Skoči na vsebino

25KW blokada


-pero-

Priporočene objave

Mene pa zanima če je letos kdo že bil na vgradnji blokade pri Šternu, pa kakšna je čakalna doba za papirje ki so potrebni za homologacijo in nato registracijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst grem jutr po blokado za kwaka, čaka se jo 8 dni od naročila, pride pa 130€ (vgradnja je všteta v ceno), kako dolgo pa boš čakal na homologacijo pa je odvisno od čakalne vrste na LPPju ali v kopru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če je letos kdo že bil na vgradnji blokade pri Šternu, pa kakšna je čakalna doba za papirje ki so potrebni za homologacijo in nato registracijo.

Jst sem to delal lani, papirje o blokadi sm imel čez 2 dni po montaži doma, potem samo še homologacija in čakanje na počasnete z LPP... vsega skup sm čakal dober mesec dni... :krneki:

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst grem jutr po blokado za kwaka, čaka se jo 8 dni od naročila, pride pa 130€ (vgradnja je všteta v ceno), kako dolgo pa boš čakal na homologacijo pa je odvisno od čakalne vrste na LPPju ali v kopru

A to greš k Šternu na montažo blokade?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trgomoto krško

na tvojem mestu neb sem hodo....ze kr lep cajt nisem slisal dobre besede,...sploh ce se vedno isti sravfa....

drugac pa za vse motorje ma stern kranj(jaz sem isti dan dobo vse papirje,pa se narocit sem se so na LPP,cez 14 dni sem bil narocen za pregled,potem pa sem cakal se kakih 14 dni da sem dobil nazaj vse papirje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst grem jutr po blokado za kwaka, čaka se jo 8 dni od naročila, pride pa 130€ (vgradnja je všteta v ceno), kako dolgo pa boš čakal na homologacijo pa je odvisno od čakalne vrste na LPPju ali v kopru

jaz sem plačal za blokado za kwaka 102.67€.. cena z ddv pa vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm dobila blokado pr šternu u četrtk, plačaš jo v naprej, stane 200 euru, dobl so jo v 4 dneh po naročilu. vgradu jo je v 10 minutah, montaža 10 evrou.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem plačal za blokado za kwaka 102.67€.. cena z ddv pa vsem

ker letnik pa je?

jaz imam 2002 6r pa sem dal 148€, za vgradnjo še nevm kok bo.

Zanima me če je kdo v tem času že dal homologacijo delat pa kok časa je čaku?

Lp,

kristian

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker letnik pa je?

jaz imam 2002 6r pa sem dal 148€, za vgradnjo še nevm kok bo.

Zanima me če je kdo v tem času že dal homologacijo delat pa kok časa je čaku?

Lp,

kristian

3 tedne je čakalna doba :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Živjo!

Zanima me naslednje.Kupil sm yamaho fz6 v Nemčiji in izpit imam dovoljen samo do 25 kw.Zdj me pa zanima če kdo kaj ve kje naj najcenjše zablokiram motor na 25 kw?Se splača pri uradnm serviserju al kje?Prosu bi za nasvete.

Hvala ze u naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Zanima me naslednje.Kupil sm yamaho fz6 v Nemčiji in izpit imam dovoljen samo do 25 kw.Zdj me pa zanima če kdo kaj ve kje naj najcenjše zablokiram motor na 25 kw?Se splača pri uradnm serviserju al kje?Prosu bi za nasvete.

Hvala ze u naprej.

ce bi prebral samo nekaj postov visje, bi vse vido.

ŠE 1X PONAVLAM: SERVIS ŠTERN KRANJ!!!!!!!!!! Poklici, naroci, pa daj zmontirat!

Drugje kot na uradnem servisu pa niti ne mores dat vgradit, ker se ti drgace ne prizna homologacija itd. Oz. teoreticno lahko, samo imas vec komplikacij in laufarije, da vse uredis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Zanima me naslednje.Kupil sm yamaho fz6 v Nemčiji in izpit imam dovoljen samo do 25 kw.Zdj me pa zanima če kdo kaj ve kje naj najcenjše zablokiram motor na 25 kw?Se splača pri uradnm serviserju al kje?Prosu bi za nasvete.

Hvala ze u naprej.

Jst sm dal cca 200€ za blokado pri Šternu + cca 50€ homologacija za svojo FZ6-S

ps. drugače prodam FZ6-S z 25kw, info na pm :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mene pa zanima že 100x premleto vprašanje v tej temi. In sicer koliko pride homologacija po vgradnji blokade. V temi sem zasledil podatke da bi naj prišlo to okoli 50 evrov. Sam sem se pozanimo na tehničnih pregledih in tam govorijo o nekih 130 evrih. Sedaj bi proso za info. iz prve roke. Motor je uvožen ima vse papirje tudi homologacijo vozila, ni še bil registriran v Slo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam bi moral dat montirat če bi slučajno mel suzukija?Model freewind 650,se da dobit za tega blokado?Ker je dost redek.Lp

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima že 100x premleto vprašanje v tej temi. In sicer koliko pride homologacija po vgradnji blokade. V temi sem zasledil podatke da bi naj prišlo to okoli 50 evrov. Sam sem se pozanimo na tehničnih pregledih in tam govorijo o nekih 130 evrih. Sedaj bi proso za info. iz prve roke. Motor je uvožen ima vse papirje tudi homologacijo vozila, ni še bil registriran v Slo.

Na tehničnih so morda mislili, da motor še nima homologacije, ker je uvožen.. Vpis blokade te bo prišel pomoje ene 40 eur.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima že 100x premleto vprašanje v tej temi. In sicer koliko pride homologacija po vgradnji blokade. V temi sem zasledil podatke da bi naj prišlo to okoli 50 evrov. Sam sem se pozanimo na tehničnih pregledih in tam govorijo o nekih 130 evrih. Sedaj bi proso za info. iz prve roke. Motor je uvožen ima vse papirje tudi homologacijo vozila, ni še bil registriran v Slo.

evo iz prve roke: če že imaš tavelik homologacijski kartonček (A4 format) potem te pride 31€, če pa nimaš pa pač doplačaš še za kartonček

Kam bi moral dat montirat če bi slučajno mel suzukija?Model freewind 650,se da dobit za tega blokado?Ker je dost redek.Lp

trgomoto v krškem je pooblaščen za suzukija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cvičkar, sem pogledal in našu da za freewind 1997 blokada obstaja. Tako da ni skrbi, sedaj je le vprašanje če je tisti letnik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi zdi da je 98 letnik :D Se pravi da pol se ne da?

@koci Veš da sm v Krškem vprašu pa je reku da niso poblaščeni za suzukija :D K sm reku da servisira lahko...Ni pa poblaščen tak da bi rabu za kak del čakat.Vsaj pred kake pol leta ni bil.Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ou pa res, tu v novem mestu pa tut ni nobenga za suzukije, edino barborič v žužemberku (pa tudi zanj nisem prepričan če je pooblaščen)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čak,če sm js to prav prebral to temo,Štern ma blokade v Sloveniji prek,daš jo vgradit njem ali pa na poblaščen servis,mam prav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!