Skoči na vsebino

25KW blokada


-pero-

Priporočene objave

mene tud to zanima,kdaj ma kdo v planu dat zablokirat....jaz sem studiral na te pocitnice ko so zdaj.....

kak dolgo traja da oni dobijo blokado,ko jo narocjo?

1 tedn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, ok, zdj vem vse :) . Hvala za odgovore.

:naughty:

ps: kdaj boš dal zablokirat?

jaz bom enkrat med zimo, najverjetne po praznikih januarja, ko se bo malo dnarja nabralo, ker trenutno sem suh...v bistvo je itak vseeno kdaj ker se ne mislim vozit čez zimo, bom pa dal tik pred spomladjo uredit zato, da zraven ko mi blokado not dajo pri šilerju, mi bojo še servis nardili zdaj na 12 tisoč km pa uničim dve muhi na en mah :D ....potem bom pa začel urejat zadeve z registracijo itd... bom pa se prej valda do potankosti pozanimal za cene in kolko časa traja to vse skup, (čeprav v glavnem že vem), da si razporedim te obveznosti, in da bo do spomladi motor tipi topi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem danes naroco blokado in jo grem jutri placat....

me pa zanima kam morem poklicat da se narocim za homologacijo in v kolkem casu pridem na vrsto?(ce mi lahko kdo stevilko posle po PM)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem osebno šel na lpp v ljubljani, kjer so mi dali za izpolnit prijavni obrazec, po točno enem tednu sem dobil obvestilo o času pregleda, ki je bil še en teden kasneje (torej vse skupaj dva tedna), plačal nisem še nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi neki uprašu kolk dolg bi trajal pa kolk bi stal da mi naročijo vgradijoblokado + papirologija itd

pa kolk stane za fazer 600 če je že kdo probal

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vrjamem, da si zmozn prebrat 2 ali 3 strani nazaj, kjer ti pise cisto vse...dobil bos pa stvari tako hitro, ko se bos sam potrudil...lahko so trije tedni, ali trije meseci...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi neki uprašu kolk dolg bi trajal pa kolk bi stal da mi naročijo vgradijoblokado + papirologija itd

pa kolk stane za fazer 600 če je že kdo probal

LP

preko maila posles kopijo homologacijskega kartonca,ti poslejo predracun,placas,narocijo blokado(1 teden,200€),se zmenis kdaj ti blokado vstavijo(traja 1 uro,29€),se narocis na homologacijo(cakas cca 1 teden),placas(ne vem kolko €€€),pa pocakas da ti poslejo homologacijo(1-3 tedne)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx :D

jah vem sam nikjer ne piše kolk dolg je use skup trajal sam ka use je treba lohk pa da sm spregledu :whistle:

za fazer pa itak ni pisal

bol ko ne me je zanimal če se na njihovem servisu da kej zment

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spredaj levo na okvir

ps. nalepka je obvezna :whistle: :whistle:

Js nimam nobene nalepke, mi je pa Štern delu.

Ja na LPPju se načakaš še pa še. Drugač pa probejte se izognit Šterna, ker nabije samo ceno materjala +100%, pri men ni šlo drugač.

je priložu cenik kjer je blokado kupil in lepo piše da je cena 100€, on pa zaračuna 200€, pa mu nič ne moreš. Vseskup je pa 4 cm dolg plehec, ki omejuje gas. Dela pa vseskup nič, ker se blokada nahaja zunaj vplinjačov.

Dons se zarad zavarovanja ne splača več tega počet (razen zarad izpita), razen če zablokiraš kakega 1000 kubičneza (tud to se normalno da).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preko maila posles kopijo homologacijskega kartonca,ti poslejo predracun,placas,narocijo blokado(1 teden,200€),se zmenis kdaj ti blokado vstavijo(traja 1 uro,29€),se narocis na homologacijo(cakas cca 1 teden),placas(ne vem kolko €€€),pa pocakas da ti poslejo homologacijo(1-3 tedne)

ej justaboy kje si ti naročil za hondo oz. pri kom boš dal vgradit blokado za 29€...? blokada je okroglih 200€? Tista, ki omejuje hod ročice za gas?

aja homologacija je menda 48€

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej justaboy kje si ti naročil za hondo oz. pri kom boš dal vgradit blokado za 29€...? blokada je okroglih 200€? Tista, ki omejuje hod ročice za gas?

aja homologacija je menda 48€

blokada=200,30€(plus postnina in poloznica),delo=29€+ddv :D bom pa dal v stern kranj.....ce bos pravocasno naroco pa placal grema lahko skup 29. ali 30.10

kje je homologacija 48€...jaz bom dal v celju vpisat v kartoncek

Js nimam nobene nalepke, mi je pa Štern delu.

Ja na LPPju se načakaš še pa še. Drugač pa probejte se izognit Šterna, ker nabije samo ceno materjala +100%, pri men ni šlo drugač.

je priložu cenik kjer je blokado kupil in lepo piše da je cena 100€, on pa zaračuna 200€, pa mu nič ne moreš. Vseskup je pa 4 cm dolg plehec, ki omejuje gas. Dela pa vseskup nič, ker se blokada nahaja zunaj vplinjačov.

Dons se zarad zavarovanja ne splača več tega počet (razen zarad izpita), razen če zablokiraš kakega 1000 kubičneza (tud to se normalno da).

ni veliko serviserjev ki so pooblasceni za to...ce si pa sam kupis blokado ti pa tudi nic ne pomaga,ker ti je ne bo noben vgradil s portdilom da je blokada notri

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to vem da jih je malo, ker sem takrat, ko sem to delal poizkusil vse mozne variante.

Samo pravim, da se za Kawasaki da to narest tudi drugje, mozno da tudi za Suzuki in se kaj. Za Hondo pa nisem, nazalost, nikogar drugega nasel.

So tudi blokade, ki jih izdaja prav firma motocikla, je pa res da je takih bolj malo. Se pa splaca vsaj preverit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servis Štern je edini(vsaj kolikor jaz vem) pooblaščeni dobavitelj IN VGRADITELJ Alphatechnik blokade. Za katere motorje obstajajo blokade poglejte na internetu, opozarjam pa vas da pri Šternu blokada stane 200€ in ne 100€kot piše na strani. Fora je v tem da če naročiš blokado ven iz Nemčije stane 150€, potem pa še stroški pošiljanja in nakazovanja denarja nanesejo 200€, ali pač kolikor že.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pr šternu ti lohk tud v suzukija vgradijo?

Pri Sternu vse kar izdeluje alphabetik, drugje pa samo kar zastopajo proizvajalci motociklov. Sem hotel jaz ducatija 906 zablokirat, pa je bil prestar in niso delal blokade zanj. Drugace je mozno zablokirat vec relativno sodobnih motociklov kot ne.

Stern ti da tud kakega 1000 ccm na 25kw, sam pol mas gasa vseskum nic

Precej strani nazaj je link za cenik blokad (ki so pol cenejse kot pri sternu), on pa jih naroca prav od tam. Bo pa tudi on prilozu k racunu tisto stran cenika, kjer je tudi tvoja blokada, ocitno se prav nic ne sramuje svoje oderuskosti (se vsaka firma, ki je kupovala za nadalno prodajo dobi precejsne popuste).

Stric Burek @ : a ti je to on povedal?

PS: pa se to. Ne vem zakaj bi bilo zunaj nemcije drazje, ce tudi dokumentacije ne prevedejo.

Popravljeno . Popravil drjack_dj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali bi se dalo uredit to blokado na vklop in izklop?

Torej pri tehničnih pregledih in ko te policija ustavi imaš 25kW, ko se pa voziš furaš pa s polno močjo.

Bi to stern lahko zrihtal?

Popravljeno . Popravil lmperator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blokada je mehanska in ne elektronska

vsebuje pa `omejevalec` premera sesalnega grla in/ali omejevalec hoda ročice plina, tako da na vklopk/izklop ne bo šlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja valda, da mi nebojo kaj lepli po motorju, kaj so fukjeni... kam ti to sploh zalepijo? :headbang:

Spredaj levo na okvir

ps. nalepka je obvezna :whistle: :whistle:

:grrr js nisem nobene nalepke dobu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Sternu vse kar izdeluje alphabetik, drugje pa samo kar zastopajo proizvajalci motociklov. Sem hotel jaz ducatija 906 zablokirat, pa je bil prestar in niso delal blokade zanj. Drugace je mozno zablokirat vec relativno sodobnih motociklov kot ne.

Stern ti da tud kakega 1000 ccm na 25kw, sam pol mas gasa vseskum nic

Precej strani nazaj je link za cenik blokad (ki so pol cenejse kot pri sternu), on pa jih naroca prav od tam. Bo pa tudi on prilozu k racunu tisto stran cenika, kjer je tudi tvoja blokada, ocitno se prav nic ne sramuje svoje oderuskosti (se vsaka firma, ki je kupovala za nadalno prodajo dobi precejsne popuste).

Stric Burek @ : a ti je to on povedal?

PS: pa se to. Ne vem zakaj bi bilo zunaj nemcije drazje, ce tudi dokumentacije ne prevedejo.

To jaz vem iz lastnih izkušenj.

Ali bi se dalo uredit to blokado na vklop in izklop?

Torej pri tehničnih pregledih in ko te policija ustavi imaš 25kW, ko se pa voziš furaš pa s polno močjo.

Bi to stern lahko zrihtal?

Ja pa še plačal ti bo morebitno kazen. Kaj si pa mislite ljudje noo? Tudi oni imajo zelo veliko odgovornost na svojih dejanjih, mal je treba pomislt...

:grrr js nisem nobene nalepke dobu

Sarkazm ON ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali bi se dalo uredit to blokado na vklop in izklop?

Torej pri tehničnih pregledih in ko te policija ustavi imaš 25kW, ko se pa voziš furaš pa s polno močjo.

Bi to stern lahko zrihtal?

Zdej mi pa ti povej kako bo kaps vedu a jo maš al ne? Razen če ne boš gonu ko utrgan, 150 (al tam nekje) je že kar precej. Na tehničnem pa tud nimajo valarjev da bi ga kar sprobaval. Na določenih motorjih blokada sploh ni opazna brez razdiranja.

No js jo mam še skoz gor, samo funkcionira pa ne. Prej je bila rahlo ukrivljena, pa sem jo poravnal, da del kjer se navija zajla mimo hod.

Popravljeno . Popravil drjack_dj
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ugotovit ti itak ne morejo kr tak ne...edini problem nastane, ce imas nesreco in zavarovalnica zahteva pregled (ali pa pac policija). Pol si ga pa po domace receno naje**l...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to je pa zelo malo % moznosti, ker zavarovalnici se to ni vazno ali imas izpit ali ne, ti si motor zavaroval za primer tvoje krivde. Vzrok za nesreco je pa povsod prej kot v blokadi. Tudi 25 KW ni tako nedolznih, da se ne bi dalo '"vragolji" pocer.

Za moznost tega se jaz se zmenim ne. A so ze sploh koga konkretno dobil?

Ze to si ogromno napredoval, da imas vpisano blokado, kot da bi se "brez ustreznega izpita" vozil. Vozit je pa tako al tako treba z eno mero, ze zaradi varnosti na cesti.

To je pac moje mnenje, odloci se pa itak vsak sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no to je pa zelo malo % moznosti, ker zavarovalnici se to ni vazno ali imas izpit ali ne,

Ni ji važno dokler ne pride do škodnega primera.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!