Skoči na vsebino

ko postane motor bolj pomemben od punce..?!?


SpaceGirl

Priporočene objave

:grrr

u bistvu se gre za to, da je vsak moški  itak najbolj pomemben od kogarkoli in česarkoli.....

ma, to pa že vemo skos, ane :notworthy:

sej ste res  :lol1:

:004

Vsak člouk je sebi bolj pomemben od drugih ... edin, ko se zaljubimo, zna pridt do anomalije, pa za trenutek sami sebe sfintiramo, da je tadrug bolj pomemben. .. ampak dejansko to ni res :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak člouk je sebi bolj pomemben od drugih ... edin, ko se zaljubimo, zna pridt do anomalije, pa za trenutek sami sebe sfintiramo, da je tadrug bolj pomemben. .. ampak dejansko to ni res :)

Sedi, 5!

Symči...pa ti nisi samo božansko lep - ampak tudi pameten!!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehh, moja izkusnja (heh, tamala lustkana motoristka jaz pa "navaden neizobrazen nezaposlen avtomobilist"):

- se mi zdi, da motor ni bolj pomemben od mene :) (juhuhu, yeeee-haaa Tejksas!)

- tut moj motor (oz. avto) ni bolj pomemben od nje -- pa to bolj zato, ker ona itak tekmuje izven konkurence

Kar se mi zdi v razmerju pomembno - pusti drugega, da dela kaj hoce, a mu povej, katere stvari so ti pomembne in pocakaj, da ti izkaze svojo naklonjenost. Zakolicis svoj teren, markiras in narises nacrt, potem pa pokazes, do kod sega tvoja parcela, in partnerja - "sopohodnika skozi zivljenje", "svoj najljubse bioloski eksperiment", "tisto izjemno bitje, ki te lahko, ce hoce, tudi zgecka po podplatih" - pocakas, da pokaze, ali mu je tvoja parcela vsec ali ne, in ali hoce na njej pomagati postaviti za zacetek kak sotor, potem pa morda se kaksno leseno lopo za motorje in hlev za konja, pa zbetonirat kaksno klet in gori nardit se spalnico in kopalnico :). Partner naj pove, ali so drvesa posajena na pravih mestih, ali je njiva dovolj preorana, pa tko...

Ufff, ruralna varianta epske sirine, bukolicna predstavitev preproste, moderno-dobne tematike, ki se ji rece usklajevanje lastnih egotripov oziroma vzporedna primerjava individuuma kot temeljnega skeleta osebnosti.

Na tem mestu rad poudarim - ljudje se spreminjamo. Kdor nam je v nekem trenutku vsec, nam je lahko ze v drugem trenutku popolnoma antipaticen. Zato, ker se lahko zelo spremeni, mi pa smo se hoteli navaditi na tisto konstantno pojavo... Partnerja zato ne pridobimo v neki tocki nasega zivljenja - pa je pol nas -, ampak ga pridobivamo celo zivljenje, v vsakem trenutku.

Zato v zivljenju ne iscemo zoglj nekoga, ki bo spremenljivka z trenutno ustrezno vrednostjo, ali kar ustrezna konstanta --> poiscimo si sebi ustrezno matematicno funkcijo. Seveda je problematicno, ce nekdo, ki je tangens, poisce nekoga, ki je neumen polinom, ali kosinusoida recimo :)

Poleg tega - odkritost velja. Ce se ti zdi, da je drugemu naenkrat motor, pleh, racunalnik, karkoli - prevec oz. bolj pomembno od tebe, mu ta svoj dvom oznanimo in povejmo, da je zoga v njegovih rokah --> da lahko zabije gol, jo poslje v aut, ali malce dribla in ne naredi nic pametnega. Ce se z zogo nekaj casa nic ne zgodi, pokazimo svojo strategijo --> moznosti seveda vec: lahko takoj napadamo gol, nabijemo v aut, driblamo do onemoglosti ali pretepemo sodnika :)  in tako popolnoma spremenimo pravila igre.

Pa se nasvet za SpaceGirl (temelji na neki drugi, ne gornji filozofiji):

1) Ce oni tako pogresa svoj motor, ga daj (kot kak japonski samuraj, hladno kot spricer, ...) za kake tri tedne na hladno, pa bos videla: ce ga bos se pogresala, ga spet povabi k sebi, ce ga ne bos, pa mu samo se vrni vse stvari, ki jih ima pri tebi :)

2) Lahko pa se lepo v miru pogovorita, ...

Koliko pa je fantich star bytheway?

Pozdrav, Sym

Pod to se podpišem :)

BTW: SpaceGirl kjuta :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš, da mene pa bolj tazgornja slikica rajca  :wub: .

Preklicujem svojo izjavo <_< in se pridružujem Zokovemu stališču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vceraj dobil en (kako bi rekel) jezen :? PM .... Ja ja, saj vem da je bil samo hec.... .)

No, pa poskusimo se enkrat:

tko kot razmišljaš, tako dobiš postreženo v življenju....eni pse, eni ženske, eni motorje, eni nič, eni rožce, eni kakce.....

To je cisto res....Ampak, ce nisi zadovolen s tem kar dobis, moras spremeniti sebe....

Med jutranjim drogiranjem z Maidni in kavo sem prebral par misli (ce se kdo ne strinja z njimi se pa lahko pritozi avtorju in ne meni :P )

"...Verjetno ste ze spoznali, da idealnih moskih ni. Zveza dveh je trdo delo" S.P. Traven, Zurnal, 3.12.2004

"Oseba, ki se ne zaveda, da so vzroki za njen neuspeh, razocaranje, bolecino, skratka za vse negativne obcutke, ki povzrocajo notranje trpljenje, v njej sami, jih bo iskala v zunanjih okoliscinah....." 1.

"Ljudje smo ze po naravi taksni, da napake najprej opazimo pri drugih, napredovali pa bomo sele takrat, ko jih bomo sposobni opaziti tudi pri sebi" 2.

"...Navidez nezdruzljivi deli postanejo komplementarni drug drugemu. Zdruzijo se in hkrati ohranijo svoje bistvene razlicnosti. Tako zdruzevanje je ustvarjanje - rodijo se povsem novi pogledi na vse, kar se dogaja okoli nas....Je potovanje brez konca, na svoji poti zdravi in zdruzuje" 3.

"Blokada je dusevna zavora, ki onemogoca, da bi se razumno priblizali dolocenim vsebinam, ker so za osebnost prevec bolece" 4.

Drugace pa, kakor komu pase.... "saj je vsak clovek individuum zase"

1.Honey, P., (1987): Resevanje osebnih tezav, str. 40

2.Ivancic, A., (1998): Vodnik k duhovni rasti in skrivnostni svet ezoterike, str. 61

3. Hall, D., (1998): Zdravljenje z meditacijo, str. 11

4. Flajs, T., Skoberne, P., (1993): Ucbenik stabilnega zivljenja, str.135

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak motor je enostavnu ratu TKO pomemben.. da sm hmali rata ze ljubosumna nanj..

"Kaj nej nardim!?!?!" bom popeesdla ce bo tko se dolgo :)

Probi pridet do svojga motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

spomnm se k sm jst kupovou motor... sam sebi sm šou na živce... moji pa... si kr sama predstavli kolk.... u glavnem vse kar mi je zletelo iz ust je blo o motorjih... u glavnem zadeva je bla kritična...ampak pol mi je moja to povedla da jo moti... jst sm mal popustu, ona je mal popustila in zdej lepo skup uživava v vožnji... je pa res da se moja zaveda da je motor pač edina stvar k mi daje duševni mir, edina stvar k je pač zame in moja (vsak mora bit mal sebičen)...

u glavnem pogovorta se, naredita en pameten kompromis in to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak člouk je sebi bolj pomemben od drugih ... edin, ko se zaljubimo, zna pridt do anomalije, pa za trenutek sami sebe sfintiramo, da je tadrug bolj pomemben. .. ampak dejansko to ni res :)

Symči.....sedi 5

Pa ti ne samo da si najlepši.......ti si moj VZORNIK!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:(

moja izkušnja:

nikoli nisem debatiral Z NIKOMER,

če sem hotel SEBI kaj kupiti za SVOJ denar

basta

..

..

..

..

..

malo malo malo malo malo malo malo

:( :( :( :(

oženjenih :004

je takih - :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi2 sva samo na začetku sklenila

en in edini kompromis v treh točkah:

1 živiva za družino

2 spoštujeva in ne najedava en druzga

3 en drugemu v okvirih razumnih možnosti omogočiva vse

:wub: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najin dogovor je bil, ker se ona ni strinjala z motorjem, takšen: :D  Live and let live

najin je bil v najzgodnejšem začetku začetka malce drugačen:

"let's live & fuck"

:wub: :wub:

:kva2:

Popravljeno . Popravil Jur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj velja za to temo in še tisto "Žena ne pusti kupit motorja" ali nekaj podobnega ... pri vsem tem ne razumem nečesa - kako pri hudiču lahko nekdo nekoga omejuje z raznimi forami, jaz tebi tole, v zameno dobim tole, drugače sem užaljen in ne dobiš tega in bla bla bla :SS A je potrebno za takšne kozlarije zgubljat energijo in omejevati in pogojevati drug drugega?!? Vsak človek rabi svoj prostor, vsak človek mora delati stvari, ki jih ima rad. Zaradi tega ne smemo postati podrejeni. Življenje je prekratko, da bi nam lahko nekdo diktiral kaj je za nas najbolj idealno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj velja za to temo in še tisto "Žena ne pusti kupit motorja" ali nekaj podobnega ... pri vsem tem ne razumem nečesa - kako pri hudiču lahko nekdo nekoga omejuje z raznimi forami, jaz tebi tole, v zameno dobim tole, drugače sem užaljen in ne dobiš tega in bla bla bla :SS A je potrebno za takšne kozlarije zgubljat energijo in omejevati in pogojevati drug drugega?!? Vsak človek rabi svoj prostor, vsak človek mora delati stvari, ki jih ima rad. Zaradi tega ne smemo postati podrejeni. Življenje je prekratko, da bi nam lahko nekdo diktiral kaj je za nas najbolj idealno.

Žal je za premnoge to samo teorija. :doze:

Rad živim v miru in se s prijatli srečam na piru. HEHEHEHE

:beer2: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj velja za to temo in še tisto "Žena ne pusti kupit motorja" ali nekaj podobnega ... pri vsem tem ne razumem nečesa - kako pri hudiču lahko nekdo nekoga omejuje z raznimi forami, jaz tebi tole, v zameno dobim tole, drugače sem užaljen in ne dobiš tega in bla bla bla :SS A je potrebno za takšne kozlarije zgubljat energijo in omejevati in pogojevati drug drugega?!? Vsak človek rabi svoj prostor, vsak človek mora delati stvari, ki jih ima rad. Zaradi tega ne smemo postati podrejeni. Življenje je prekratko, da bi nam lahko nekdo diktiral kaj je za nas najbolj idealno.

tocno.

na kratko - ce me omejujes, odjebi. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!