Skoči na vsebino

25KW blokada


-pero-

Priporočene objave

Ali kdo slučajno ve če se da Husaberg FS 650 E zablokirati na 25kW?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nobenega se ne da blokirat prek računalnika, čisto vsi imajo mehansko blokado.......ali omejevalec hoda ročice, ali adaptorje za zamanjšanje lukenj sesalnih kanalov, lahko tudi več stvari hkrati, pač odvisno od motorja

JSt se pa nebi strinju s tem, ...

če daš originalno blokado za Hondo notr, ti zamenja komplet štrom... in pol se da prek računalniku kukr jst vem use spremenit...

je res da se ne splača, ker bi prišlo čez 1000E brez dela, ampak obstaja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Amm, ne rabiš ti delat A testa, ker je blokada že sama po seb homologirana (velja za Alphatecnic), tebi jo morajo samo vpisat v homologacijski kartonček (enako kot izpuh), pa spremenit ti morjo pač podatke o moči, razmerju... Ne vem kaj bluzijo v MB

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namenil sem si naredit en velik problem in preden to nardim mam eno veliko vprašanje. Imam omejen motor na 25 kw, sedaj bi rad na njega montiral avspuh ( verjetno leovince carbon ), in me zanima če bo to šlo skozi homologacijo, saj bi naj avspuh motorju dodal nekaj moči. Preden karkoli kupim bi rad izvedel 100% pravilen odgovor.LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namenil sem si naredit en velik problem in preden to nardim mam eno veliko vprašanje. Imam omejen motor na 25 kw, sedaj bi rad na njega montiral avspuh ( verjetno leovince carbon ), in me zanima če bo to šlo skozi homologacijo, saj bi naj avspuh motorju dodal nekaj moči. Preden karkoli kupim bi rad izvedel 100% pravilen odgovor.LP

Pomoje glede na to, da četudi motor ni blokiran, ne spreminjajo moči ki je vpisana v kartonček, tudi pri 25kW ne bi smelo biti razlike. Seveda pa se lahko motim...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namenil sem si naredit en velik problem in preden to nardim mam eno veliko vprašanje. Imam omejen motor na 25 kw, sedaj bi rad na njega montiral avspuh ( verjetno leovince carbon ), in me zanima če bo to šlo skozi homologacijo, saj bi naj avspuh motorju dodal nekaj moči. Preden karkoli kupim bi rad izvedel 100% pravilen odgovor.LP

k0ci bo znal odgovort na to, ker ma 25 kW pa Akrapota upisanega, tko da..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namenil sem si naredit en velik problem in preden to nardim mam eno veliko vprašanje. Imam omejen motor na 25 kw, sedaj bi rad na njega montiral avspuh ( verjetno leovince carbon ), in me zanima če bo to šlo skozi homologacijo, saj bi naj avspuh motorju dodal nekaj moči. Preden karkoli kupim bi rad izvedel 100% pravilen odgovor.LP

nič skrbet, sam imam vpisanega akrapoviča in blokado 25kw........ni nobenega problema tukaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živijo sem bol nov na forumu in bi me kot prvo zanimal če bi bilo možno HONDO CB 600 "hornetko" zablokirat na 25kw in če je možno seveda kje???

Lp Tomaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljen na forumu .kolikor sem spremljal to temo si je večina motosvetovcev izbrala Eliso d.o.o link--->KLIK

Pokliči in uprašaj.pomojem se da dat na hondo cb 600.

lp O:-)

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blokade vgrajuje tudi Štern v Kranju.

Tule pa preveri če obstaja blokada za tvoj motor KLIK

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živijo, evo ga sem gledal alphatehnic in je kr veliko cb 600 noter zdaj pa ne vem če so vsi tipi pokriti, ker najhujše bi bilo da bi kupil motor potem ga pa nebi moral registrirati na 25kw (gledam pa predvsem te z (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) tam nekje do 4000€)

še eno vprašanje kako dolgo pa "okvirno" traja cel postopek preureditve na 25kw, to mislim od takrat ko ga pripeljem k temu podjetju do takrat ko je pripravljen za homologacijo

Lp upam da nisem preveč nadležen z vprašanji :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živijo, evo ga sem gledal alphatehnic in je kr veliko cb 600 noter zdaj pa ne vem če so vsi tipi pokriti, ker najhujše bi bilo da bi kupil motor potem ga pa nebi moral registrirati na 25kw (gledam pa predvsem te z (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) tam nekje do 4000€)

še eno vprašanje kako dolgo pa "okvirno" traja cel postopek preureditve na 25kw, to mislim od takrat ko ga pripeljem k temu podjetju do takrat ko je pripravljen za homologacijo

Lp upam da nisem preveč nadležen z vprašanji :rolleyes:

Pri meni ja trajalo vsega skup, od naročila blokade, do homologacije po pošti na dom, kak dan mn kot 1 mesec.

Za kter tocno gre, pa lahko pošlješ PM, pa ti tam pomagam...

lp

Popravljeno . Popravil condor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živijo, evo ga sem gledal alphatehnic in je kr veliko cb 600 noter zdaj pa ne vem če so vsi tipi pokriti, ker najhujše bi bilo da bi kupil motor potem ga pa nebi moral registrirati na 25kw (gledam pa predvsem te z (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) tam nekje do 4000€)

še eno vprašanje kako dolgo pa "okvirno" traja cel postopek preureditve na 25kw, to mislim od takrat ko ga pripeljem k temu podjetju do takrat ko je pripravljen za homologacijo

Lp upam da nisem preveč nadležen z vprašanji :rolleyes:

JSt sm dau tudi pri Šternu blokado,sicer za 600rr

najprej mu morš poslat papirje, po cca 14dneh te pokliče in ti pove, kdaj si naročen za vgradnjo, ti vgradi.... (200E blokada, cca. 80E delo)

Tuki se pa začne jeb*nje u glavo, ker ko greš na lpp, da ti vpišejo blokado, ti tudi dajo datum, čez 14 dni, imaš takrat pregled, potem pa nedoločen čas, čakaš na papirje, ko jih kličeš imajo vse mogoče izgovore, da nimajo papirjev in da sio poslali..... Pri meni je bilo 3 tedne, sem dobil papir, nato pa sem ga lahko registriral,.... (60E za vpis v homologacijo)

Motor sem dobil, sredi marca, sredi maja, sem se lahko vozil ... tako da premisli, kdaj, se boš sploh peljal :)

upam, da te nisem prestrašil :)

če bi se rad u kratkem vozil, se ti splača kupiti motor, ki ima že blokado :)

(ELisa ugrajuje blokade, samo za Kawasakije)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JSt sm dau tudi pri Šternu blokado,sicer za 600rr

najprej mu morš poslat papirje, po cca 14dneh te pokliče in ti pove, kdaj si naročen za vgradnjo, ti vgradi.... (200E blokada, cca. 80E delo)

Tuki se pa začne jeb*nje u glavo, ker ko greš na lpp, da ti vpišejo blokado, ti tudi dajo datum, čez 14 dni, imaš takrat pregled, potem pa nedoločen čas, čakaš na papirje, ko jih kličeš imajo vse mogoče izgovore, da nimajo papirjev in da sio poslali..... Pri meni je bilo 3 tedne, sem dobil papir, nato pa sem ga lahko registriral,.... (60E za vpis v homologacijo)

Motor sem dobil, sredi marca, sredi maja, sem se lahko vozil ... tako da premisli, kdaj, se boš sploh peljal :)

upam, da te nisem prestrašil :)

če bi se rad u kratkem vozil, se ti splača kupiti motor, ki ima že blokado :)

(ELisa ugrajuje blokade, samo za Kawasakije)

LP

da bi moral pri nakupu upoštevati ta faktor se ti pa situacija res še poslabša...tko da...bolš da kupš motor tak da dobiš največ za svojo ceno pa pač mal potrpiš pa je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Ko sem sam te zadeve rihtal, sem na poti domou po tem ko mi je ugradil štern blokado šel na LPP mi je dal datum. Prišel čez 14 dni, pogledal motor vpisal v homo. karton in se vozu :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Ko sem sam te zadeve rihtal, sem na poti domou po tem ko mi je ugradil štern blokado šel na LPP mi je dal datum. Prišel čez 14 dni, pogledal motor vpisal v homo. karton in se vozu :))

Imel si srečo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel si srečo :)

Ah - pa sreča! Samo zmenit se je potrebno po moško

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah - pa sreča! Samo zmenit se je potrebno po moško

Ej sej jst sm tut usake 2 dni lkicu, pa težiu pa majo kao ful gužvo pa newemkaj use, pa pol so kr ene papir zgubl, pa en je biu na dopustu, pa .....

... no sej zdej mam, pa je ql :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj to je to glede časa ker motor nameravam kupiti v roku 14 dni in potem še en mesec pa bo že skoraj konec sezone

samo z blokado na 25kw jih je pa bore malo

Lp :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj to je to glede časa ker motor nameravam kupiti v roku 14 dni in potem še en mesec pa bo že skoraj konec sezone

samo z blokado na 25kw jih je pa bore malo

Lp :rolleyes:

to se tebi sam zdi :)

vse se delajo (mo) kao zajebane da nimam blokade drgač smo pa usi legalni :( :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se tebi sam zdi :)

vse se delajo (mo) kao zajebane da nimam blokade drgač smo pa usi legalni :( :winkiss:

On je najbrž mislu, da se malo motorjev z blokado prodaja :headbang: :headbang: :headbang:

jo Đeri Đeri, če boš ju3 tko maturo brov, bo kriza :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kolk dela je s tem,da odstranim blokado(25kw) in kolk je to denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prjatlu so jo dol dali, ko je generalno delal. To je še zravn naredu in je reku de je za đabe sam tih nej bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!