Skoči na vsebino

Slovenec raztura v RKC


SiR

Priporočene objave

Glede na njegovo izjavo, ko smo se ga rešili za nekaj časa "odhajam iz bojnega polja v general štab", ponujam orden orlovih muda vsakomur, ki bi ta general štab mal razfukal!

Jebem jim boga marijo kurbo militantnim klerikalcem! :angry: :devil:

In da se nas to ne tiče?

Verjetno ja so me razkurili pri maši(še nikoli bil), saj se v posvetno življenje ne vtikajo... NOT!

Poznam pa kar nekaj kur, ki sedaj kleče močijo in že vidijo tlakovano potko v nebesa. :lol1:

... ti pa ne boš nikoli šel v nebesa ... :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boli me za črne! Manj kot jih vidim rajši jih imam :BUA: ! No ja, manj jih mrzim. Mah ku*c v vsakem primeru jih :grim !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomoje se pičke ful limajo če si kardinal :hmm:

Sploh Vatikanske kurbice.

Kardinalstvo Rodeta se me osebno niti malo ne dotika,

priznati pa mu gre, da je v svoji profesiji dosegel zelo veliko in malo (zelo malo)nas je Slovencev, ki bomo tako uspesni na svoji poti.

Zato ?!

In kot državi nam njegovo kardinalstvo ne more škodit, verjetno ne veliko koristit, škodit pa sigurno ne.

In zakaj ne potem privoščit njemu, da je kardinal, da bo papež(no to bi bila že dobra promocija za SLO), Kučanu plavog voza, Strelu preplavanje pacifika, motorja vsakemu po želji, sexa po apetitu, sanjske(ne POPove) ženske, hiše, vikenda...

A ni fajn če so okol nas uspešni, zadovoljni, zadovoljeni in srečni ljudje ?!

Pravijo da je nalezljivo :P

Sem si vedno želel in želim bogatega soseda, mi bo lahko vsaj kak ključ posodil.

Da dosežeš veliko je navadno potrebno biti posebej lokav, pasji in zvit. A zakaj? Ker če nisi te tisti okrog tebe, ki to so - in teh je veliko, resnično - , slej ali prej odstranijo (navadno s položaja). Sicer je meni tudi vseeno za našega kardinala, vendar bo s tem Cerkev zagotovo dobila večji vpliv v Sloveniji. To spet pomeni grabljenje premoženja in jasno, udeležbo maše, ki kmalu ne bo več le "optional".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in kaj ti je dosedaj cerkev že vzela oz v kaj te tko prekleto sili :?

Popravljeno . Popravil Cegi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da dosežeš veliko je navadno potrebno biti posebej lokav, pasji in zvit. A zakaj? Ker če nisi te tisti okrog tebe, ki to so - in teh je veliko, resnično - , slej ali prej odstranijo (navadno s položaja).

To velja povsod in za vse

Sicer je meni tudi vseeno za našega kardinala, vendar bo s tem Cerkev zagotovo dobila večji vpliv v Sloveniji. To spet pomeni grabljenje premoženja in jasno

Poglej si slovenske novopečene bogataše .- oni ne grabijo (so) denar? V čem je razlika?

, udeležbo maše, ki kmalu ne bo več le "optional".

tole je pa že mal paranoja. Kaj misliš da te bojo okol lovil in prisilno na mašo fural :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni dvakrat za rečt... :rolleyes:

konec koncev je cerkev še vedno totalitarni sistem :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ti pa ne boš nikoli šel v nebesa ... :grrr :grrr :grrr :grrr :grrr

Zakva nek? De bom ves čas sam sendviče jedu? :blink: Sam za enga res ne bodo kuhal! :nono:

Ne trubi u tri mat........Mal kulture ti nebi škodilo.Naj vsak počne kar mu paše in brigaj se zase.

Počnem predvsem to! In zato mi gre fino na qrac, ker se zame hoče brigat tud RKC. In opevani wannabe Papa je dokaj zaslužen za to! In zato mu privoščim njegova nebesa. Čimprej! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boli me za črne! Manj kot jih vidim rajši jih imam :BUA: ! No ja, manj jih mrzim. Mah ku*c v vsakem primeru jih :grim !

:?

a niso beli

Sploh Vatikanske kurbice.

Da dosežeš veliko je navadno potrebno biti posebej lokav, pasji in zvit. A zakaj? Ker če nisi te tisti okrog tebe, ki to so - in teh je veliko, resnično - , slej ali prej odstranijo (navadno s položaja). Sicer je meni tudi vseeno za našega kardinala, vendar bo s tem Cerkev zagotovo dobila večji vpliv v Sloveniji. To spet pomeni grabljenje premoženja in jasno, udeležbo maše, ki kmalu ne bo več le "optional".

:slap:

Ja, se spomnim, so me učili pri zgodovini, da je cerkev nacionalizirala državno premoženja.

In obvezno bo treba hodit v cerkev, tako kot včasih nisi smel, če si hotel met boljso funkcijo, službo.

Vsi drugačni, vsi enakopravni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.) Poglej si slovenske novopečene bogataše .- oni ne grabijo (so) denar? V čem je razlika?

2.)tole je pa že mal paranoja. Kaj misliš da te bojo okol lovil in prisilno na mašo fural :lol1:

ad 1.) Pogataši, managerji, trgovci in vse ostale sorte nategunov cufajo tiste, ki jim cufanje dovolijo. Nihče te ne sili kupiti precenjen avto ali kakršnokoli drugo bedastočo. In tam vsaj nekaj dobiš, čeprav preplačano. Skratka po zakonih trga, ponudbe in povpraševanja.

Fari za vplačano ne nudijo NIČ! Plačilo pa zahtevajo! Tudi od mene, ki jih prav nič ne rabim in od njih nič nimam, razen včasih povišan pritisk. In od njih tudi ničesar nočem!

ad 2.) Beri 1. točko in poglej koliko plača davkov tudi za cerkev vsak zaposlen državljan, četudi je ateist! Na maši te sploh ne rabijo, bi jim verjetno marsikdo zbrko naredil :devil: , samo denar hočejo in vzamejo!

Duhovni bodo duhovni takrat, ko se bodo brigali za duhovne zadeve, posvetne pa pustili pri miru. A to sedanji usmeritvi katoliške cerkve še zdaleč ne ustreza. In Rode je pri tem militantnem nastopu RKC v prvih vrstah. In njegov izrek o odhodu v general štab prav lepo izkaže njegov način razmišljanja. :SS

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni dvakrat za rečt... :rolleyes:

konec koncev je cerkev še vedno totalitarni sistem :lol1: :lol1: :lol1:

:?

hirarhija = totalitarizem :hmm:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot dober član zelene bratovščine bi pa ja lahko uplenil par krilatcev & jih nataknil na raženj :)

Hvala lepa za tak nasvet prjatu! :angry2: Ti to meni v časih ptičje gripe! :kva2:

...

Ja, se spomnim, so me učili pri zgodovini, da je cerkev nacionalizirala državno premoženja.

...

Seveda je zgodovino za uporabljati samo od tistega trenutka dalje kot nam ustreza! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne trubi u tri mat........Mal kulture ti nebi škodilo.Naj vsak počne kar mu paše in brigaj se zase.

O bog, odpusti mi ker sem se nekulturno izražal u tri materne! :trance_33_sleep: :blush:

.

.

.

A bom zdej dubu Twix pa Coca colo??

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ad 1.) Pogataši, managerji, trgovci in vse ostale sorte nategunov cufajo tiste, ki jim cufanje dovolijo. Nihče te ne sili kupiti precenjen avto ali kakršnokoli drugo bedastočo. In tam vsaj nekaj dobiš, čeprav preplačano. Skratka po zakonih trga, ponudbe in povpraševanja.

Fari za vplačano ne nudijo NIČ! Plačilo pa zahtevajo! Tudi od mene, ki jih prav nič ne rabim in od njih nič nimam, razen včasih povišan pritisk. In od njih tudi ničesar nočem!

Fari ponujajo za vplačano nebesa. :devil: Zato ne govori neumnosti. Vsak ma pač svoj fetiš. Eni hrano, avtomobile, ipd, drugi cerkev...

ad 2.) Beri 1. točko in poglej koliko plača davkov tudi za cerkev vsak zaposlen državljan, četudi je ateist! Na maši te sploh ne rabijo, bi jim verjetno marsikdo zbrko naredil :devil: , samo denar hočejo in vzamejo!

Ja in? Kolk pa moram plačat za Varuha človekovih pravic, ki ga (jest) ne rabim, pa za nacionalno TV, pa za tehnični pregled, pa za Valuke ....za cel kup pizdarij, ki jih JEST ne rabim, pa vseen moram plačat. :P

ad 2.) Beri 1. točko in poglej koliko plača davkov tudi za cerkev vsak zaposlen državljan, četudi je ateist!

...pa če je musliman, pa žid, pa satanist, pa scientolog.... vsi morajo plačat :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala lepa za tak nasvet prjatu! :angry2: Ti to meni v časih ptičje gripe! :kva2:

Seveda je zgodovino za uporabljati samo od tistega trenutka dalje kot nam ustreza! :whistle:

Vlečeš besede iz konteksta.

Seveda, bi se dalo polemizirat in analizirat kdaj je kdo komu in od koga vzel.

Tokom zgodovine sta bila oblast in cerkev v simbiozi (vec ali manj) in si nista hodili v zelje.

Lastnina je svetinja in ce hocemo biti posteni začnimo pri sebi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rode je škof, ki si ga ni več želeti, saj je prinesel konfliktnost, ki je do neke mere reaktivirala kulturni boj iz preteklosti.

Marjan Smrke si upa ! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Vlečeš besede iz konteksta.

2. Seveda, bi se dalo polemizirat in analizirat kdaj je kdo komu in od koga vzel.

3. Tokom zgodovine sta bila oblast in cerkev v simbiozi (vec ali manj) in si nista hodili v zelje.

4. Lastnina je svetinja in ce hocemo biti posteni začnimo pri sebi.

1. Aja? Se mi ne zdi.

2. N'č polemizirat. Samo zgodovino pogledat!

3. Da in ne. Vedno pa je cerkev težila k oblasti ali vsaj dirigiranju le te! Zelo kratka so obdobja, ko je cerkev igrala vlogo prebujenja, upora ali osvobajanja! Sploh RKC! In dolga in kruta so obdobja ko je zatirala in morila. Ter seveda kradla ropala in goljufala! Torej cerkev z ljudstvom ni bila kaj dosti v simbiozi. Prej ga je parazitirala!

4. Seveda! Zato pa svojega ne dam tistemu, ki tega ne zasluži! Kar se pa tiče vračanja, po mojem cerkev ne more dobiti vrnjeno nič! Ker ji nič ne pripada! Vsaj tistega kar je nepošteno dobila ne! In kako je pridobivala lastnino? Z duhovnim delovanjem presneto malo. Kakšno njivco pa kozo morebiti. Kaj pa ostalo? Trgovanje za oblast, izobčenja, plenjenje pod izgovorom lova na čarovnice in nevernike doma in po širnem svetu ipd. Še se pomni obdobje nasilnega pokrščevanja na naših tleh! Še se pomni krvavih mečev v rokah duhovnom v obdobju protestantizma!

Še se pomni časov kmečkih puntov, ko sta cerkev in "oblast" v simbiozi kot praviš z roko v roki klale svobodnjake in borce za staro pravdo in jim kradla še zadnjo zemljiško lastnino! In še se pomni hujskanja s prižnice in maše v italijanščini v 2WW.

In zakaj posegam tako daleč v zgodovino?

Ker se tudi cerkev hvali s tako dooolgo zgodovino, kot da se ima s čim pohvaliti.

RKC smrdi! Po krvi in pokvarjenosti!

Sicer pa dobro veš kaj je prvotna akumulacija kapitala! In ne mi potem o lastnini kot svetinji!

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!