Skoči na vsebino

Tunizija 2006


Gregs

Priporočene objave

V "Arabiji" nimajo "babe" prava na glasanju!!! .)

Tako je, ko pridemo dol rjuho čez glavo in ubogat :P

NE resno, Tunizija je glede tega ena izmed bolj svobodnih arabskih držav.

Popravljeno . Popravil Leteči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ od macka boljša polovica... ti kar karte lepo skrij...

sicer pa ... obstajajo tudi naprednejše arabijke... tako da ... na kakem vlekem trgu.. nebi bil problem... če pa dama čez njih še tiste rjuhe... pa samo oči ven gledajo... pa tudi ne bi bil doben problem :)

pa mislim , da imajo v Tniziji ženske kar veliko pravic... so bolj napredni.

LP

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa mislim , da imajo v Tniziji ženske kar veliko pravic... so bolj napredni.

U gotta be kidding...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V primerjavi z ostalimi arabskimi državami sigurno. Sicer pa naj bi to veljalo predvsem v bolj civiliziranih krajih (večjih mestih). Kje bogu za leđima je situacija povsem drugačna.

Recimo po ločitvi je ženska uradni skrbnik otrok, mislim da v večini ostalih arabskih držav tega še dolgo ne bodo videle.

Pa še malo morje je tega.

Vse zasluge za to pa nosi eden izmed njihovih voditeljev ki je v času predsedovanja delal predvsem na enakopravnosti žensk.

Vsekakor pa je glede tega še vedno velika razlika glede na Evropo.

Torej rjuho čez glavo pa ubogat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V primerjavi z ostalimi arabskimi državami sigurno. Sicer pa naj bi to veljalo predvsem v bolj civiliziranih krajih (večjih mestih). Kje bogu za leđima je situacija povsem drugačna.

Recimo po ločitvi je ženska uradni skrbnik otrok, mislim da v večini ostalih arabskih držav tega še dolgo ne bodo videle.

Pa še malo morje je tega.

Vse zasluge za to pa nosi eden izmed njihovih voditeljev ki je v času predsedovanja delal predvsem na enakopravnosti žensk.

Vsekakor pa je glede tega še vedno velika razlika glede na Evropo.

Torej rjuho čez glavo pa ubogat :P

tooooo!!!! :OK: :yea1: O:-) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leteči..... mack.... umirita se malo.

:nono: :nono: :nono: :fight2: :angry2: :angry2: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

lp

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V primerjavi z ostalimi arabskimi državami sigurno. Sicer pa naj bi to veljalo predvsem v bolj civiliziranih krajih (večjih mestih). Kje bogu za leđima je situacija povsem drugačna.

Recimo po ločitvi je ženska uradni skrbnik otrok, mislim da v večini ostalih arabskih držav tega še dolgo ne bodo videle.

Pa še malo morje je tega.

Vse zasluge za to pa nosi eden izmed njihovih voditeljev ki je v času predsedovanja delal predvsem na enakopravnosti žensk.

Stvar je odvisna od tega, kako tradicionalistična je družina, iz katere ter v katero ženska prihaja. Tako se širok razpon nazorov najde tudi v mestih, ne glede na državo, je pa res, da je v nekaterih državah zahodnjaško vedenje (Zahodnjaki bi ga imenovali "pravilno", "svobodomisleno", "napredno") primerneje diskretno prakticirati. Kar se tiče zakonskih pravic ženske, je blizu omenjenega tudi Maroko, pred Tunizijo pa sta Libanon in Jordanija.

Sicer pa se mi to razglabljanje v pričujoči temi dozdeva :topic: , zdelo pa bi se mi nadvse zanimivo v kakšni novi temi v kateri drugi kategoriji. Torej, nabrusit nože! :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še neki bi vprašu Noisa.

Glede Ktm-čka, kaj bi blo še kej tazga da bi mogu prevert, porihtat, mogoče vzet sabo kake dodatne filtre???

Pa kako ta mašinca kej dela na njihov bencin??

Kakršn koli nasvet bi mi prov pršov!!

Hvala!

LP Borut

ŠE MAL PA GREMO! :OK: :yea1: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Banda tunizijska!

Evo, naša ekipa je sformirana... 5 ljudi, 2 avta... pa trije motorji kasneje... :D

Pa ne boste verjeli: v ekipi bo francosko govoreča tunizijka... :whistle: .)

Še 19 dni... :whistle: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še neki bi vprašu Noisa.

Glede Ktm-čka, kaj bi blo še kej tazga da bi mogu prevert, porihtat, mogoče vzet sabo kake dodatne filtre???

Pa kako ta mašinca kej dela na njihov bencin??

Kakršn koli nasvet bi mi prov pršov!!

Hvala!

LP Borut

ŠE MAL PA GREMO! :OK: :yea1: :worship:

Čau,

predlagam, da prebereš malo nasvete, ki so zbrani v preteklih dveh temah...

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?act=ST&t=10218

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=7250

potem pa kar konkretno vprašaš...

Bencin ni problema, obvezno prelepit kompletno vsa stikala zaradi peska, če se boš vozil dosti po pesku se splača snet vetrobran in seveda ogledala. S sabo vzami obvezno zračni filter (just in case, čeprav ga jaz nisem še nikoli menjal, niti spihati ga ni bilo potrebno), pa kake ročke (sklopka, zavora), rezervno zračnico, navodila za motor (nastavitev vzmetenja?)...

Drugače pa ENJOY!

Banda tunizijska!

Evo, naša ekipa je sformirana... 5 ljudi, 2 avta... pa trije motorji kasneje... :D

Pa ne boste verjeli: v ekipi bo francosko govoreča tunizijka... :whistle: .)

Še 19 dni... :whistle: :yea2:

Banda!!!!!!!!!!!!!! :angry2: :angry2: :angry2: Fouš. :ninja: :ninja: :fredy:

Uživajte :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ALO!gregs! PREDEN KAMORKOLI ODPOTUJEŠ, PRIDI SVOJO MAŠINO NA NAŠO PUMPO TANKAT!!!!!

VAŽI?

Pridem, pridem.. ne skrbi... ;) ravno danes sem eno tam tankal... samo ta ne gre v Tunizijo... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SAND WARS! prijetno vzdušje, odlična družba, cel kup koristnih nasvetov za novince kot sem jaz,... Super je bilo! Film pa hudu ukup vržen. No pa ¨filmski igralci¨... brez besed. Svaka vam čast!

še 23 dni pa gremo :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

To bojo tunizijci gledal k ga bomo po njihovih peskovnikih pržigal :eek: :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še 20 dni :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: B) B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne Gregs... sem kar mislila prav. Zdaj je še 17dni do odhoda...

Mi gremo namreč 19.4.

LP

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne Gregs... sem kar mislila prav. Zdaj je še 17dni do odhoda...

Mi gremo namreč 19.4.

Vem... ampak samo provociram, ker gremo en teden prej... :naughty: :naughty: :naughty: :P :whistle: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem... ampak samo provociram, ker gremo en teden prej... :naughty: :naughty: :naughty: :P :whistle: O:-)

Da boš lahko vse Kebapa pojedo... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da boš lahko vse Kebapa pojedo...

Ma kakšen kebab.... :nono: Kuskus poule!!! :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kakšen kebab.... :nono: Kuskus poule!!! :yea2: :OK:

.... end Lamb. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sada samo sto nismo otisli! :D :P :grim :grrr :yea1: O:-)

Se zacenjajo pocasi stvari kopiciti tam v kotu in v moji glavi k ne vem kaj vse naj s sabo vzamem! :OK:

:kva2: :P :D :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!