Skoči na vsebino

Djevojke u ljetnim haljinama ...


.T.

Priporočene objave

Lojzi.....kaj hočeš.....staramo se.....nisem nič drugega opazil tudi sam.....čudno,bo treba k okulistu.......al pa h psihiatru,da mi podstreho na normalno funkcioniranje naravna.

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja, Lojzi, Klimbra, to vidva lahko komu drugemu nakladata!

Ko je pa una bejba mimohod delala, vama je pa pir za vrat tekel, ko sta pozabla krigel od ust umaknit pa požirat tudi!!

(malhecapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Tudi na Tromostovju in okolici ni kake slabe robe. Dijakinje, studentke, nakljucno mimoidoce ter pleh picke, ki pridejo ob sredah, ker vedo, da bodo tam motoristi,....

Tadej

pleh pičke -tukaj sem..

S.F.S.N.

Ja, in ne boste verjeli, potem je na 3M še en kup motoristov na robu infarkta, ki pridejo ob sredah, ker vedo, da se bodo mimo pozibavale vse te dijakinje, študentke, naključno mimoidoče ter pleh pičke, ki pridejo ob sredah, ker vedo...živel je mož imel je psa.....

Ali kot je pred davnimi leti napisal že veliki France P.:

Cvetijo cvetlice,

se gon'jo device,

smrdi sekret,

ah kur'c - pomlad je spet...

PEPE Predinfarktni

Za svež dah in bleščeče bel nasmeh - WC NET, belilni gel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prešeren je tud to napisu!

Lička bledijo

joške visijo

pizda velika

Prešerna ne mika!

Kaka mona!!!!

Thundercat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja, ja, Lojzi, Klimbra, to vidva lahko komu drugemu nakladata!

Ko je pa una bejba mimohod delala, vama je pa pir za vrat tekel, ko sta pozabla krigel od ust umaknit pa požirat tudi!!

(malhecapress)

IZDAJALC!!!!!!!!!!......ma ne veš,d moja tut tole čita....ajajaj....bogi jest,zdej pa teden dni hausaresta....pa končno se je sonček prkazu!!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IZDAJALC!!!!!!!!!!......ma ne veš,d moja tut tole čita....ajajaj....bogi jest,zdej pa teden dni hausaresta....pa končno se je sonček prkazu!!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

IZDAJALC!!!!!!!!!!......ma ne veš,d moja tut tole čita....ajajaj....bogi jest,zdej pa teden dni hausaresta....pa končno se je sonček prkazu!!!!!!!

Klimbra..in Chupa Cups.....čisto oralno zadovoljstvo

UPSSSSSS! Sorrrrrryyyyyyy! Sem mislil, da je sam moja taka!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa kdo bo vse to po....l?

Tadej, veš kaj je reku fotr Mujotu!!!!!

ODLIČNJACI SINE, ODLIČNJACI

Mobi krog....1:12:25 ure-PEŠ!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol ne vela vec da "lepa dekleta ljubijo barabe"?

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Prevec???? Nikol ni prevec - prevec so lahko samo oblecene!!!

Še tole navintlamo, mal popokamo pa gremo...

Se strinjam, ampak samo takrat k sm peš. K sm zadnč skor v en avto prletu zarad ene bejbe, k je bla bl pomanjkljivo oblečena (mela je mrežasto mikico brez modrca - pa solidno 4 buhtle).

I still haven't found what I'm looking for!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

mrežasto mikico brez modrca - pa solidno 4 buhtle).

BUHTLE????!!!Pa smo spet tam...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

mrežasto mikico brez modrca - pa solidno 4 buhtle).

BUHTLE????!!!Pa smo spet tam...

A si bla mogoče TI?

------------------------

I still haven't found what I'm looking for!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ufff. Kako mi je fanj na faksu, kjer mi ni potrebno gledati za preveč razgaljenimi dekleti, ker potem je pa zadrga fuč, tako je bolje fršlus imeti iz gumbov. Tukaj na fkasu kje to berem in nekaj napišem ni nič veliko deklin, tako da res ni težav. Težava se pojavi na hodniku, kjer so tekstilke in čisto pozabim, da obstajajo tudi steklena vrata (ne boli vrat amapak samo nos ali koleno). Na ulici je še pa slabše, ker polovim skoraj vsaki drugi kandelaber ali telegraf štango.

Imam pa predlog, ker se borec za moške pravice: zakaj ne bi tudi mi moški lahko nosimo tangice, samo na motorju to ni preveč prijetno za prepih. Ta ali naslednji teden si grem poiskat kake človeške tangice (in bele oprijete pajkice:) ), pa boj tudi jst pokazal deklinam, da se tudi mi lahko zrihtamo, samo zi moram dati vato v ušesa, da mi ne bo porebno preveč poslušati komplimentov.

VSEM: pazite na heksenšus in telegraf štange:!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

zakaj ne bi tudi mi moški lahko nosimo tangice

Kdo pa je rekel, da se jih ne nosi??? jaz jih kar ene par moških poznam, ki jih nosijo vsak dan... ko boksarce!!!!

I want some more!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kdo pa je rekel, da se jih ne nosi??? jaz jih kar ene par moških poznam, ki jih nosijo vsak dan... ko boksarce!!!!

I want some more!!!!

Pupa, kako se pa tangice nosi kot boksarce

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Kdo pa je rekel, da se jih ne nosi??? jaz jih kar ene par moških poznam, ki jih nosijo vsak dan... ko boksarce!!!!

I want some more!!!!

Pupa, kako se pa tangice nosi kot boksarce

hotschko

Najbrž misli obratno-boksarce kot tangice...Sej veš če te je mal več skupi so boksarce hitr tan...ups!Jst pa moj gobec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Najbrž misli obratno-boksarce kot tangice...Sej veš če te je mal več skupi so boksarce hitr tan...ups!Jst pa moj gobec...

Natasha,

a ti tud premajhne boksarce nosiš mogoče ...

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Najbrž misli obratno-boksarce kot tangice...Sej veš če te je mal več skupi so boksarce hitr tan...ups!Jst pa moj gobec...

Natasha,

a ti tud premajhne boksarce nosiš mogoče ...

hotschko

Vedno in obvezno!Nč bolšga na lep sončen dan,kot gate ki lezejo v...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

quote:

Kdo pa je rekel, da se jih ne nosi??? jaz jih kar ene par moških poznam, ki jih nosijo vsak dan... ko boksarce!!!!

I want some more!!!!

Pupa, kako se pa tangice nosi kot boksarce

hotschko

Najbrž misli obratno-boksarce kot tangice...Sej veš če te je mal več skupi so boksarce hitr tan...ups!Jst pa moj gobec...

GOOOOOOOOOOOOD ONE Sister!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

quote:

quote:

Kdo pa je rekel, da se jih ne nosi??? jaz jih kar ene par moških poznam, ki jih nosijo vsak dan... ko boksarce!!!!

I want some more!!!!

Pupa, kako se pa tangice nosi kot boksarce

hotschko

Najbrž misli obratno-boksarce kot tangice...Sej veš če te je mal več skupi so boksarce hitr tan...ups!Jst pa moj gobec...

GOOOOOOOOOOOOD ONE Sister!

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Medo, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!