Skoči na vsebino

25KW blokada


-pero-

Priporočene objave

Pojdi v avtošolo kjer ti bido vse razložili, če si pa predavanja že dal skozi pa tega ne veš... :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdi v avtošolo kjer ti bido vse razložili, če si pa predavanja že dal skozi pa tega ne veš... :stupid:

Jaz še izpita za 50 ccm nimam tako da upam da mi je upravičeno. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo po korakih, nč prehitevat :closedeyes: tako kot je večina tukaj začela, prvo smo se mal z skuterji okol vozili, da spoznaš kaj je to promet, potem si kupiš kej 125, da vidiš kako se vozi še izven mest, danes se pa vozimo z 600 ccm. V prihodnosti pa pade kakšen tisočak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse lepo po korakih, nč prehitevat :closedeyes: tako kot je večina tukaj začela, prvo smo se mal z skuterji okol vozili, da spoznaš kaj je to promet, potem si kupiš kej 125, da vidiš kako se vozi še izven mest, danes se pa vozimo z 600 ccm. V prihodnosti pa pade kakšen tisočak.

Jaz sem iz vasi in sem že vajen motorjev tako da pri meni izkušnje niso tak problem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh, če si iz vasi, pol pa tud izita in čelade ne rabiš :grrr

... teoetično je možno blokado na 50 ccm dat... nogavico v cilinder natlačiš.. seveda prej preračunaš, da ne natlačiš premalo ker

pol ti na dyno homologaciji preveč pokaže :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa katero drugo 125 ali pa 85? Sem bolj začetnik zato mi ne zamerite za "čudna" vprašanja.

glej, a se mogoče da ladjo registrirati kot osebni avto? ne!!, pa jim lahko na tehničnem še tako razlagaš da se z njo ne boš vozil po morju ampak samo po cesti, to ni možno ker ladja je ladja, avto pa avto, ...tako kot 125ccm in 50ccm je razlika in eno pod drugo se ne da registrirati oz. blokirati

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Kot že v naslovu vidite bi rad dal blokirati motor. In sicer Yamaha XT 125 R na 50ccm. Zanima me če je to sploh možno? Sem že klical Delta Team Krško pa so mi rekli da to sploh ni možno, ker nebi mogel dobiti homologacije. Čeprav jim ne verjamem. Zanima me če je že kdo imel podobno težavo? Za odgovore se že v naprej zahvaljujem.

http://www.alphatechnik.de/produkt/leistungsaenderung/80-kmh-reduzierungen.html

Izvoli če si tko strastno želiš, 4takten 125ccm motor še dodatno "zablokirat".

Sam žov morš imet tut izpit za 125ccm, se pravi A1. Nažalost...

Drgač se pa drž nasveta od m@dness-a! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak, o kerih hudih mašinah je tu govora ... sem mislil, da to sodi bolj v tisti ločeni del foruma ... 125 al nekaj takega se mu reče ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak, o kerih hudih mašinah je tu govora ... sem mislil, da to sodi bolj v tisti ločeni del foruma ... 125 al nekaj takega se mu reče ...

Pozna noč je pa si zgrešil eno nulo tu je govora o 1250 na 500ccm :D

... Hmmm ne, še vedno nima smisla :D

Popravljeno . Popravil KeC
  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupiš en star motor, najbolje kakšen čoper 300kg, pa pripelji k meni, bova zmontirala od automatica mašino, še šaltat ti ne bo treba :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem iz vasi in sem že vajen motorjev tako da pri meni izkušnje niso tak problem :D

To ti mislis, ker se rastes...pa brez zamere :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

živjo!

pozna kdo koga, ki bi mi lahko neuradno odblokeru elektronsko blokado? motor je KTM duke 690, ki ima 25KW blokado.

hvala za odgovor in LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Sm prebral dons skor celo tole temo :) zj me pa zanima tole: namen imam kupt Yamaho xt 660r ali Hondo XL 650 Transalp, v obadva bi pač dal blokado od alpha Technik pri Šternu in vse ostalo. Kar pa zj ne razumem je pa tole če ima npr. Honda 190kil v novem zakonu pa piše da masa motorja ne sme presegat 0,2kw/kg? A je tak motor potem sploh možno vozit s kategorijo A2? Hvala za informacije :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kw deliš z kg in dobiš razmerje, npr. 25kw : 180 kg

aja nism videl da ti je aero že to napisal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!