Skoči na vsebino

27. april - Slovenski dan na Grobniku


Noise

Priporočene objave

Najbrz pridem, najbrz ne bom vozu. Bo se en termin in sicer 8.6. kjer bo vec proste voznje in manj dirk.. in manj moznosti za padec in manj moznosti za neumnosti. My holy opinion. ;)

Sicer pa, se vidi ne, tisti k se hoce na slovenski dan vozit je samo zato ker je sminker in ker se hoce pokazat ostalim, a ne kadziva? :lol1::lol1::lol1:

ej sorry kadziva, ne vem zakaj te tolko vsi zajbavamo.. ;) vglavnem, bil je H-E-C! :grim

lp

duhec :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak da je kađiva pozer, kr poglej v njegov profil slikco, še na pisti kofetka :P

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

itak da je kađiva pozer, kr poglej v njegov profil slikco, še na pisti kofetka

O ne ne, misty, ne boš ga kar tako zajebaval... Kađiva ne kofetka, pije čaj... vem iz prve roke... .)

(takratsmogavsipilijeblomrazskorkoprasicapress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sami gledalci...a vozu pa noben ne bo?? :krneki:

Sem prijavljen za dirko :devil:

....potem greš ti med težkokategornike, jaz pa v mušjo kategorijo.... :lol1: :whistle: :D

jaz bom v razredu Ducati Sumo

catch me if you can

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr zajebavejta ja :grim :grim kdor se zadnji smeje se najslajše smeje :devil: :grim :grim

itak je pa tko da do 27.aprila nimam šanse se vozt dol ker ni free practicov razn teh ta teden k bojo,to pa ne morem...tud zato sem se prjavu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma v bistvu je tko da se peljes dva kroga pocas, pole se pa ustavis v boksih in ti storijo it dol iz motorja in malo razmigat glavo/vrat pa noge, potem kratek in preprost strecing in potem nazaj na motor za naslednja dva kroga. :blink: Simpl. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako ta rekreativna vožnja zgleda?

Voziš za inštruktorjem,da spoznaš pisto in ne narediš kakšno neumnost :cry: Priporočam!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helou, tud jst pridem ziher dol pogledat.... (upam da do takrat dobim mojo mashino)... :kva2:

Me pa tud zanima glede te rekreativne voznje, a to pol skoz instruktor pred tabo vozi, al te kej spustijo da mal lahko tud po svoje vozis????

Pa se nekaj, je ze kr nekaj let k sem bil nazadnje na Grobniku, kako pa je kej z bencinom, a je tam na dirkaliscu kej za tankat, ce bi se slucajno kdo iz nase grupe odlocil dirkat, da vem kako zadevo organizirat (a eno posadko z avtom zraven poslat, itd....).

Hvala ze vnaprej za nasvete.

Se vidimo dol. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helou, tud jst pridem ziher dol pogledat.... (upam da do takrat dobim mojo mashino)... :kva2:

Me pa tud zanima glede te rekreativne voznje, a to pol skoz instruktor pred tabo vozi, al te kej spustijo da mal lahko tud po svoje vozis????

Pa se nekaj, je ze kr nekaj let k sem bil nazadnje na Grobniku, kako pa je kej z bencinom, a je tam na dirkaliscu kej za tankat, ce bi se slucajno kdo iz nase grupe odlocil dirkat, da vem kako zadevo organizirat (a eno posadko z avtom zraven poslat, itd....).

Hvala ze vnaprej za nasvete.

Se vidimo dol. :OK:

Rekreativna vožnja bo potekala v dveh skupinah in pred vsako bo vozil po en inštruktor letos bo označen z živobarnim jopičem. Med skupinama bo razmaka pol kroga hitrosti bodo majhne (140 po cilni max) prehitevanje ni dovoljeno vsaka kršitev teh pravil se kaznuje z takojšnjim izločanjem voznika. Vožnja je namenjena izključno ogledu-spoznavanju proge ne pa dirkaškemu dokazovanju!!!

Na dirkališču bo odprta bencinska čerpalka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se tko počas voz pol je bol da greste na motohepening. Pele se tud za stoperjem, se ne sme prehtevat, sam gre pa bistveno hitreje. Morš kr tišat, če maš mav slabi moped ostaneš zadaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se tko počas voz pol je bol da greste na motohepening. Pele se tud za stoperjem, se ne sme prehtevat, sam gre pa bistveno hitreje. Morš kr tišat, če maš mav slabi moped ostaneš zadaj.

in tudi ne manjka obistnih Hrvatov, tko da je za začetnike, ki bi se radi mal na hitro dokazali na pisti(čeprav v rekreativni) kar pestro, beri - nenenevarno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helou, tud jst pridem ziher dol pogledat.... (upam da do takrat dobim mojo mashino)... :kva2:

mislim da te z Yamaho ne bodo notr spustil... :grrr :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla

Fantje a je res da je samo do konca marca prijavnina za Grobnik 15.000,00 Sit, kasneje pa drazje?

Če je to res se je pa treba ta teden prijavit!!!

Jaz se bom jutri:) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej banda a ma še kdo namen v petek fraj bit pa dol ostat v čet. mi bomo ene trije pa nam mal smrdi nazaj furat ka pol še enga pera ne smem spit(pa ne zarad polcajov op.p.) :whistle: :whistle: drgač pa upam da bo tak ko lan bo prov noro pa še Unimogsi znajo hudo žurko nardit :naughty: :OK: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A UNIMOGSI tud igrajo

Kdaj pa? Ej a kdo ve kaksne so kaj nagrade za dirke. Baje so full dobre? A kaksen kej ve o tem

Unimogsi bojo zažigal celo popoldne fantje so res hudi

A tut o nagradah se je že razvedlo ja? Ja res je nagrade bojo hude kt šnopc naprimer v klasi open je za tapruga prpravljen bon od Akrapoviča v vrednosti 1000eur :OK: tadrugi 500eur :OK: tretji pa 250eur :OK: .

Da ne pozabm tut za gledalce smo prpravl bogate nagrade k si jih bojo mogl pa tut zaslužt. :?

Nej vas upozorim da ja tamala tarifa samo še do petka!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo lepo vreme, če se bodo poklopile tudi druge stvari pridem dol 26. "Prenočišče" si bom pa že zrihtal, saj sem malo "nomada" :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo vsem skupaj

Ravnokar sem govoril z enim od organizatorjev pa me je opomnil da je danes zadnji dan ko se lahko plača Grobnik po nizji ceni (15.000,00SIT).

Od jutri dalje je 20.000,00 SIT.

Zgolj v OPOMIN.

Se vidimo 27. Aprila na Grobniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam,da bomo gorenci tradicionalno zakampiral za dva al pa tri dni :D se vidmo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!