Skoči na vsebino

27. april - Slovenski dan na Grobniku


Noise

Priporočene objave

v glavnem kdor bo dol se loh tud kej pr nas Gorencih ustav,...sej po moje nas ne boste mogl zgrešit :lol1: :lol1: :krneki: bomo pa dol od srede zvečer pa do petka dopoldne :grim

se vidmo :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, khm, ravnokar izvedela da bom dol pod unofficial capacity. Vseeno bi šla, sam kaj k ne zaupam svjmu avtu, že k se sam do Lj pelem mam občutek da bo razpadu... Torej, sem brez prevoza in brez vez. Rabim torej vodiča / ko. Any help here would be most welcome!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, khm, ravnokar izvedela da bom dol pod unofficial capacity. Vseeno bi šla, sam kaj k ne zaupam svjmu avtu, že k se sam do Lj pelem mam občutek da bo razpadu... Torej, sem brez prevoza in brez vez. Rabim torej vodiča / ko. Any help here would be most welcome!

Navali narod :devil:

Popravljeno . Popravil Crownless
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sliši se mamljivo :OK:

upam da so se temperature na grobniku dvignile, da ne bom potem spet obležal z angino če bom tam prespal :wacko: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, khm, ravnokar izvedela da bom dol pod unofficial capacity. Vseeno bi šla, sam kaj k ne zaupam svjmu avtu, že k se sam do Lj pelem mam občutek da bo razpadu... Torej, sem brez prevoza in brez vez. Rabim torej vodiča / ko. Any help here would be most welcome!

a greš z nami gorenci dol :naughty: :naughty: ni hudič da se neb en plac zate najdu :devil: :lol1: :lol1: :photo:

@caca: si me prehitu z objavo,prej nisem do računalnika mogu .)

V glavnem se vidmo dol...baje bo grmelo :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a greš z nami gorenci dol :naughty: :naughty: ni hudič da se neb en plac zate najdu :devil: :lol1: :lol1: :photo:

@caca: si me prehitu z objavo,prej nisem do računalnika mogu .)

V glavnem se vidmo dol...baje bo grmelo :krneki:

Kađiva dj mal razlož tole glede vožnje v sredo med 17 in 18 h. Pa sory k te včer nism odzdravu, sm prepozno vidu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz in prijatelj se oglasiva pogledat slovenski dan na hrvaškem!lp vsem iz zgornje savinjske :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kađiva dj mal razlož tole glede vožnje v sredo med 17 in 18 h. Pa sory k te včer nism odzdravu, sm prepozno vidu :rolleyes:

ja v sredo med 17-18 uro se bo dalo trenirat,verjetno bo mal manj folka...cena bo pa tud primerna eni uri za tiste ki bi radi že v sredo mal potrenirali :)

v glavnem proga je rezervirana za slovence že jutri :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cagiva, kaj potlej CBR faferji vozite ali greste samo gledat?

Jst vozim.. za ostale pa upam da tudi B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa previdno tja in nazaj, sploh tisti, ki doli ne boste vozili, pa vam bo vseen adrenalinski presežek nagajal ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja,to pa res... da ne bo slučajno kšne nove objave v črnem forumu :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!