Skoči na vsebino

Honda CB 250


jegrmajstr

Priporočene objave

No ker je nova sezona pred vrati in bi jo rad prevozil na čem drugem kot skuterju me zanima če ve kdo kje bi se dalo kupiti ta motor in koliko bi bila kaj cena novega, sam sem pregledal večino spletnih strani prodajalcev hondinih motorjev in je nimajo med ponudbo :? . Zanima me tudi če ima kdo kakšne izkušnje s temi motorji, predvsem s starejšimi letniki ('85-'90). hvala lepa za odgovor :)

Popravljeno . Popravil Chrasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne najdeš na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) ali oglasniku, težko da boš dobil....spremljaj malo kaj se dogaja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej Chrasher čist tko kot kolegu ti povem...v sloveniji je ful mal motorjev...ene 5 jih je u celi sloveniji pa mislmo kok velik jih mamo...mal glej moje objave v zadne pou leta pa boš vidu da že pou leta obupano iščem motor pa se nč ne prodaja...tko da slovenija je p***a :BUA:

ti si kr po tujini oglej boš več najdu(pa še bl ohranjen)..aja pa rajš glej mal bl nove letnike k je to že mal prestaro...sam težave boš meu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej reesko tnx za info. ja vem da jih je ful mal do zdej vem da se je sam ena prodajala lani (modra, letnik '88, za 250k) druga pa nič :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej reesko tnx za info. ja vem da jih je ful mal do zdej vem da se je sam ena prodajala lani (modra, letnik '88, za 250k) druga pa nič :(

Mislim da bos prej tak motor najdo v tujini,pa zdaj to sploh ni vec tezko iz tujine prpelat,pa se kW mislim da te ne ovirajo,tak da sploh ni problem,pa das lahk komu ko uvaza motorje da ti ga prpela,res da ti malo vecjo ceno pol da samo ni tak hudo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa točn ta motor iščeš, kaj pa kej druzga, kšn enduro al pa čopr al pa... ;)

men more motor ustrezat določenim pogojem ker mam mal omejeno s placom pa kešom:

1. ker sm doma v bloku more it motor v kolesarnico po neki k*rčevi klančini (čoper odpade, bi nasedu)

2. motor kot osnovno prevozno sredstvo zato more bit 4T (poraba, vzdržlivost, vzdrževanje)

3. keša nimam glih preveč (tam nek 250k :BUA: )

tak da če daš vse te pogoje skup vidiš da mam bolj slabo izbiro, od te izbire starejših motorjev pa še najbolj izstopa ta honda ( pa še taki lepi classic je :P ) al pa nova yamaha ybr 125 (500k na obroke :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa poglejmo kako pester je slovenski trg: Cagiva planet - samo 2 v Sloveniji, Honda CBR 250 - samo 1 v Slo. Sej določene motorje so dobi, ampak take pa bl težko. Da o temu, kako težko je dobit lepega mitota sploh ne govorim... :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...(pa še bl ohranjen)...

pomoje pa ne....oni tujci majo kes pa si to lahko privosjo BP. mi mormo pa malo bolj sparat...pa smo potem tut bolj navezani na mtorje...vsaj moj mnenje..

pa ne me zdj lovit na besede, k vem da niso vsi kesharji, sam jih je velik vec k pr nas

sm sele zdj opazu da to ni tema za nabijanje...se opravicavam...

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa tole ?

OGLAS

sam kej ko tip bog ve kok kesa bo zahteval ..... poklic ga .... ta bi se kar ustrezal tvojim merilom ... :)

poznam ta oglas pred nekaj časa sem kontaktiral tega človeka, sam cena je dosti previsoka, mislim da je bila okrog 450k :BUA: če bi mel pa več $$ na razpolago bi bilo pa to to :OK:

Popravljeno . Popravil Chrasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznam ta oglas pred nekaj časa sem kontaktiral tega človeka, sam cena je dosti previsoka, mislim da je bila okrog 450k :BUA: če bi mel pa več $$ na razpolago bi bilo pa to to :OK:

no saj tvoje bistvo sm zadel :P

drgac pa z atako ceno bi se ti bolj yamaho ybr splacal uzet tistih 50k vec pa saj nova je ... to je pa ze dost stara ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Jaz sem delal izpit pred leti na CB 250 (sicer ne vem letnika), ampak to je bil en stroj za mučenje. Po nekaj 100m so me začele boleti dlani (zaradi neugodne drže), motor je pil olje kot za žejo (čeprav je bil 4T), šel je okoli 110km/h in za seboj si imel kakšen kilometer gostega modro-sivega dima itd. Avtošola se imenuje McKenzie v Mariboru, motor jim je pa en tip podaril.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!