Skoči na vsebino

27. april - Slovenski dan na Grobniku


Noise

Priporočene objave

Letos bo očitno bolj fly-by varianta (27. dol in še isti dan nazaj), vsaj kolikor smo se pogovarjali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk se pa plača te rekreativne kroge z inštruktorji ? in kolk krogov se dejansko pele? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk se pa plača te rekreativne kroge z inštruktorji ? in kolk krogov se dejansko pele? :blush:

Rekreativna vožnja stane 4000sit (prijave na dan prireditve), traja od 15:20-15:40, za kroge ti točno ne znam povedat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk se pa plača te rekreativne kroge z inštruktorji ? in kolk krogov se dejansko pele?

20 minut deljeno s približno 2,5 (krog najbrž traja cca. 2 min 30 s pri rekreativni vožnji), torej cca. 8 krogov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos bo očitno bolj fly-by varianta (27. dol in še isti dan nazaj), vsaj kolikor smo se pogovarjali.

ma ne nooo a ne bomo skp šli 26. dol tko kt lan?? da mal spet "šundr" nardimo dol gorenci :lol1: :OK: :OK:

aja pa letos 28. nazaj :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne nooo a ne bomo skp šli 26. dol tko kt lan?? da mal spet "šundr" nardimo dol gorenci :lol1: :OK: :OK:

aja pa letos 28. nazaj :grim

Če bo tko kot lan, pol zihr nauš vozu po progi :P ... miiiijaaaav .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo tko kot lan, pol zihr nauš vozu po progi :P ... miiiijaaaav .)

ne ne letos bom pazil....bom pol po dirki mal nadoknadu :lol1:

ne bi rad spet mel filinga da mi je čelada premajhna :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne nooo a ne bomo skp šli 26. dol tko kt lan?? da mal spet "šundr" nardimo dol gorenci :lol1: :OK: :OK:

aja pa letos 28. nazaj :grim

ej gobe kdaj štartate???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne nooo a ne bomo skp šli 26. dol tko kt lan?? da mal spet "šundr" nardimo dol gorenci :lol1: :OK: :OK:

aja pa letos 28. nazaj :grim

Ma sej se bomo še zmenil...a letos drugače support team bo, da bomo potlej spet z vozičkom dirkal :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kak umirjen motorist, ki se bo po možnosti peljal skozi Belo krajino- mejni prehod Vinica?

je kdo s 125-ko, ki bi šel?

Bi ustvarili eno skupino, ki bi imela potovalno hitrost okoli 100km/h.

drugač bi pa ful rad prišel pogledat.. :blush: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz zanesljivih virov sem zvedel da Slovenski dan 27. odpade :(

ja ker je dons 1.april :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne bo scalo se po vsej verjetnosti vidimo prvi in drugi dan, tretji dan pa domov O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kak umirjen motorist, ki se bo po možnosti peljal skozi Belo krajino- mejni prehod Vinica?

je kdo s 125-ko, ki bi šel?

Bi ustvarili eno skupino, ki bi imela potovalno hitrost okoli 100km/h.

drugač bi pa ful rad prišel pogledat.. :blush: .

Nas gre ene par s 125ccm motorji, sam gremo čez Ilirsko bistrco in tam dol, tko da če se ti da, se lahko dobimo kje pri ilirski bistrci oz. kje na tej poti, pa se nam pridružiš .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nas gre ene par s 125ccm motorji, sam gremo čez Ilirsko bistrco in tam dol, tko da če se ti da, se lahko dobimo kje pri ilirski bistrci oz. kje na tej poti, pa se nam pridružiš .)

Mogoče se vam tudi jaz pridružim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa dogodka Slovenski dan na Grobniku ni v koledarju dogodkov?

Mogoče zato, ker ga ni nihče vpisal? Vpiši ga, pa bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ja itak de gremo če smo uredu zračunal in skaukuliral to zimo potem gremo domou s pokalom čene pa v jok pa na drevo hehe :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve če je prijavnica za trening za 27. prenosljiva. To pomeni če jo lahko dam drugemu tudi če je na moje ime. Razlog za to je da sem se premislil, ker bi bil prvič na grobniku. Anpak si ne upam. Če kdo ve kakšna je praksa bi prosil da mi pove. Že v naprej hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoče kdo ve če je prijavnica za trening za 27. prenosljiva. To pomeni če jo lahko dam drugemu tudi če je na moje ime. Razlog za to je da sem se premislil, ker bi bil prvič na grobniku. Anpak si ne upam. Če kdo ve kakšna je praksa bi prosil da mi pove. Že v naprej hvala.

A po cesti si pa upaš pelat?? :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!