Skoči na vsebino

Psi napadli mimoidočega in ga skoraj ubili


Priporočene objave

Karakter huskyja:

Karakter:

Je prijazen in nežen pes, ki obožuje otroke. Nekje sem prebrala,da so na Aljaski huskyji greli otroke v iglujih.Do tujcev ni nezaupljiv, zato to ni nikakor pes čuvaj! Je zelo samostojna in inteligentna pasma, ki je kadar se gre v njegovo korist zelo trmast. Niso agresivni in so sposobni za timsko delo. Njihova posebnost je kopanje lukenj, zato je dobro da ima okoli mreže nizke betonske stebre, saj se bo zelo hitro splazil ven skozi luknjo.

KRATEK OPIS:

Angleški koker španjel je vesel, močan lovski pes, ki pa se vedno manj uporablja za lov. Je zelo navezan na ljudi, ljubek, bister, preprosto vodljiv in prijeten družinski pes. Za lov je zelo zagnan, neutruden, ni pa posebno dober čuvaj. Laja zelo redko.

Dlaka je dolga, gladka, svilnata, lahko je enobarven (zlato rjava, črna, črna z rjavimi ožigi) ali pa večbarven (črno bel, oranžno bel, rjavo bel,...). Pri prehrani niso zahtevni, paziti pa je treba da ne pojedo preveč, ker so zelo požrešni. Od vihra do konca repa mora imeti enako dolžino, kot je višina vihra.

Nekaj sem našel :worship: pa ti??? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mislim da vsak ki se odloči imeti psa se mora predvsem tudi zavedat da tudi pes rabi svojo nego, ljubezen, ipd.

Že od nekdaj sem si želela postati veterinarka vendar mi možnost ni bila usojena. Zelo rada imam živalia najrajši pa pse. sama obiskujem zavetišča, jim pomagam, prebiram knjige ipd.

Ker vsi pravijo da so Rottweilrerji,bullmastifi...nevarna pasma psov imamo potem vsi rešpekt pred njimi.

Te pasme imajo svoj nagon in jim ne paše crklanje ampak se jih mora od začetka njihovega rojstva ukvarjati z njim vsak dan in to veliko ur. (z dugimi tudi) so zelo odločni in zaupljivi vendar samo do gospodarja in njegove družine. na ukaz ubogajo naječkrat samo svojega lastnika. Pomembna je trda in odločn vzgoja.

Med najnavarnejše pse uvrščamo pasme kot so: (preverjeno v peri kinologih)

1. kodri

2. husky

3. koker španjel

4. nemški ovčar

sama imam mešančka ki je zelo prijazen in se rad vozi z vsemi prevoznimi sredstvi. :rolleyes:

Zakaj so največkrat psi agresivni:

1. je bil vsaj enkrat tepen( pes si zapomni človeka ki ga udari enkart za vedno)

2. doma privezan na vrvici

3. slaba vzgoja v začetnih letih

4. ljubosumje

Svetujem ti, če imaš interes in čas, da si včasih prebereš revijo "Moj pes" ali pa kakšno knjigo o psih.

Izveš veliko informacij in novic. včasih sem celo presenečena ker izvem kaj vse se dogaja oz. kaj vse je sploh možno.

Lep dan ti želi Stripy2

Ne vem zakaj potem beremo v časopisih samo o napadih zloglasnih pasm (bullterier, pitbull, rotweiller, doberman... )

Mislm, da bi blo bol, da se TI poglobiš v to in prebereš kakšno PRIMERNO literaturo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj potem beremo v časopisih samo o napadih zloglasnih pasm (bullterier, pitbull, rotweiller, doberman... )

Mislm, da bi blo bol, da se TI poglobiš v to in prebereš kakšno PRIMERNO literaturo

Glej vsak ima svoj pogled in svoje mnenje....drgač je pa logično da je velik al pa vse odvisno kako gospodar vzgoji psa. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pudli napadli mimoidočega in ga poslinili...toliko na temo , da napadalnih pasem ni, in je vse v vzgoji.

Pes ki ima v genih, napadalnost,agresivnost ,mu ta slej ko prej privre na dan.Zakaj, kaj sproži agresivnost me niti ne zanima, ko te vgrizne je to zate pač nepomembno. Če te iznakazi pa itaq, ali ja ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pudli napadli mimoidočega in ga poslinili...toliko na temo , da napadalnih pasem ni, in je vse v vzgoji.

Pes ki ima v genih, napadalnost,agresivnost ,mu ta slej ko prej privre na dan.Zakaj, kaj sproži agresivnost me niti ne zanima, ko te vgrizne je to zate pač nepomembno. Če te iznakazi pa itaq, ali ja ?

Pa ja vidiš katere pse je dala po statistiki, da so najbolj napadalni.... :headbang: pa še to je prečitala v moj pes :slap: zato neiskušen naj kupi bullterier, pitbull, rotweiller, doberman inp., pudle in huskije in podobne se naj v velikem loku izogibajo. No zdaj sem pa končal.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da razni kodri, pinči, španjeli in podobne pasme zelo pogosto ugriznejo. Res je, da vglavnem ugriznejo iz strahu in ugrizne rane niso tako hude, da bi se o tem pisalo na prvih straneh časopisov. Na kliniki za male živali (v hospitalu, kjer ni prisotnih lastnikov) so prav te male pasme najbolj grozni pacienti, saj ugriznejo vsakogar ki je na dosegu (seveda iz strahu), medtem ko razni pitbulli sploh ne vejo kdaj se jih recimo zbada z iglami, odstranjuje šive itd. Imajo pač zelo visok prag bolečine. Še nikoli nisem slišala, da bi kakega kolega v veterini ugriznil pitbull. Sploh pa je bila vsaka pasma vzrejena za svoj namen. Pitbulli so bili vzrejeni za pasje boje in jih nikakor ne moremo uporabljati za čuvaje. Večina pitbullov celo poštarja sprejme z veseljem. Popolnoma drug namen imajo pa seveda ovčarji, dobermani itd., ti so čuvaji in ne tolerirajo tujcev na svojem terenu. Vsak pes pa bi moral brezpogojno ubogati in spoštovati svojega gospodarja in potem do napadov na ljudi sploh nebi prišlo. Napadajo samo tisti nesrečni psi, ki imajo za gospodarja bedaka in primitivca. Nikoli ni kriv pes oziroma pasma!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napadajo samo tisti nesrečni psi, ki imajo za gospodarja bedaka in primitivca. Nikoli ni kriv pes oziroma pasma!

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo je, da razni kodri, pinči, španjeli in podobne pasme zelo pogosto ugriznejo. Res je, da vglavnem ugriznejo iz strahu in ugrizne rane niso tako hude, da bi se o tem pisalo na prvih straneh časopisov. Na kliniki za male živali (v hospitalu, kjer ni prisotnih lastnikov) so prav te male pasme najbolj grozni pacienti, saj ugriznejo vsakogar ki je na dosegu (seveda iz strahu), medtem ko razni pitbulli sploh ne vejo kdaj se jih recimo zbada z iglami, odstranjuje šive itd. Imajo pač zelo visok prag bolečine. Še nikoli nisem slišala, da bi kakega kolega v veterini ugriznil pitbull. Sploh pa je bila vsaka pasma vzrejena za svoj namen. Pitbulli so bili vzrejeni za pasje boje in jih nikakor ne moremo uporabljati za čuvaje. Večina pitbullov celo poštarja sprejme z veseljem. Popolnoma drug namen imajo pa seveda ovčarji, dobermani itd., ti so čuvaji in ne tolerirajo tujcev na svojem terenu. Vsak pes pa bi moral brezpogojno ubogati in spoštovati svojega gospodarja in potem do napadov na ljudi sploh nebi prišlo. Napadajo samo tisti nesrečni psi, ki imajo za gospodarja bedaka in primitivca. Nikoli ni kriv pes oziroma pasma!

lepo si to napisala... :yea1: samo, če pogledamo eno bogo ceplenje stekline, koliko problemov imajo lasniki z ceplenjem, ko psom natikajo nagobčnike, da ne pogrizejo veterinarjev in drugih psov. Eni psi to delajo iz straha eni zaradi agresivnosti. In spet se vrnemo na tvoj zadnji stavek. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tudi :worship: zanima me, če je ta tvoj pes v avatarju Groenendael.... :hmm:

P3117715.jpg

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tudi :worship: zanima me, če je ta tvoj pes v avatarju Groenendael.... :hmm:

P3117715.jpg

V avatarju naj bi bil volk, lahko pa da se motim:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Nikoli ni kriv pes oziroma pasma!

Bedastoča!

Tako kot je bedastoča tisti statistični zmazek. kjer se navaja le število ugrizov brez razširjenosti določene pasme. Saj pri nas tudi krokodil ne spada pod nevarne živali, ker ni tu še nikogar ugriznil.

Veliko oz. ogromno je res v vzgoji in karakterju vodnika. A navajanje, da je za vse pasje ravnanje kriv vodnik je nonsens, ki nakazuje na to, da imate "ljubitelji" psov svoje ljubljenčke za robote in jim ne priznate lastne volje in značaja. Torej si potemtakem nabavite Robopse in prave pustite drugim!

Forum Moj pes in revija pa itak vedno bolj gostita ljudi, ki svoj emocionalni manjko sproščajo na živalih. Če bi večina tam prisotnih smrklic dobila tisto, za kar so babe narejene, ta forum sploh ne bi živel!

Pes. še tako dobro vzgojen in pravilno socializiran (beri - podrejen) je še vedno dovzeten za nepredvidene situacije, ko nepredvideno tudi odreagira. Ljudski rek, da ima pes kosmata ušesa ima soli. Ker ljudje nismo pripravljeni na rangiranje na pasji način, morajo le ti biti pod popolnim nadzorom lastnikom. Zaupanje le teh da njihovi psi ne bodo nikoli nikomur nič naredili, pa je idiotsko. Pa naj gre za čivave ali pa Napolitance. S tem da slednja in njej podobni psi tudi fizično niso primerni za vsakogar. In sem spadajo tudi razni bulli ipd. Predvsem pa vse pasme, katerim je boj v veselje. In vsem pasmam, ki izhajajo iz bojnih psov, boj je v veselje in s tem tudi napad! S pozitivno vzgojo se ta nagon dodobra prikrije, nikoli pa se ga ne bo iztrebilo do konca! Mina čaka in ko se pohodi sprožilec, je prepozno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pes. še tako dobro vzgojen in pravilno socializiran (beri - podrejen) je še vedno dovzeten za nepredvidene situacije, ko nepredvideno tudi odreagira. Ljudski rek, da ima pes kosmata ušesa ima soli. Ker ljudje nismo pripravljeni na rangiranje na pasji način, morajo le ti biti pod popolnim nadzorom lastnikom. Zaupanje le teh da njihovi psi ne bodo nikoli nikomur nič naredili, pa je idiotsko. Pa naj gre za čivave ali pa Napolitance. S tem da slednja in njej podobni psi tudi fizično niso primerni za vsakogar. In sem spadajo tudi razni bulli ipd. Predvsem pa vse pasme, katerim je boj v veselje. In vsem pasmam, ki izhajajo iz bojnih psov, boj je v veselje in s tem tudi napad! S pozitivno vzgojo se ta nagon dodobra prikrije, nikoli pa se ga ne bo iztrebilo do konca! Mina čaka in ko se pohodi sprožilec, je prepozno.

:worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bedastoča!

Tako kot je bedastoča tisti statistični zmazek. kjer se navaja le število ugrizov brez razširjenosti določene pasme. Saj pri nas tudi krokodil ne spada pod nevarne živali, ker ni tu še nikogar ugriznil.

Veliko oz. ogromno je res v vzgoji in karakterju vodnika. A navajanje, da je za vse pasje ravnanje kriv vodnik je nonsens, ki nakazuje na to, da imate "ljubitelji" psov svoje ljubljenčke za robote in jim ne priznate lastne volje in značaja. Torej si potemtakem nabavite Robopse in prave pustite drugim!

Forum Moj pes in revija pa itak vedno bolj gostita ljudi, ki svoj emocionalni manjko sproščajo na živalih. Če bi večina tam prisotnih smrklic dobila tisto, za kar so babe narejene, ta forum sploh ne bi živel!

Pes. še tako dobro vzgojen in pravilno socializiran (beri - podrejen) je še vedno dovzeten za nepredvidene situacije, ko nepredvideno tudi odreagira. Ljudski rek, da ima pes kosmata ušesa ima soli. Ker ljudje nismo pripravljeni na rangiranje na pasji način, morajo le ti biti pod popolnim nadzorom lastnikom. Zaupanje le teh da njihovi psi ne bodo nikoli nikomur nič naredili, pa je idiotsko. :worship: Pa naj gre za čivave ali pa Napolitance. S tem da slednja in njej podobni psi tudi fizično niso primerni za vsakogar. In sem spadajo tudi razni bulli ipd. Predvsem pa vse pasme, katerim je boj v veselje. In vsem pasmam, ki izhajajo iz bojnih psov, boj je v veselje in s tem tudi napad! S pozitivno vzgojo se ta nagon dodobra prikrije, nikoli pa se ga ne bo iztrebilo do konca! Mina čaka in ko se pohodi sprožilec, je prepozno.

Sem na terenu in nisem na svojem računalniku zato ti bom samo označil z rdečo kaj si napisal, ti pa premisli zakaj je rdečo...... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bedastoča!

Tako kot je bedastoča tisti statistični zmazek. kjer se navaja le število ugrizov brez razširjenosti določene pasme. Saj pri nas tudi krokodil ne spada pod nevarne živali, ker ni tu še nikogar ugriznil.

Veliko oz. ogromno je res v vzgoji in karakterju vodnika. A navajanje, da je za vse pasje ravnanje kriv vodnik je nonsens, ki nakazuje na to, da imate "ljubitelji" psov svoje ljubljenčke za robote in jim ne priznate lastne volje in značaja. Torej si potemtakem nabavite Robopse in prave pustite drugim!

Forum Moj pes in revija pa itak vedno bolj gostita ljudi, ki svoj emocionalni manjko sproščajo na živalih. Če bi večina tam prisotnih smrklic dobila tisto, za kar so babe narejene, ta forum sploh ne bi živel!

Pes. še tako dobro vzgojen in pravilno socializiran (beri - podrejen) je še vedno dovzeten za nepredvidene situacije, ko nepredvideno tudi odreagira. Ljudski rek, da ima pes kosmata ušesa ima soli. Ker ljudje nismo pripravljeni na rangiranje na pasji način, morajo le ti biti pod popolnim nadzorom lastnikom. Zaupanje le teh da njihovi psi ne bodo nikoli nikomur nič naredili, pa je idiotsko. Pa naj gre za čivave ali pa Napolitance. S tem da slednja in njej podobni psi tudi fizično niso primerni za vsakogar. In sem spadajo tudi razni bulli ipd. Predvsem pa vse pasme, katerim je boj v veselje. In vsem pasmam, ki izhajajo iz bojnih psov, boj je v veselje in s tem tudi napad! S pozitivno vzgojo se ta nagon dodobra prikrije, nikoli pa se ga ne bo iztrebilo do konca! Mina čaka in ko se pohodi sprožilec, je prepozno.

Si torej zagovornik ideje, da bi bilo potrebno določene pasme iztrebit oz. prepovedat? Sama imam pitbullko z opravljenim A izpitom in z nekaterimi izpiti iz reševanja. Najprej so bili vsi mnenja, da pač to ni pes za reševanje in je namenjen le za bojevanje. Psica je stara zdaj 9 let in nikoli ni niti nakazala kakršno koli agresijo na človeka. Poznam veliko ljudi, ki so lastniki tako imenovanih nevarnih pasem, pa se je vedno izkazalo da pravilno vzgojen in socializiran pes ni nikoli problematičen, ne glede na pasmo. Psi, ki so pa v lasti bedakov ali pa samo preveč milih in popustljivih ljudi (za vzgojo določenih pasem), pa znajo kazat svojo dominanco in ukrepat po svoje (tudi z napadom). Kot veterinarka ti lahko zatrdim, da se tudi na kliniki takoj vidi kako je pes vzgojen, socializiran in kakšen odnos imata z gospodarjem, spet NE GLEDE NA PASMO. Najbolj grozni so razvajeni, nespoštljivi in neposlušni kodri, pinči, španjeli in drugi mali sicer lepi psi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si torej zagovornik ideje, da bi bilo potrebno določene pasme iztrebit oz. prepovedat? Sama imam pitbullko z opravljenim A izpitom in z nekaterimi izpiti iz reševanja. Najprej so bili vsi mnenja, da pač to ni pes za reševanje in je namenjen le za bojevanje. Psica je stara zdaj 9 let in nikoli ni niti nakazala kakršno koli agresijo na človeka. Poznam veliko ljudi, ki so lastniki tako imenovanih nevarnih pasem, pa se je vedno izkazalo da pravilno vzgojen in socializiran pes ni nikoli problematičen, ne glede na pasmo. Psi, ki so pa v lasti bedakov ali pa samo preveč milih in popustljivih ljudi (za vzgojo določenih pasem), pa znajo kazat svojo dominanco in ukrepat po svoje (tudi z napadom). Kot veterinarka ti lahko zatrdim, da se tudi na kliniki takoj vidi kako je pes vzgojen, socializiran in kakšen odnos imata z gospodarjem, spet NE GLEDE NA PASMO. Najbolj grozni so razvajeni, nespoštljivi in neposlušni kodri, pinči, španjeli in drugi mali sicer lepi psi.

in če nadaljujem tisto kar sem mu z rdečim pofarbal kaže na vodnika nesposobnega, idiotskega, ki je že sam nakazal kdo pokvari psa pa, če je to pitbul ali pinč. Je pa dejstvo, da mali psi zaradi svoje majhnosti vedno naredijo gužvo. Smo pa spet pri vodniku ko jih mazijo popuščajo in nasploh lahko njihovi psi naredijo vse. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če Vidic reče da lahko iz vsakega psa naredimo kilerja, še ne pomeni, da so vsi ti psi zverine.

Haskyji so nevarni za divjad....da ne bom tukaj pisal roman. Ko boš ti toliko stara, kot sem jaz v kinologiji ali blizu kinologije, se mi pa lahko oglasiš :rolleyes: škoda, da so šle tiste revije v smeti :headbang: bi se pa še našlo nekaj kinologov.

Imaš mogoče kakšen prispevek, kjer je pisalo, da so ti psi napadli kakšno punčko ali odrslo osebo?

no ja glede na tvoje izjave....ok pol se pa DR. Carol Osborne očitno moti kar je napisal v svoji knjigi.....mislim da pa doktorji veterinarske medicine vedo več. v pomoč članek Napadalnost-opozorilo-statistika

Lp Stripy2 :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tudi :worship: zanima me, če je ta tvoj pes v avatarju Groenendael.... :hmm:

P3117715.jpg

V avatarju naj bi bil volk, lahko pa da se motim:)

Mogoče se res... Jaz sem mislila, da imam groena, pa sem na morju izvedela (v vsaj 7ih jezikih), da imam volka. Pa res ne vem, zakaj...

DSCN1814.jpg

Drugače pa - HHV, načeloma se strinjam s tem, kar si napisal, rada bi le dodala, da ni nujno, da se sprožilec kdaj sproži. Bi pa moral vsak vodnik vedet, kje in zakaj ima njegov pes mine in to upoštevat - verjetno bi potem redko katera mina dejansko tudi eksplodirala. Ampak saj vem - sanja svinja...

Ni vstavilo slike (lahko pa sem jaz tak moron, ne izključujem možnosti), linkec... http://img.photobucket.com/albums/v654/bambi16/DSCN1814.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče se res... Jaz sem mislila, da imam groena, pa sem na morju izvedela (v vsaj 7ih jezikih), da imam volka. Pa res ne vem, zakaj...

DSCN1814.jpg

Drugače pa - HHV, načeloma se strinjam s tem, kar si napisal, rada bi le dodala, da ni nujno, da se sprožilec kdaj sproži. Bi pa moral vsak vodnik vedet, kje in zakaj ima njegov pes mine in to upoštevat - verjetno bi potem redko katera mina dejansko tudi eksplodirala. Ampak saj vem - sanja svinja...

Ni vstavilo slike (lahko pa sem jaz tak moron, ne izključujem možnosti), linkec... http://img.photobucket.com/albums/v654/bambi16/DSCN1814.jpg

Tako je to... :worship: Tudi mi motoristi smo te mine, ki nikoli ne veš kdaj se bo sprožila. DSCN1814.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si torej zagovornik ideje, da bi bilo potrebno določene pasme iztrebit oz. prepovedat? ...

Ne tako enostavno!

Vedno sem trdil, da žival ni kriva. Kriv je človek s svojo vzgojo, nameni ali opuščanjem odgovornosti.

In ker družbe kot vidimo sedaj v vedno večji potrošniški mrzlici, modi in "demokratizaciji" niso sposobne izločevati te nevarnosti bi bilo potrebno nekako ukrepati.

Da zavzemam se za prepoved določenih nevarnih pasem. In ne mi reči, da je pinč nevarnejši od mastifa. Sto pinčevih uščipov ne odtehta ene težke poškodbe ali smrti, ki jo povzroči mastif. Ne moremo samo šteti napadov, je potrebno tudi upoštevati težo poškodb.

Da zato se zavzemam za prepoved in iztrebitev teh pasem, do takrat pa strog nadzor in preizkuse lastnikov ali so dovolj odgovorni in sposobni take pse voditi.

Lahko pa se družba zardi mene odloči tudi drugače. Tako kot ima potencialno nevaren pes nagobčnik izven stanovanja ali ograjenih privatnih prostorov, je tudi moj Smith$Wesson .44magnum lahko v podpazdušni futroli. Je dobro vzgojen in sam ne napade nikogar. Vse je odvisno od lastnika. In trdim, da imam z izpitom in preverbo več pravic in odgovornosti za nošenje takega orožja v javnosti, kot pa marsikateri lastnik psa!

Pa da sedaj vidim vaše reakcije :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne tako enostavno!

Vedno sem trdil, da žival ni kriva. Kriv je človek s svojo vzgojo, nameni ali opuščanjem odgovornosti.

In ker družbe kot vidimo sedaj v vedno večji potrošniški mrzlici, modi in "demokratizaciji" niso sposobne izločevati te nevarnosti bi bilo potrebno nekako ukrepati.

Da zavzemam se za prepoved določenih nevarnih pasem. In ne mi reči, da je pinč nevarnejši od mastifa. Sto pinčevih uščipov ne odtehta ene težke poškodbe ali smrti, ki jo povzroči mastif. Ne moremo samo šteti napadov, je potrebno tudi upoštevati težo poškodb.

Da zato se zavzemam za prepoved in iztrebitev teh pasem, do takrat pa strog nadzor in preizkuse lastnikov ali so dovolj odgovorni in sposobni take pse voditi.

Lahko pa se družba zardi mene odloči tudi drugače. Tako kot ima potencialno nevaren pes nagobčnik izven stanovanja ali ograjenih privatnih prostorov, je tudi moj Smith$Wesson .44magnum lahko v podpazdušni futroli. Je dobro vzgojen in sam ne napade nikogar. Vse je odvisno od lastnika. In trdim, da imam z izpitom in preverbo več pravic in odgovornosti za nošenje takega orožja v javnosti, kot pa marsikateri lastnik psa!

Pa da sedaj vidim vaše reakcije :evilgrin:

HHV, vsaka ti čast :worship:

Ampak spet smo pri lastnikih(vodnikih) ena pičkica ki tehta cca 50kg ima psa, ki tehta več kot sama, kako naj ta punca zadrži psa? Ubogi pesek ja ne bo nosil nagobčnika :headbang:

Drugače bi pa jaz včeraj rabil tvoj Smith$Wesson, da bi umiril Mastifa :headbang: lasnico pa po*** :headbang: In tako neodgovorni lasniki psov, ti pokvarijo psa v nulo, ko doživi par takšnih srečanj. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., da bi umiril Mastifa :headbang: lasnico pa po*** :headbang: ...

Ah, daj no daj. Mastif pa ja ni nevaren. Saj v veterinarski ambulanti nikogar ne ugrizne. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, daj no daj. Mastif pa ja ni nevaren. Saj v veterinarski ambulanti nikogar ne ugrizne. :whistle:

:headbang: skor mi je kuzlo nategnil in mene čist poslinil... :headbang: da mu jebem gazdarico...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!