Skoči na vsebino

25KW blokada


-pero-

Priporočene objave

se pravi, da razrešimo zdaj, ker sem še bolj zmeden kot prej...

Če mi nekdo reče, da ima Hondo CBR ali pa Yamaho R6 (obe mislim da odprti sta preko 70kw), zablokirano na 25kW in jo vozi z A2 izpitom, jo v bistvu res vozi ja, ampak če ga dobi policija, dobi kazen ? to je to ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

torej če piše v prometni moč 25kW se bi lahko vozil z A2, če pa piše le v homologaciji, pa ne bi smel..keri majmun si je še to zmislil :ninja:

Ne gre za majmune, gre za luknjo v zakonu. Če ti že gre ta luknja na roko, se vsaj ne pritožuj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Mene zanima je registiral kdo motor z več kot 70kw izvorno z a2 izpitom? Te za zavarovanje in to uprašajo za homologacijo? Ali samo prometno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kdaj je pa pršou tale zakon o tem da ne smeš registrerat motornega kolesa oz. vozila če nimaš izpita?

Če mi lahk kdo najde tm v zvcp, jst žou ne. :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišel je lani poleti kot se jaz spomnem ampak bol na tiho, zato me zdej zanima ce lahko registriram naprimer z750 z izvorno 80kw al kolko pac je z a2 kategorijo tui ce ga blokiranega na 25kw nebi smel vozit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišel je lani poleti kot se jaz spomnem ampak bol na tiho, zato me zdej zanima ce lahko registriram naprimer z750 z izvorno 80kw al kolko pac je z a2 kategorijo tui ce ga blokiranega na 25kw nebi smel vozit

Registriras ga lahko kakor ti pozeli srce, samo vozit ga ne smes z A2 :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mate vsi neki probleme z temi 25 kw 35 kw..čepa smo eni normalno vse zrihtali pa se vozili kot je treba,,so me ustavili izpit + papirje sem pokazal pa niso nič komplicirali..direkt na smeh mi gre ko berem to kaj pišete..dajte tam 30e v žep pa je to to.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nebi spreminjali teh zakonov na vedno slabše nebi noben imel problemov. Prej si blokiral motor vozu 2 leti in ga normalno odblokiral. Zdej pa vem da mi bo 50 kw premalo in so po kvaliteti slabši motorji in ne mislim kupovat zdej motorja in čez 2 leti še enega. Probal bom dobit enga tovarNiško blokiranega čene pa pač na srečo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mate vsi neki probleme z temi 25 kw 35 kw..čepa smo eni normalno vse zrihtali pa se vozili kot je treba,,so me ustavili izpit + papirje sem pokazal pa niso nič komplicirali..direkt na smeh mi gre ko berem to kaj pišete..dajte tam 30e v žep pa je to to.. :)

Še najmanjši problem so policaji. Če (ali bognedaj, ko) boš razbil nekomu avto za 50k pa verjemi da se bo zavarovalnica vpiknila v vsako malenkost, samo da jim ne bo treba plačat in verjemi da ti bo žal. Takrat bo isto kot da nimaš izpita in sam kriješ vso škodo. Jaz ne bi raskiral.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še najmanjši problem so policaji. Če (ali bognedaj, ko) boš razbil nekomu avto za 50k pa verjemi da se bo zavarovalnica vpiknila v vsako malenkost, samo da jim ne bo treba plačat in verjemi da ti bo žal. Takrat bo isto kot da nimaš izpita in sam kriješ vso škodo. Jaz ne bi raskiral.

verjemi da mam kolega ki je prešji tjeden mel tako nesrečo,..so se nekak zmenelili da niso klicali policije, pa da se nebo trebalo nič plačati itd,..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjemi da mam kolega ki je prešji tjeden mel tako nesrečo,..so se nekak zmenelili da niso klicali policije, pa da se nebo trebalo nič plačati itd,..

malo se spusti na realna tla..in če se tvoj kolega nebi zmeno brez policije, da se ostali udeleženci nebi strinjali...

ni legalno, mene je ustavo policaj je dobro vedo zakaj se gre, pa ni kompliciral... če bo hoto te bo zadrgno, tk al drgačne....

po zakonu ne greš skoz in to je to, lahko se ti smejiš tu na forumu, js se ne pelem mirno po slovenskih cestah... hvala bogu bo spomladi open.

Odločitev pa od vsakega sama, možnost da te dobijo je pomoje mala, ni pa fajn :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo se spusti na realna tla..in če se tvoj kolega nebi zmeno brez policije, da se ostali udeleženci nebi strinjali...

ni legalno, mene je ustavo policaj je dobro vedo zakaj se gre, pa ni kompliciral... če bo hoto te bo zadrgno, tk al drgačne....

po zakonu ne greš skoz in to je to, lahko se ti smejiš tu na forumu, js se ne pelem mirno po slovenskih cestah... hvala bogu bo spomladi open.

Odločitev pa od vsakega sama, možnost da te dobijo je pomoje mala, ni pa fajn :sleep2:

glej vem kak je blo ker sem bil polek in ne na pamet,..nikogar trenutno drugega ni tam blo..sreča!,..se je zmenil in so bili ludje prijazni.

ja gle to si pač ti :D..se pravi ne upaš si ..pač ja takih vas je dosta = )...vozim se mirno ko treba non stop srečam škife pa kaj zdaj? naj trepečem? :D...fuck the law,..FTP!,..če bi me hteli že zajebati al pa kaj bi že takoj dobu info...dandanes moraš met veze pa tak dale malo pomisli ;)..ker eni si javlamo med samo kak je stanje na cestah itd,...sier pa gremo lahko 1x na kako turo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej vem kak je blo ker sem bil polek in ne na pamet,..nikogar trenutno drugega ni tam blo..sreča!,..se je zmenil in so bili ludje prijazni.

ja gle to si pač ti :D..se pravi ne upaš si ..pač ja takih vas je dosta = )...vozim se mirno ko treba non stop srečam škife pa kaj zdaj? naj trepečem? :D...fuck the law,..FTP!,..če bi me hteli že zajebati al pa kaj bi že takoj dobu info...dandanes moraš met veze pa tak dale malo pomisli ;)..ker eni si javlamo med samo kak je stanje na cestah itd,...sier pa gremo lahko 1x na kako turo..

To, funkcionira samo če nažigas skos na enih in istih odsekih ...

Kar se pa tvojega kolega tiče je pa imel veliko srečo. Upam da jo bo imel tudi v prihodnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni rad bi eno vaše mnenje kaj mislite da je bolj nevarno za začetnike 600 ss kot so r6, ninja cbr in to ali 1000ccm nakedi al potovalni nevem fazer 1000, z1000 in tako naprej?

Popravljeno . Popravil T0xiic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavi imam urejeno, vozim zdaj 200 kubični skuter in še tega šparam ampak razmišljam o nakupu 1000ccm fazerja, zja, cbf al nekaj v tem smislu ker vam da če bom vzel 600 bom hotel 1000 pa tudi če ga nebom nikoli mogu izkoristit do konca niti 600ke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak imamo vsi urejeno v glavi :krneki:

Če bi rad imel 1000 in boš v nasprotnem primeru nesrečen, si ga kupi, čeprav je po mojem mnjenju 600 bolj priemeren in bolj zabaven za solo vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lahko vendar le v primeru da je bil motor tovarniško blokiran to pa vidiš tako da piše v prometnem izvorna moč 25 oz 35 kW

Ta ''izvorna moč'' piše tudi potem če je blokada naknadno vstavljena ;) ne piše kao original pa potem še pod opombe, že več kot 1 let če ne še več :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pravi, da razrešimo zdaj, ker sem še bolj zmeden kot prej...

Če mi nekdo reče, da ima Hondo CBR ali pa Yamaho R6 (obe mislim da odprti sta preko 70kw), zablokirano na 25kW in jo vozi z A2 izpitom, jo v bistvu res vozi ja, ampak če ga dobi policija, dobi kazen ? to je to ?

2 kolega imata r6, nobenmu ni noben še policaj predpisal ali dajal pridigo :) oba2 lepo blokirano na 25kw (v papirjih) in je to to :) tudi sama bom za naslednjo sezono naredila isto :) če bo pa štala na cest nastala, ee, bomo pa poj štimal naprej :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!