Skoči na vsebino

Adidas Predator


Ćardak

Priporočene objave

uh.. dobr da sem nehal pred leti trenirat fussball...... če ga ne bi takrat, bi ga pa ravno zdaj ko so tele kvazi kopačke ven dal..

drgač.. pa moje... držijo bl kut kerekol kopačke... profil je orenk zimski.. :worship:

post-3863-1141055152_thumb.jpg

post-3863-1141055158.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

našel uradne kopačke za SLO reprezentanco.. neka huda inovacija, nič več 8-16 čepkov.. samo še eden... :kva2:

seveda je na izbiro tudi zeleno bela kombinacija... :doze: samo če kak "nogometaš" želi, mu tud frjolčne dobavijo...

post-3863-1141056229_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motosvetovci in motosvetovke!

Vi pa mi res znate popestrit dan s temi vašimi štosi :OK:

P.S: Buh dej Softyče al karkoli že.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh.. dobr da sem nehal pred leti trenirat fussball...... če ga ne bi takrat, bi ga pa ravno zdaj ko so tele kvazi kopačke ven dal..

drgač.. pa moje... držijo bl kut kerekol kopačke... profil je orenk zimski.. :worship:

blablabla .. .martinske so že vrsto let navadna šminka ... either you like the fact or not ... v smislu bistva 'škornja' pa je tam zunaj na voljo veliko boljših in včasih celo cenejših rešitev, z bistveno bolj 'orenk zimskim profilom' ;)

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ne najdem primernih besed. Pa se zelo trudim.

professore, nic ne bo drugega pomagalo kot........ cmok iz ust ali pa pogoltniti privzdignjeno kozlarijo. :devil: :P :naughty:

za lazji dah in nove besede - durgol antikal.

kopacke :) RDEEEEECE :lol1:

jel´ima to i u neon zutoj sa blinkerima? :naughty: :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blablabla .. .martinske so že vrsto let navadna šminka ... either you like the fact or not ... v smislu bistva 'škornja' pa je tam zunaj na voljo veliko boljših in včasih celo cenejših rešitev, z bistveno bolj 'orenk zimskim profilom' ;)

šminka gor - dol, men pašejo in še noben drug škorn ni preživel mojega načina in tempa hoje 4 sezone. sicer pa se vedno bolj "mehkužim". še pred 10 leti sem getagripke s prešito bulo in yugoarmija škornje nosil, zdaj pa bolj "elegantne" martens sicer še vedno z bulo ampak skrito pod usnjem... še ene 5 let pa bom v pradi hodil okol... :cry: .. al pa Adidas Predator z zakrilci...not :P (dopisano izključno zato, da ne bom oftopik.. :) )

pe.es. pa tud za tele tanajnovejše nisem odštel 28k.. nisem neumen, pa tud tolk gotovine ne nosim s sabo.. :doze: .. :grrr ne boš verjel- 9.990. Se je štacuna zapirala /kaputt in sem šel čist slučajno mimo.. ter pogledal v izložbo... :grim :grim :grim boljša možnost za 4 leta zagotoviti zimsko obutev za manj kot 10k...? :grrr

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"RONALDINJO" je znanost :grim Bssket pa moje narečje :naughty: in upošteval bom to "ne prepiraj se z bedakom ker ljudje nebojo opazili razlike"

Pameten dečko... že pri štirinajstih... veliko bo še iz tebe... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, ne morš bit tok nastrojen prot tem kopačkam, a veš kok grejo tele fino zravk k tastarmu eclipsu ;)

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mi plačaš nebi dal gor takih čevljev(kopačk),kwa šele da bi mogu svoj dnar dat

Če bi nosu trenerko na črto nebi imel druge izbire, kot da bi imel šulne v istem stilu! :P

Če bi imel pa kopačeke leta, pol pa bi bil šele CAR! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlične so tudi za pisarniško rabo, da degažiraš direktorja čez okno ali za občasno pribijanje sodelavcem v piščal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem najbolj spremljal debato, ampak

je že kdo napisal, da so grde?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravilno se napiše najdelj .....(in tako naprej) :)

"RONALDINJO" je znanost :grim "najdl" pa moje narečje :naughty: in upošteval bom to "ne prepiraj se z bedakom ker ljudje nebojo opazili razlike" .)

P.S.: tudi "nebojo" je moje narečje :fredy:

Vse jasno? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!