Skoči na vsebino

Djevojke u ljetnim haljinama ...


.T.

Priporočene objave

Fantje zacelo se je! Vrocina je naredila svoje.

Ko sem se vceraj iz sluzbe peljal domov skozi center Ljubljane, so se mi pocedile sline. Punce so odloľile jakne, puloverje in ostalo spomladansko obleko. Smuknile so v oprijete majcke, hlacke, sandalce in tangice, ki lepo prosevajo skozi bele oprijete hlace, ki se jim menda rece kapri.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je ... vožnja skozi mesto postaja napor ... vratne mišice so v precepu ali gledati okoli ali na cesto ... ajajajaj....

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj vratne mišice še niso problem...da ne bo kdo kaj položil (beri: motor) zaradi ogledovanja...kot je že en kolega boleče izkusil...

lp alena

Better blond than bold!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ze zdavnaj ugotovil, da ce se bom ubil na motorju bom to naredil zaradi buljenja okrog po zenskah :(

Jebiga, bolje to, kot da me nosorog z rogom v ok...

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav všeč so mi deklice v letnih haljah do tal in pa sandalčki in pa čisto brez rokavov in pa ali so spodaj čisto brez........la, la, la

lp marijan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p**** v** m*****,jaz pa na faksu ko ta topic berem! ze tko ne vem vec kam bi gledal!

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

p**** v** m*****,jaz pa na faksu ko ta topic berem! ze tko ne vem vec kam bi gledal!

...

Hja, Ice, ce na tvojem faksu ni nic belega in prosojnega in v tangicah je skrajni cas, da zamenjas faks...

LP suzuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Djevojke u ljetnnim haljinama VOLIMMMMM

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

MORAL BI Z MANO NA POTEPANJE ( Z MOTORJEM ) PO AZURNI OBALI, TAM BI BIL KONČNO ZREL ZA PSIHIATRIJO. KAKŠNE SLABE REDKO VIDIŠ.....

007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

in pa ali so spodaj čisto brez........la, la, la

lp marijan

Pa ves, da mogoce so, ker nekaterim, ki nosijo bele tanke oprijete hlace nic tangice ven ne sekajo. Ne vem No ja vsaj upam, da je tako!

Tadej

Popravil/a - Tadej dne 15/05/2002 ob 14:45:20

Popravil/a - Tadej dne 15/05/2002 ob 14:46:38

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

MORAL BI Z MANO NA POTEPANJE ( Z MOTORJEM ) PO AZURNI OBALI, TAM BI BIL KONČNO ZREL ZA PSIHIATRIJO. KAK©NE SLABE REDKO VIDI©.....

007

Tudi na Tromostovju in okolici ni kake slabe robe. Dijakinje, studentke, nakljucno mimoidoce ter pleh picke, ki pridejo ob sredah, ker vedo, da bodo tam motoristi,....

Pa kdo bo vse to po....l?

Tadej

Popravil/a - Tadej dne 15/05/2002 ob 14:49:33

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tudi na Tromostovju in okolici ni kake slabe robe. Dijakinje, studentke, nakljucno mimoidoce ter pleh picke, ki pridejo ob sredah, ker vedo, da bodo tam motoristi,....

Pa kdo bo vse to po....l?

Tadej

Kdo, kdo?? Nekdo drug... sej je vedno tako!

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Tudi na Tromostovju in okolici ni kake slabe robe. Dijakinje, studentke, nakljucno mimoidoce ter pleh picke, ki pridejo ob sredah, ker vedo, da bodo tam motoristi,....

Pa kdo bo vse to po....l?

Tadej

Kdo, kdo?? Nekdo drug... sej je vedno tako!

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

SE STRINJAM, SAMO IMAM POTEM PREVEČ DELA...

007

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

p**** v** m*****,jaz pa na faksu ko ta topic berem! ze tko ne vem vec kam bi gledal!

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

kako že gre tista narodna..........??????????

že vem............TRPI.

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

quote:

Tudi na Tromostovju in okolici ni kake slabe robe. Dijakinje, studentke, nakljucno mimoidoce ter pleh picke, ki pridejo ob sredah, ker vedo, da bodo tam motoristi,....

Pa kdo bo vse to po....l?

Tadej

Kdo, kdo?? Nekdo drug... sej je vedno tako!

Einherjer

-------------

www.firestartersmc.com

SE STRINJAM, SAMO IMAM POTEM PREVEČ DELA...

007

Racing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hja, Ice, ce na tvojem faksu ni nic belega in prosojnega in v tangicah .........

LP suzuki

staaaaaaaar....pa glih v TEM je problem! prevec je tega! AAAAAAAAA

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prevec???? Nikol ni prevec - prevec so lahko samo oblecene!!!

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tudi na Tromostovju in okolici ni kake slabe robe. Dijakinje, studentke, nakljucno mimoidoce ter pleh picke, ki pridejo ob sredah, ker vedo, da bodo tam motoristi,....

Tadej

Ja, in ne boste verjeli, potem je na 3M še en kup motoristov na robu infarkta, ki pridejo ob sredah, ker vedo, da se bodo mimo pozibavale vse te dijakinje, študentke, naključno mimoidoče ter pleh pičke, ki pridejo ob sredah, ker vedo...živel je mož imel je psa.....

Ali kot je pred davnimi leti napisal že veliki France P.:

Cvetijo cvetlice,

se gon'jo device,

smrdi sekret,

ah kur'c - pomlad je spet...

PEPE Predinfarktni

Za svež dah in bleščeče bel nasmeh - WC NET, belilni gel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Tudi na Tromostovju in okolici ni kake slabe robe. Dijakinje, studentke, nakljucno mimoidoce ter pleh picke, ki pridejo ob sredah, ker vedo, da bodo tam motoristi,....

Tadej

Ja, in ne boste verjeli, potem je na 3M še en kup motoristov na robu infarkta, ki pridejo ob sredah, ker vedo, da se bodo mimo pozibavale vse te dijakinje, študentke, naključno mimoidoče ter pleh pičke, ki pridejo ob sredah, ker

Matr, Lojzi bedak je pa sam motorje gledou

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!