Skoči na vsebino

nepopolna pošiljka


Priporočene objave

Mene pa zanima, če je imel kdo izkušnje, ko je naročil dele pa ni dobil vseh potrebnih delov. Namreč pri scooter kitu sem naročil 70 kit Airsail T6 pa nisem dobil zraven glave :angry: . Če lahko kdo svetuje ka zdj narest, ker tm mi zih nebojo vrjel de manka kej?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če je imel kdo izkušnje, ko je naročil dele pa ni dobil vseh potrebnih delov. Namreč pri scooter kitu sem naročil 70 kit Airsail T6 pa nisem dobil zraven glave :angry: . Če lahko kdo svetuje ka zdj narest, ker tm mi zih nebojo vrjel de manka kej?

lp

To bi jih mogu čim prej obvestit(takoj ko si odpru paket).

Pošli jim mail pa vpraši zakaj nisi dobil glave zravn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp sm jim puslov mail(nekej ur po tem k smudpru paket). Prvič sm pr nih naroču pa evo neki manjka, sam kolkr sm mal brav se da zanest nane, tak de upam da me ne bojo razočaral in da ne bo komplikacij!

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp sm jim puslov mail(nekej ur po tem k smudpru paket). Prvič sm pr nih naroču pa evo neki manjka, sam kolkr sm mal brav se da zanest nane, tak de upam da me ne bojo razočaral in da ne bo komplikacij!

lp

mogoče te pa niso razumel.. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče te pa niso razumel.. :devil:

Dvomim da niso razumel, k sm naroču sm v mailu vse lepo povedou kaj bi rd, se prav 70 kit airsail + tovarniško št. tak de nevem kaj bi me lahk kle narobe razumel. Se bomo probal zment pa bo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni to tak da samo celinder dobiš glavo pa daš orginal ker kolko sem videl so vsi meli celinder siv(kit) glavo pa črno(orginal).

Hmm, pri poliniju vem da dobiš glavo zraven ker sem ga imel, tak de dvomim da je tukej kej drgač. Na sliki je glava zraven tko de bi mogla bit, saj za moje pojme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse bi moral dobit, to so verjetno oni pozabili dati v paket ali pa kaj podobnega, čeprav je čudno, da so ti dali cilinder glave pa ne. Samo pri skuter kitu samo uvažajo dele, torej je pri proizvajalcu narobe pakirano.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj sm šenkrat pregledov račun pa piše:

koda: 5267 naziv: cilinder kit T6 D47,6 cena: 21.415

tak de sm dobu kit samo da je brez glave, ker je cena za 5000 sit manjša kokr pa naj bi bla z glavo.

Tko da je prišlo do pomote

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kuko no, pr vseh celindrih moraš dobit glavo poleg! tko je tko in tko mora bit ... original glave ne smeš dajt na ta celinder zrt višine glave in squisha oz. po domač rečen kompresije ane ... svašta kaj se dogaja ;) zahtevej glavo, vsaj jest bi na tvojem mestu, ker če pogledas od malossija sport gus kit pride zračno hlajen s podobno ceno kokr je tvoja, pa je glava poleg ;)

za ker skutr si pa sploh vzel celinder?

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kuko no, pr vseh celindrih moraš dobit glavo poleg! tko je tko in tko mora bit ... original glave ne smeš dajt na ta celinder zrt višine glave in squisha oz. po domač rečen kompresije ane ... svašta kaj se dogaja ;) zahtevej glavo, vsaj jest bi na tvojem mestu, ker če pogledas od malossija sport gus kit pride zračno hlajen s podobno ceno kokr je tvoja, pa je glava poleg ;)

za ker skutr si pa sploh vzel celinder?

Lp

Vzel sem za malaguti F12, sej meni tut ni bilo jasno kako da ni glave, ker je povsod pa tako kot si rekel mora bit brez ne gre. Tak de so pozabli dat. (off topic: vse dele k sm naroču so bli v škatli na kateri piše VINO HRVATSKA :lol1: :lol1: :lol1: sem kr pogledov na pošti. Če pa bi že bilo vino se ga pa tut nebi branu :OK: :OK: :OK: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo zdele sem dobu mail od scooterkita, pa so rekl da je vrjetno prišlo do napake in da bo glava poslana po pošti. Brez komplikacij tak de so fajn ljudje tm in od mene bo vrjetno prišlo še kakšno naročilo do njih, seveda če bo kaj dinarčkov pršlo do mene :OK: :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil bugi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na žalost se ni iztekl tko kokr bi hotl. Iz scooterkita so mi poslal de morm kit(airsail) nazaj poslat ker je dobavitelj nim poslal napačno pošilko. Ker sm pa zraven norču še glavno gred rms, ki naj bi jo dobil kasneje ker imajo probleme z dobavo sm se odloču de bom uzeu gred stage 6 hpc 12mm. Rekli so pa tut de nej premislm če bi vzeu namesto airsala, stage 6 sport pro 70, in me zanima al ma kdo kj izkušen s temu kitam. Kokr vem lahk iz nega stisneš tam okol 12 hp?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej. Koker jaz vem se pri kitu ne dobi nobena glava (sem naročal za svojo yamaho 70ccm polinija) Dobi se pa cilinder, bat, batni obročki, sornik in mogoče tudi fergazer glava pa se montira tista ki je bila gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej. Koker jaz vem se pri kitu ne dobi nobena glava (sem naročal za svojo yamaho 70ccm polinija) Dobi se pa cilinder, bat, batni obročki, sornik in mogoče tudi fergazer glava pa se montira tista ki je bila gor.

hmm, jaz pa mislim da ne, ker jaz sem meu tut polinija pa sm dobu vse zravn in glavo,cilindr,obročke,sornik,tesnila. Pa na scooter kitu so rekl na začetku de mi glavo pošlejo ker je prišlo do napake, zdj so pa rekl de morm poslt nazaj pa de bom dobu nov komplet z glavo. Pa na strani od airrsala je narisano kaj dobiš zravn še na škatli. Močno dvomim da ne dobiš zraven pa glava iz 50ccm na 70 mislm da ni dobra kombinacija(popravte me če se motm).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o glava je vedno zraven, no vsaj morala bi biti, če ne dobiš glave zravn je isto kot bi kupu bat brez batnih obročkov, kaj jih boš posebi naroču :? mislm da ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je zdj na dobri poti vsaj upam, tko de drug tedn prčakujm novo pošilko nov kit, tega k sm pa dobu pa sm puslov nazaj. Pač pri njih je pršlo do napake pr dobavitelju, ki nej bi jim puslov eno staro pošilko teh kitov k so bli pa pakirani brez glave. Tko de zdj pa upam končn de bom dobuu pa de se to da u motor pol pa začet sezono :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej. Koker jaz vem se pri kitu ne dobi nobena glava (sem naročal za svojo yamaho 70ccm polinija) Dobi se pa cilinder, bat, batni obročki, sornik in mogoče tudi fergazer glava pa se montira tista ki je bila gor.

:slap: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

pa kaj ti lapaš tle neki v tri krasne :eek:

pri 70cc KIT-u (neglede na proizvajalca) moraš dobit naslednje dele:

- celinder

- glavo

- bat

- batne obročke

- sornik

- varovalke

- iglični ležaj

- tesnila

- podložke za squish nastavit

- karbonske lamele za original ventil

in poleg ne dobiš nobenega frgazerja, tko da ne mi tle neki lapat pa zavajat ljudi!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kateri kit si pol zdaj vzel? Stage 6 sport je dober kit :OK: primerjali so ga z malossi sport in polini sport, vendar z to prednostjo da je alu :) meni je na nrgju zelo lepo laufalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!