trzinu? Bi bilo pa dobrodošlo če se nahajajo v Lj ali bližnji okolici. :)

LP Tjaša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako za info: stopi do kaksne firme, ki se ukvarja z izposojo limuzin v dolocene namene ali rent-a-car. ti imajo izvohane dobre cistilce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kako je s tem v ljubljani. v graz-u imamo nekaj firm ki se ukvarja z izposojo limuzin in limuzinskim servisom in ni bilo problema dobiti nekaj imen in naslovov dobrih cistilnic. BTW so to v graz-u vecinoma veliki bencinski servisi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poliraš lahko sam. V Baumaksu kupiš kitajsko polirno mašino za 4,5 jure in nekaj krpic.

Opereš in posušiš avto. Vzameš Sonaxovo polirno pasto, recimo za starejši lak (malo bolj grobo - obično za ročno poliranje). Poliješ pasto malo recimo po strehi (po točkah) in začneš gonioti mašino. Streha, ki je nezahtevna a velika ti vzame cca 5 - 10 min. Sprednja havba je tudi dosti nezahtevna a ponavadi najbolj zjebana, je narejena hitro. Na bokih, vratih in zadnji havbi je problem, ker hoče teči dol, a se da. Vse skupaj je dosti hitro narejeno in si dober za eno do dve leti. Precej časa ti vzamejo detajli (pod kljukami itd.) kjer se z mašino ne pride zraven.

Ampak se splača, škoda vozit okoli.

Kar se kemičnega čiščenja tiče, pa je najboljša preventiva. Nič žretja v avtu itd. Jaz imam golfa 7 let in 115.000, pa ni nobene potrebe po kem. čiščenju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osama tenks, but no thanks. Polirala ne bom sama, zato sprašuje koga priporočate. Kar se pa tiče čiščenja notranjosti je pa tako.... Avto je kupljen rabljen in so pač madeži po sedežu. Zdaj bi jaz to rada fino dala popucat, ker imam rada čist avto. Itak pa v njemu ne jem ali pa kadim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osama tenks, but no thanks. Polirala ne bom sama, zato sprašuje koga priporočate. Kar se pa tiče čiščenja notranjosti je pa tako.... Avto je kupljen rabljen in so pač madeži po sedežu. Zdaj bi jaz to rada fino dala popucat, ker imam rada čist avto. Itak pa v njemu ne jem ali pa kadim.

ce niso prekomerno zasrani sedezi (normalna umazanija z leti) lahko to odpravis z brivsko peno, krpico in podmazanim komolcem. za plastike dobis razne sonaxe, armorall-e in kajjaztevemsefsekaj, priporocam samo, da vzames taksne tonike, ki potem ne drsijo prevec.

za dober vonj pa prvo noc skodelico kisa v avto, drugo noc pa skodelico svezo zmlete kave. izogibaj se raznih smrdecih smrekc in podobne navlake. ne samo da ruinirajo vonj avtomobila (ce ne kadis v njem), temvec vecina je tudi zdravstveno oporecnih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če je lak samo malo za spolirat, toplo priporočam Silikonglantz od Amway-a ...

... zadeva se nanaša (silikon namreč) in se pri tem ne odnaša laka ali barve vozila ...

... preiskušeno 1000 % ...

... ne priporočam strojnega poliranja ...

... če osebek ni vičen mašini, lahko naredi več škode kot koristi ...

... lahko "zapoliraš" lak ... sledi barvanje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TopFinish naredi zelo kvalitetno in da tudi garancijo na poliranje, je pa res da kvaliteta ni poceni. Če boš do konca februarja opravila poliranje imaš še 15% popusta...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

www.poliranje.com - Gregor je meni poliral Premacy-ja, avto se je lepše svetil,kot tisti dan ko sem ga prevzel, kolega je pa bil z izidom na svojem avtu tudi zelo zadovoljen.Tako da samo :OK:

Zadeva me je stala 16.000 SIT,avto je pa manjši enoprostorec.

lp vuk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za dober vonj pa prvo noc skodelico kisa v avto, drugo noc pa skodelico svezo zmlete kave.

In to kar zliješ po avtu??? :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

SilikonGlaze od Amway

res rulz :grim :OK:

se popolnoma strinjam :OK: :OK: :OK: ga ne zamenjam za noben drug polirni izdelek. :OK: :OK:

( pa avto šampon od amwaya je tut zakon)

dr.looney :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!