Skoči na vsebino

Stalker ne vžge


GiGi_1985

Priporočene objave

Pozdrav!

Imam skuter Stalker, pa mi noče več vžgat! Pred cca.14 dnevi sm skuter prvič vžgal po nekaj mesci spanja, pa je kresno od prve. Sem se neki dni normalno vozu..

Nazadnje pa sem skuter vžgal in ga pustil laufat pod štangasom ene 10,15 minut. Pa se vsedem da se bom mal pelu, dam po gasu...pa crkne. Tak ko da bi ga neki zadušil! Od takrat naprej ga ne zbudim več od mrtvih! :?

Sem dal svečko vn (pa vidim da je črna spodih, ka že to pomen? ) je blo tut mal mastna svečka...sm jo spucu, ošmirglu , motor kurblu k nor pa nč?!

Ka naprej? Jutr grem kupt novo svečko če bo bolš, ka pa če ne?!

P.S. Sem pa pred 14 dnevi gor zmontiru športn luft filter, tko da možn da je tut tuki prblem?

LP

Tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če daš športni filter gor, moraš nastavit fergazer, tak da daj original filter nazaj pa probaj če bo delal. Normalno da ti je zadušilo skuter, ker športni filter veliko več zraka spusti skozi, kot original, tako da je potrebno dizo menjat :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nvm kak se ti je uspelo tistih par dni vozit, da nisi nastelal :? No dizo menjaj pa tak malo :P

Kak mi je uspelo? Očitno sem specijalec! :lol1: Glede skuterjev sem pa čisti laik, tko da prosim če mi razložte kako dizo naj menjam, kje jo dobim... ? pa kaj in kje naj naštelam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!