Skoči na vsebino

PIAGGIO NRG MC2 predelave


mito_nrg_mc_2

Priporočene objave

Tprvo pa blokade vn če jih še maš. Pol nasledn korak izpuh priporocu bi ti ksn ZX al pa RR pol pa ksn u izi 70ccm kit. Fergazer mas 17.5 kar je vredu in ti ni treba menjat. Probaj s to predelavo ce ti bo premalo pa zacni v variomatu menat pa to!

PS valjcke menjaj ko kupis izpuh!

Lp seba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tprvo pa blokade vn če jih še maš. Pol nasledn korak izpuh priporocu bi ti ksn ZX al pa RR pol pa ksn u izi 70ccm kit. Fergazer mas 17.5 kar je vredu in ti ni treba menjat. Probaj s to predelavo ce ti bo premalo pa zacni v variomatu menat pa to!

PS valjcke menjaj ko kupis izpuh!

Lp seba

za kitom ce ti nebo dovol ne it na vario, prvo en posten ror namesto olosa od zx/rr, sele potem variator in podobno.. in ko menjas ror se menjajo tako valcki kot tudi fedrce ;)

Odlocu sm se da bom mal spedenu svoj motor zdej mam pa ene par vprasanj glede tega ker to namrec delam prvic.

Mam motor Piaggio NRG mc2 Liquid cooled.

Razmislu sm da bi se omejil na malossijeve predelave in sicer športno sklopko delta clutch, variomat multivar pa carbon belt pa valjcke bi zamenu pa najbrz sportn filtrt E5 pa vecji fergazer pa dizo.

Zaenkrat nebi se dajal ksnga kita not. Zdej me pa zanima ce mi lahk en k se mal bl spozna na predelave mal pove kako se kej te deli obnesejo kaj bi lahk kej bols izbral pa kako je kej s tem nastavljanjem valjcki pa fedri(pr sklopki) pa ce mi se ksna kljucna stvar manjka pr predelavi.

Kako je pa kej s pollini predelavami? so ksne bistvene razlike od malossijevih?

ce ze noces kita, ti recem tak: fergi mas itak 17.5 gor ce mas hiper2 masino, pol kupi ror tecnigas rs70 (je res dober tut za 50ke) in pa multivar 2000 od malossija.. ce pa mislis it na 70cc (kar bos definitivno zelel :D ) pa je moj favorit od kitov DRov gus, je bolj poceni od malossi/polini in zelooo dobre kvalitete.. ma sicer nekoliko nizje tajminge od malossi/polini tak da je nekak bol za pospeske samo se da tut izvrstna koncna narihtat ob pravih ostalih komponentah..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa samo to zanima ,kje se da to vse skupaj narest- kupt +da ti dajo to dobr skupaj in da stvar laufa,v okolice ljubljane ali drugje.

l.p

Lahko tud na email (matijabelec@email.si), če je oglaševanje oz. reklama prepovedana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odvisno kaj bi rad mel, torej kaki setup in podobno.. da se vse narocit iz tujine tu sploh ni problem drugace mas pa v lj nekaj ljudi ki se ukvarjajo z tuningom tut.. najvec tega je pa itak v mb :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kitom ce ti nebo dovol ne it na vario, prvo en posten ror namesto olosa od zx/rr, sele potem variator in podobno.. in ko menjas ror se menjajo tako valcki kot tudi fedrce ;)

HMM jest mislm no osebno da je ZX in RR cist zadost za ksn sport cilindr in pol bi jest usebno naprej zamenu vario. No sej ni vazn predelava je strategija:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zapomni si to zdaj:

mas rore za 50cc, sport, mid race in high end

50cc rori: zx, rr, next-r, laser xpro itd..

sport: yasuni R, s6pro, tecnigas RS70..

mid race: yasuni c16, r1200, polini 4race itd..

high end: mhr team, c21 itd..

in nevem zakaj bi dal sploh gusa noter ce bos mel ZXa gor alpa RRa.. ce ze hoces, nardis zadevo posteno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zapomni si to zdaj:

mas rore za 50cc, sport, mid race in high end

50cc rori: zx, rr, next-r, laser xpro itd..

sport: yasuni R, s6pro, tecnigas RS70..

mid race: yasuni c16, r1200, polini 4race itd..

high end: mhr team, c21 itd..

in nevem zakaj bi dal sploh gusa noter ce bos mel ZXa gor alpa RRa.. ce ze hoces, nardis zadevo posteno..

In kje se da dubit te druge izpuhe s6pro yasuniR?????????? Mislm RR pa ZX gres loh u stacuno iskt ke pa lahk te dubim pa ne mi dajat od unih spletnih stacun linke k to poznam mislm raj bi sou usebno to kupvt:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas se ne sekiram jas jih dobim komot.. samo ce ze delas nekaj skup pa hoces tunat te kupi konkretno nekaj ne pa tak da ne izkoristis niti 80% potenciala..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!