Skoči na vsebino

McDonald's


Ali odobravate ?  

108 članov je glasovalo

  1. 1. Odobravate ta brand?

    • da
      47
    • ne
      36
    • kako je meni to vseeno
      21
    • mekkaj??
      1
    • ne vem
      1
    • se ne morem spomniti, da bi to ze kje videl
      0
    • kaj pa je to?
      2


Priporočene objave

Čeprav smo s kolegi pogosto tam ampak gremo le na sladoled...

Tudi jaz grem včasih na sladoled ali shake. Ene 3x na leto še cheeseburger.

Se pa spomnim, ko smo s srednjo šolo hodil okrog po tujini, smo bili najbolj srečni, če smo našli Maca. Smo vsaj vedeli kaj bomo dobili.

Se nam je zgodilo na obrobju Pariza, da francozinje za pultom niso razumele našega naročila v angleškem jeziku :eek: Smo se morali zmeniti s šefom, kaj želimo naročiti :slap: Ne vem, a majo francozi za bigmac, cheeseburger itd. svoja imena :hmm: pomoje ne, samo tiste zamorkle niso bile preveč brihte :grim

Na Champs Elysees so vsaj znali angleško. Samo mislim, da ni bil Mac, ampak ena druga fast food veriga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čao

Nisem si mislil da bom to kdaj rekel ampak... Hvala bogu za McDonalds.... se sprašujete zakaj? ker je cca 60 dijakom (tudi meni) na Malti v jesenskem času rešil življenje najverjetneje.. hrana v hotelih obupna, v ostalih gostilnah in pajzlih tudi bolj kot ne neužitno, in ko smo zvečer šli ven, sem bil prav srečn da sem lahko pojedo BigMaca, pa mi je blo takrat vseeno kolko ma maščob pa kaj je vse v mletem mesu :) in to ne samo meni, čisto vsi smo vtepavali tote hamburgerje pa pomfrije ko zmešani... (v sili hudič še muhe žre) :devil:

Toda v sloveniji, kjer je domača hrana (goveja župca, sv. pečenka, restan krompir,... ) pa poskušam McDonalds čim manj prakticirati, kolikor se pač da. Včasih je pač treba it, ko je vse ostalo že/še zaprto..

LP

Cya :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni to za mene. Če hočem nafilat moje črevesje, lahko pustim tam 3 do 4 jurje. Za ta dnar pa dobim tri pizze s pijačo, ali pa celo kilski SimRuyev šnicl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, a majo francozi za bigmac, cheeseburger itd. svoja imena :hmm: pomoje ne, samo tiste zamorkle niso bile preveč brihte

predlagam da si pogledaš šund (pulp fiction) :D

la big mac B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... da francozinje za pultom niso razumele našega naročila v angleškem jeziku :eek: Smo se morali zmeniti s šefom, kaj želimo naročiti :slap: Ne vem, a majo francozi za bigmac, cheeseburger itd. svoja imena :hmm: pomoje ne, samo tiste zamorkle niso bile preveč brihte :grim

Na Champs Elysees so vsaj znali angleško. Samo mislim, da ni bil Mac, ampak ena druga fast food veriga.

:topic: ampak francozi so pa res šutasti oziroma se delajo...

lani smo v knjižni francoščini poskušali govoriti z natakarjem v enem smučarskem središču, pa se je delal gluhonemega oziroma je samo momljal v nerazumljivem dialektu svoje... kupusarji :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizdek,

tvoje konkretno mnenje o Mkdonalcu me je kar fasciniralo, moram rečt. :)

p.s.

Drugače pa ; jaz tja peljem otroke, obvezno po ogledu kakega filma ali risanke - ne vem, tako so si pač zamislili. :blink: Jaz in starejša hčera si privoščiva shake ali McSundae - višnja. To je največ, kar me prepričajo. Tamala pa vedno pospravlja tiste čiknmkfukce in me kar mraz stresa, ko jo gledam.. Ampak... :doze:

Najbolj pa me moti VONJ, ki je tam noter. Oziroma, SMRAD... Ko se skopljemo ven, sama sebe voham, kako mi pomfriji in burgerji plavajo za ušesi, pa z majce dol, pa prisežem, da mi potem doma še lasje na pouštru smrdijo po tem. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

*klap klap klap klap* :yea1:

BTW, da ne bo izgledalo, kot da zdravo zivim: ene stirikrat na leto tudi mene "zanese" v kaksno podruznico mikidija. :blush:

BTW 2: najslabso sem imel "cast" obiskati pred ca. 6 leti v varazdinu. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sem pa pozabil ne prednosti McD. v kakšnih bolj čudnih krajih imajo edini urejene WC-je zato sem ga že večkrat uporabil za opravljanje velike potrebe in po potrebi tudi za umivanje. v pragi čistilke nič ne gledajo čudno če si na McWC-ju v gatah in se umivaš po celem telesu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U mecu majo prevec zdravo hrano zame. Tista kvazi pleskavica ne vsebuje cisto nic masti :BUA: Pa nek graham kruh :blink:

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE!!!!!! ker sodeč po pretežno mladi klianteli čez par let ne bo več nobene normalne babe za pogledat, same debelorite napihnjene McBabe :BUA: :slap: :nono: :whistle:

In kaj jim ti predlagaš? Pir in čips s salso iz Merkatorja ki jo propagiraš v eni drugi temi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

e, sym...sem šele zej vidu to temo :lol1: ...samo za mene...lepo. sem glasoval...al je al ni mi je vseeno. včasih (1x na 3 mesce) pa vseeno ustavim na "letečem" šalterju u LJ, ker je lih tam in je že ksno za kako oštarijo.. :unsure: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj jim ti predlagaš? Pir in čips s salso iz Merkatorja ki jo propagiraš v eni drugi temi?

Tuki sploh ni fora o sami hrani. Gre pač za odpor do amerikanizacije. In valda bodo Ghandiji pluval vse kar prihaja iz amerike. Za vse brihte, naredite obdukcijo hamburgerja iz meca. Veliko zelenjave, zdrav kruh, in pusta pleskavica. Veliko bolj zdravo, kot hamburgerji drugih ponudnikov. Samo res pa je da so hamburgerji drugih ponudnikov precej boljši :yes: Saj so mastni :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bla .... Za vse brihte, naredite obdukcijo hamburgerja iz meca. Veliko zelenjave, zdrav kruh, in pusta pleskavica. ... bla.

Korekt. Diskasting. :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj jim ti predlagaš? Pir in čips s salso iz Merkatorja ki jo propagiraš v eni drugi temi?

Čips je bolje zamenjat s tortiljami.

Še bolje pa pustiti pir in dodati dunajskega in pomfri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še bolje pa pustiti pir in dodati dunajskega in pomfri.

Amen.

Čeprav bi pri McShitu najvejetneje še to zjebali in na slab glas spravli. :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih, v dneh neznosne šibke volje in duha, zavijem na en mali krompirček in solato ali mcchicken... saj vem, se že grem bičat s prekuhanimi špageti... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko me je pred kakim letom po zastojn 2eh bigmacih,2ma tavelkma pomfrijema,kokakoli,flurry,pita,sigurno še kaj kar sm pozabu, 1 tedn nenormalno bolel trebuh sm zakluču z McDonalcom :SS :SS :SS

Mislm da je hors bolj zdrav kt McDonalds,večji,pa še boljši :OK:

Kdor mi pa kej ne vrjame pa naj za začetk pogleda film Super Size Me :wacko: :wacko: :wacko: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor mi pa kej ne vrjame pa naj za začetk pogleda film Super Size Me :wacko: :wacko: :wacko: :SS

Ta film zavaja. Tut ce bi se basal s spageti in pil mleko na nacin kot se je basal s hamburgerji, bi se zredil ko prase. Kar skodi je pretiravanje in neuravnotezena prehrana.

Mecdonald je cist vredu, tko ene parkrat na let.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor mi pa kej ne vrjame pa naj za začetk pogleda film Super Size Me :wacko: :wacko: :wacko: :SS

Ta film zavaja. Tut ce bi se basal s spageti in pil mleko na nacin kot se je basal s hamburgerji, bi se zredil ko prase. Kar skodi je pretiravanje in neuravnotezena prehrana.

Mecdonald je cist vredu, tko ene parkrat na let.

Končno še nekdo, ki ni tako narowminded. Če bi jaz za zajterk, kosilo in večerjo skos jedu špagete bolognese, in se ne bi več ukvarjal z rekreacijo ali kakršnem koli fizičnim delom, bi se tudi jaz zredil.

Uni k nasedate takim filmom ziher uporabljate pril, saj pere skoraj sam :slap:

Ko me je pred kakim letom po zastojn 2eh bigmacih,2ma tavelkma pomfrijema,kokakoli,flurry,pita,sigurno še kaj kar sm pozabu, 1 tedn nenormalno bolel trebuh sm zakluču z McDonalcom :SS :SS :SS

Dej še enkrat preber, kaj si napisu. Jst bruham že če pojem pico in zraven pijem namesto piva coca colo. Če bi pojedu pa zraven še pito in enega maxa bi tut mene bolel trebuh 1 teden skupi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehm...zgolj opomba :)

testenine sodijo med eno izmed bolj redilnih zadev...saj poznate zgodbico z ogljikovimi hidrati.... :doze:

uporabljam ariel..ker pere lih tok sam od sebe kot pril

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW v Kopru ga je sanitarna zaprla, tako da smo na Obali brez :D

BTW v Kopru nekako nisem zasledil kake burekeđinice... zmeri kadar sem dol moram u Žusterni na čiknburgerja... kok bi pasal konkreten burek štand tam dol :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!