Skoči na vsebino

25KW blokada


-pero-

Priporočene objave

Pozdravljeni mojstri!

Vidim, da na veliko blokirate motorje različnih znamk, nikjer pa nisem zasledil, če se da blokirati BMW R 1100RT ali pa nekaj njemu podobnega. Klical sem na servis Štern, kjer so mi dejali, da se z BMW ji ne ukvarjajo, Selmar v Mariboru je dejal, da se ne da, čakam še povratno informacijo iz Avtovala.

Sem pa za ta tip motorja našel blokado na :

http://www.atimpex.com/kits-informes-disponibles.php?marca=BMW

Zanima me, če kdo naroča od tam in kako to gre.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni mojstri!

Vidim, da na veliko blokirate motorje različnih znamk, nikjer pa nisem zasledil, če se da blokirati BMW R 1100RT ali pa nekaj njemu podobnega. Klical sem na servis Štern, kjer so mi dejali, da se z BMW ji ne ukvarjajo, Selmar v Mariboru je dejal, da se ne da, čakam še povratno informacijo iz Avtovala.

Sem pa za ta tip motorja našel blokado na :

http://www.atimpex.c...s.php?marca=BMW

Zanima me, če kdo naroča od tam in kako to gre.

Lp

Moral boš najti slovenskega prodajalca, ki ti bo z vgradnjo tudi zagotovil homologacijo. Blokade izdeluje tudi Alphatechnic (preveri na spletu, če obstaja za BMW).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor! Ja, kot si napisal-očitno je problem najti serviserja, ki bi to blokado vgradil :glare:

Sem tudi na Alpha Techniku našel blokado za dotični motor:

http://www.alphatechniksql.alphaplanweb.de/index.cfm?Bereich=f_Artikelansicht&ArtikelID=59&SternpaketeID=0&CFID=11718956&CFTOKEN=37948477

Ne razumem, zakaj serviserji (pooblaščeni) govorijo, da blokade ne obstajajo... sem priklical nekaj serviserjev in vsi so ali trdili da blokad ni ali pa so rekli, da se s tem ne ukvarjajo (za vgraditvijo blokad).

Morda kdo pozna kakšnega serviserja, ki bi vgradil to blokado?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor! Ja, kot si napisal-očitno je problem najti serviserja, ki bi to blokado vgradil :glare:

Sem tudi na Alpha Techniku našel blokado za dotični motor:

http://www.alphatech...FTOKEN=37948477

Ne razumem, zakaj serviserji (pooblaščeni) govorijo, da blokade ne obstajajo... sem priklical nekaj serviserjev in vsi so ali trdili da blokad ni ali pa so rekli, da se s tem ne ukvarjajo (za vgraditvijo blokad).

Morda kdo pozna kakšnega serviserja, ki bi vgradil to blokado?

lp

Štern v Kranju menda montira Alphatechnic blokade. Pokliči ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A mi lahko kdo prosim pove, kako zgleda blokada na Yamaha XJ6? Kakšna slika? A jo ima kdo doma, pa je ne uporablja?

Prosim za odgovore!! Nujno!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo prosim pove, kako zgleda blokada na Yamaha XJ6? Kakšna slika? A jo ima kdo doma, pa je ne uporablja?

Prosim za odgovore!! Nujno!!

Blokada izgleda kot ena kovinska ploščica, ki preprečuje da bi do konca odprl gas. Moraš pa to naročit pri uradnemu dobavitelju, ker za vsak motor je svoja blokada in papirji, kar pomeni da ne moreš rabljene vgradit.

http://www.alphatechniksql.alphaplanweb.de/index.cfm?Bereich=f_Artikelansicht&ArtikelID=23550&SternpaketeID=0

Na sliki poglej tisto v sredini, k ma lukno. Tko približno zgleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ne blokada ima svojo funkcijo, ampak moraš tudi ročico za gas zablokirati na polovico.

Blokado sem imel tudi jaz na motorju, in sem jo dal po mesecu ven, ker mislim da lih ni vredu za motor, voziš 120km/h je kot da bi vozil normalno 200km/h. In s policaji ne boste imeli problemov(samo da ne boste povzročili kakšne pn),drugače NO problem, so me že ustavli, išče samo dovoljenja in homologacijo.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...so me že ustavli, išče samo dovoljenja in homologacijo.

kakšno homologacijo? a moraš met s sabo homologacijo motorja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšno homologacijo? a moraš met s sabo homologacijo motorja?

Če je kakršnakoli predelavo jo moraš imeti zmeraj s sabo. Jaz imam kar kopijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšno homologacijo? a moraš met s sabo homologacijo motorja?

Najbolje original prepognjen lepo pospravljen z drugo dokumentacijo. Imel sam fotokopijo, vendar se zna kdo tudi zapičit glede tega.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolje original prepognjen lepo pospravljen z drugo dokumentacijo. Imel sam fotokopijo, vendar se zna kdo tudi zapičit glede tega.

lp

Ko ti pa original slučajno namoči, boš pa kaj? Jst imam fotokopijo pa še to samo tako, da je vidna prva tretina ene in prva tretina druge strani. Če ima problem naj napiše kazen, pač pritožba in je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ti pa original slučajno namoči, boš pa kaj? Jst imam fotokopijo pa še to samo tako, da je vidna prva tretina ene in prva tretina druge strani. Če ima problem naj napiše kazen, pač pritožba in je.

zakaj bi mi ga namočilo? Vse pomembne papirje in prometno imam v plastificirani mapi, to pa v majhni tank torbi, za katero imam pokrivalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi mi ga namočilo? Vse pomembne papirje in prometno imam v plastificirani mapi, to pa v majhni tank torbi, za katero imam pokrivalo...

Imaš drugače kot jaz. Sam pod sedežem zadaj nimam nič placa, v ledru pa samo žepek za denarnico, tako da mam kar skopirano pa v prometni.

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ni nobene predelave se homologacije ne rabi pa če se na glavo postavi.

Ja seveda da ni treba imeti homologacije če nimaš nič menjano npr. auspuh, blokada...

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Zdravo!

Kot že v naslovu vidite bi rad dal blokirati motor. In sicer Yamaha XT 125 R na 50ccm. Zanima me če je to sploh možno? Sem že klical Delta Team Krško pa so mi rekli da to sploh ni možno, ker nebi mogel dobiti homologacije. Čeprav jim ne verjamem. Zanima me če je že kdo imel podobno težavo? Za odgovore se že v naprej zahvaljujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni možno...blokiraš lahko le kw, ccm ne moreš. Če imaš izpit samo za 50ccm....več sreče prihodnjič :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere, ampak prosim vzami si uro ali 2 časa in malo na internetu prečitaj kaj je to delovna prostornina motorja in kaj je to moč motorja, preden Delta Team označiš za lažnivce.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere, ampak prosim vzami si uro ali 2 časa in malo na internetu prečitaj kaj je to delovna prostornina motorja in kaj je to moč motorja, preden Delta Team označiš za lažnivce.

LP

Ne mislit da mislim da so lažnivci. Ampak ne verjamem jim vsega :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!