Skoči na vsebino

Psiholoska cistilnica II


Priporočene objave

Gregs, tudi jaz bi se s teboj, meddrugim tudi zaradi CBR, vendar imam enak zadržek kot ti.

:D :D :D

Lohka pa si en do vaju spremeni spol :lol:, pa potli ne bo zadržkov, zaradi CBR da ne bo pomote :twisted:. Plastičarja :mrgreen:. Sam za barvo se morta pa že pred poroko zment :!:, da porem ne bo prišlo do nezdružljivih osebnih mnej ....

Lp

Kat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lohka pa si en do vaju spremeni spol :lol:, pa potli ne bo zadržkov, zaradi CBR da ne bo pomote :twisted:. Plastičarja :mrgreen:. Sam za barvo se morta pa že pred poroko zment :!:, da porem ne bo prišlo do nezdružljivih osebnih mnej ....

Kat, a bi se ti porocila z mano?! Obljubim, da ne bom konzerviral motorja pred decembrom.... :wink: :twisted: :twisted: :twisted: :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lohka pa si en do vaju spremeni spol :lol:, pa potli ne bo zadržkov, zaradi CBR da ne bo pomote :twisted:. Plastičarja :mrgreen:. Sam za barvo se morta pa že pred poroko zment :!:, da porem ne bo prišlo do nezdružljivih osebnih mnej ....

Kat, a bi se ti porocila z mano?! Obljubim, da ne bom konzerviral motorja pred decembrom.... :wink: :twisted: :twisted: :twisted: :D :D :D

Gregs,vseeno upoštevaj naslednja pravila:

21 PRAVIL USPEŠNEGA ZAKONA

1. Nezgodno zavaruj vse kuhinjske pripomočke, vključno z ženo.

2. Odpovej naročnino na revije Playboy, Moški svet in Avtomagazin.

3. V osebnem notesu zbriši vse telefonske številke vključno z imeni, kot npr. 090 5252 Grešnica, 090 5175 Koketa, 090 5999 Navijačica, 090 3137 Love machine....

4. V denarnici imej pod sliko žene vedno še telefonske številke odvetnika za hitre ločitve, Društva za boj proti družinskemu nasilju nad moškimi in če nočeš biti lačen tudi Hallo pizze.

5. Osebno zbirko video kaset, kot npr. Blondinke na dopustu, Pregrešne misli, Poigrajmo se same, spravi v sef izven doma (priporočamo sefe v NLB). Poleg tega spravi v sef tudi video kasete na katerih imaš posnete vojne filme in najboljše kriminalke, če nočeš, da bodo presnete z oddajami kot so Oprah show, Esmeralda in TV prodaja.

6. Če želiš shraniti slike svojih bivših deklet, ja za to najboljše mesto v knjigi "7000 dni v Sibiriji", saj že vnaprej veš kaj te čaka, če jih žena slučajno najde.

7. Umazane nogavice ne puščaj pred pralnim strojem, temveč jih meči direktno v stroj, drugače boš spoznal vse prednosti, ki jih ima Perwool za ročno pranje.

8. Na koledarju si obkroži vse pomembne datume, da ne pozabiš na dogodke kot so tvoj rojstni dan, obletnica mature, redna petkova srečanja s prijatelji v gostilni Pri vrčku brez dna in mesečna masaža v salonu Vaška pohota.

9. Planiraj dopust vsakega 15. Januarja in 15. Julija, da boš lahko ženo peljal na razprodaje.

10. Na računu si povečaj limit vsaj dvakratno.

11. Takoj po poroki se z ženo dogovori o višini žepnine, ki ti pripada.

12. V prid dobrim odnosom s taščo vsaj enkrat letno zamenjaj jogi, da ji s škripanjem vzmetnic, ne boš vzbujal skomin (velja samo za prva leta zakona, kasneje je dovolj, če menjaš na 10 let).

13. Nikoli ne kupi avta s klimo, če želiš še kdaj videti pomanjkljivo oblečeno ženo tudi pri dnevni svetlobi.

14. Če želiš imeti kaj prostega časa, čimprej kupi pomivalni stroj.

15. Če prideš pozno ponoči domov, je najboljši izgovor: 'Joj draga, ne boš verjela, ampak podrl sem srnico'. Izraz na obrazu naj bo skrušen, da ne bo dvomov o številu nog pri srnici.

16. Ko te pokliče žena v gostilno (v kolikor boš imel ta privilegij), se pred sočustvovanjem prijateljev umakni, saj bodo iz tvojih odgovorov: 'Ja, Ja takoj, Samo še sok spijem',... vedeli, kdo te kliče.

17. Ko te žena vpraša, ali ji neka obleka pristoji, naj te odgovor ne skrbi, saj tako ali tako ne bo nobeden pravi.

18. Kupi dodatni televizor, če želiš videti še kakšno dirko Formule 1 ali nogometno tekmo namesto mehiških nadaljevank.

19. Vsaj enkrat mesečno pelji ženo na kulturno prireditev. Odsvetujemo oglede go-go plesalk, kot si bil do sedaj navajen, ker zanjo to ni kulturna prireditev. Izjema je moški striptiz.

20. Vzdržuj kondicijo za večerne aktivnosti. Predlagamo tek, saj nikoli ne veš kdaj ti pride prav.

21. Kupi si psa. Sprehod z njim je edina možnost, da si spočiješ ušesa. Obenem si lahko spočiješ tudi oči na drugih sprehajalkah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa bladzo ma vedno prov  :wink:

No, zgleda da mas tud ti v tem :!: primeru prov 8) 8) :lol: :? :wink:

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lohka pa si en do vaju spremeni spol  :lol:, pa potli ne bo zadržkov, zaradi CBR da ne bo pomote  :twisted:. Plastičarja  :mrgreen:. Sam za barvo se morta pa že pred poroko zment :!:, da porem ne bo prišlo do nezdružljivih osebnih mnej ....

Kat, a bi se ti porocila z mano?! Obljubim, da ne bom konzerviral motorja pred decembrom.... :wink: :twisted: :twisted: :twisted: :D :D :D

Mislm HALOOOOOOOOOOO :evil: :evil: :evil:

No ja če pa še mal premislm hmmmm .... pol se mi ne bo treba več za CBR-ko pulit .... ja to niti ni tok slaba ideja ... :wink: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem če glih ustrezam tvojim standardom (mam samo 1/2 CBR-kice FS) :roll: . Drgač pa no problem, lohka si moj mož No. 2 (da ne bo pomote). A bi potli imela 1/2 tvoje CBR-kice ? Če je tvoj odgovor pritdilen, potli bom končno imela svoj motorček  :P  :P :P (1/2 + 1/2 = 1). Pa se čist po moje bi bil mešanica Familjare in Familjare S .... .

Tvoji uhli so pa že resno ogroženi  :twisted: tko, da jih raje kasko zavaruj, če še hočeš poslušati CBR simfonijo.

Ehehehe... eehehehh.... se vidi, da si kemicarka... tolk kompliciranja s formulami.. hihihi.... :wink: :twisted: :D

Bom pazil na uhlje... zdaj se je se rude razjezil... ne smem prevec drezati v CBR FS gnezdo.... A vama posodil malo WD40, da ga se malo naspricata?! Hihihihi... sem zloben.... :twisted: :D :D :D :D

Ampak sala mora biti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehehehe... eehehehh.... se vidi, da si kemicarka... tolk kompliciranja s formulami.. hihihi....  :wink:  :twisted:  :D

O srebrni puščici pa ne duha ne sluha :?: :( Pa ne da si se v zadnjem trenutku ustrašu :?: :arrow: :idea: Cold feet ?

Alla, zgleda da res ni marriage material :roll: :lol:, mislm tkole provocirat, potli pa ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...potli bom končno imela svoj motorček  :P  :P :P (1/2 + 1/2 = 1)

Hmmm... Kaj pa, če bi dobila dve enaki (npr. dve sprednji ali dve zadnji) polovici CBR-čice? :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Leon: "Ampak ali ni krivično, da tisti, ki vlaga energijo, da bi partner razumel, da bi lažje shajala, ... za kazen izgubi strast partnerja in tisti, ki je brezbrižen, nedostopen, ta je deležen strasti. To je tolikokrat prisotno v našem vsakdanu."

Jep in nešteto zgodb, ki jih pišejo ranjena srca. In ta je samo ena izmed mnogih:

"...Slonim ob oknu, zrem v temno noč in s solzami v očeh razmišljam o fantu, ki ga ljubim. Vem, da ne bi smela, saj je svoje srce poklonil njej, a naj mi oprosti...svojemu srcu na znam ukazovati. Nekje iz globine srca prihaja bolečina, želja po ljubezni, po nečem kar sem izgubila. Ne vem kaj mi je bilo tisti dan, ko sem odprla svoje srce in mu dala del sebe. Ne krivim njega za solze v očeh in bolečino v srcu. Zavedam se, da sem kriva sama, ker sem srcu dovolila ljubiti. Nisem več majhna punčka, ki je slepo verjela v pravljico, da jo bo nekoč nekje pričakal princ na belem konju. A še vedno verjamem v to, da prava ljubezen živi le v pravljicah, da tam lahko princ ljubi svojo princesko in da znajo le tam resnično ceniti ljubezen. Morda se ne bi smela nikoli zaljubiti vanj. Dala bi vse na svetu, da bi lahko bila vsaj še enkrat z njim, se zazrla v njegove oči in mu priznala, da ga ljubim, pa čeprav bi potem moje srce še bolj jokalo. Ne boli resnica, da je odšel za vedno in me pustil samo v solzah... boli le to, da je tako težko pozabiti nanj in na trenutke sreče. Ob njem sem bila resnično srečna in ne vem zakaj se je najina pravljica morala končati. Zdi se mi, da sem si želela preveč, nekaj nemogočega....a želela sem si le malo ljubezni in ob njem čutiti kako je lepo, ko si ljubljen. Ne vem zakaj se usoda poigrava z menoj, zakaj mi na pot pošlje nekoga in nato ponovno vzame. Včasih si želim, da ne bi nikoli občutila ljubezni, da ne bi vedela kaj pomeni ljubiti..."

P.S.: Leon v priročniku za učenje plavanja piše, da za primer, če te zadane, vedno plavaj z rokavčki in pa napihnjenim šlaufkom. :D

Ko boš srečal Kupida ga v mojem imenu lepo pozdravi. :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...potli bom končno imela svoj motorček  :P  :P :P (1/2 + 1/2 = 1)

Hmmm... Kaj pa, če bi dobila dve enaki (npr. dve sprednji ali dve zadnji) polovici CBR-čice? :twisted: :lol:

Hmmm ... potli bi pa tebi odstopla eno, da bi lohka Transalpo mal predelu :twisted: :twisted: :twisted:

Pa sorry Leon & Babi & ostali, da tkole smetimo. Se bomo poboljšali :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kat, se mi je zdelo, da imaš malo plavalne kožice med prsti. Žabarka :D. Jaz pa Rudo razumem, zakaj ima raje CBR FS v sobi in v zraku. Je tako ljubka, ker ne doseže do tal, je tako lepa kot slika od Tita, jo nič kamenčki ne tolčejo,... To je ljubezen in jaz bi bil na tvojem mestu malce zaskrbljen, da ne boš pristala na No. 2. In še ena ženitna ponudba na brzaka. Obljubim, da bi CBR registriral že januarja.

Babi je tudi eno ganljivo zgodbo našla. Torej se mora vsak pri sebi nad seboj zamisliti, če mogoče s svojim obnašanjem in s svojimi dejanji ne povzroča bolečino drugemu. Joj kako rad bi jaz čim manj povzročal bolečine drugim, pa je žal preveč energije v meni in premalo izkušenj, ki skupaj ne dovoljujeta umirjenega razsodnega diplomatskega ukrepanja. Ampak je pa tudi žal v življenju tako, da se tistega, ki je dober ponavadi nagativci polastijo in se na njegov račun okoriščajo. Dolgoročno in energijsko gledano je sicer on zmagovalec, vendar je svet v katerem živimo tako plitek, da lahko paraziti živijo izključno od vedno novih žrtev in vse skupaj daje grenak priokus lepotam življenja.

Matr sem malo študiral tisto kar so stari Grki rekli (PČ II, 28 stran). Pismu dobra stvar tale ljubezen. Ful dobra reklama, kaj vse pridobiš. Bo treba mal probat, bom mogoče še bogat ratal.

P.S.: Bladzo a bi mi prekrižal srečko za Lotto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"... A še vedno verjamem v to, da prava ljubezen živi le v pravljicah, da tam lahko princ ljubi svojo princesko in da znajo le tam resnično ceniti ljubezen.

...Zdi se mi, da sem si želela preveč, nekaj nemogočega....a želela sem si le malo ljubezni in ob njem čutiti kako je lepo, ko si ljubljen. Ne vem zakaj se usoda poigrava z menoj, zakaj mi na pot pošlje nekoga in nato ponovno vzame. Včasih si želim, da ne bi nikoli občutila ljubezni, da ne bi vedela kaj pomeni ljubiti..."

AD1: A ne ne ne... ni to samo v pravljicah... je tudi v resnicnosti... samo tako prekleto tezko je to dobiti, da vecina obupa zelo hitro... eni pa vztrajamo.... dokler je upanje, je zivljenje... ko upanje usahne, pa ostane samo vegetacija... in iskanje srece in ljubezni v.... vsepovsod, samo v ljudeh ne...

AD2: Nic ni nemogocega, a za vecino imaginarno prevec oddaljeno, da bi se splacalo truditi... ker je bistveno lazje cakati kot delati... ker je lazje reci NE kot pa MOGOCE ali celo DA.... ker je hitreje odnehati kot vztrajati... ker je povprecje lazje dosegljivo kot nadpovprecje... ker je lazje najti izgovor kot priznati... ker je lazje ziveti v lupini kot pa se iz nje izkljuvati... ker je varneje ne-ljubiti kot ljubiti.... a v vsakem primeru ni zivljenja brez ljubezni... nemogoce je kvalitetno ziveti, obenem pa custva spraviti v zmrzovalnik...

Zato, Babi, se vedno verjemi v pravljice in jih zivi... Vsak dan posebej... TISTI dan... VSAKI dan... :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kat, se mi je zdelo, da imaš malo plavalne kožice med prsti. Žabarka :D. Jaz pa Rudo razumem, zakaj ima raje CBR FS v sobi in v zraku. Je tako ljubka, ker ne doseže do tal, je tako lepa kot slika od Tita, jo nič kamenčki ne tolčejo,... To je ljubezen in jaz bi bil na tvojem mestu malce zaskrbljen, da ne boš pristala na No. 2. In še ena ženitna ponudba na brzaka. Obljubim, da bi CBR registriral že januarja.

Zdaj, ko mam moža No. 2 in No. 3, sploh ni blema če bom pr Rudetu No. 2 :P :P :P, samo dejta se z Gregsom zment da bo odjavil srebrno puščico 31.12. ti pa svojo makino registriri 1.1. pa bomo vsi plastičarji zadovolni :wink:. Bosta pa mogla mal več v Bistrco hodit :lol:

in vse skupaj daje grenak priokus lepotam življenja.

Nehi že akumulirati negativne misli, saj veš da negativne misli samo privlačijo negativno energijo :cry: Pa, če ne zaradi sebe naredi to za svojo novo ženkico. Torej .... jest sem sreča, mir in zdravje ......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa, če ne zaradi sebe naredi to za svojo novo ženkico. Torej .... jest sem sreča, mir in zdravje ......

Nova zenkica!? A jest kej ne vem?! :o :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kat hvala za opozorilo glede neg. energije. Priznam, da tudi meni že malo preseda in sem potreboval le »cbc« (brco po naše), da se poskušam opremiti z bolj pozitivnimi mislimi. Sej bo s časom.

Bom govoril z Gregsom glede registracije in delitve plena. Saj veš kako je pri motoristih. Najraje imamo, da je potrebno s Primorske po vijak ali dva v Maribor samo, da je vožnja upravičena, da ti ne morejo očitati, da se fjakaš okoli, ker ti dejansko le združuješ prijetno s koristnim. Torej je vožnja potrebna, kakor tudi voznik. :D

P.S. Gregs, sva 1/3 v žlahti. A zdej daš za pelat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa, če ne zaradi sebe naredi to za svojo novo ženkico. Torej .... jest sem sreča, mir in zdravje ......

Nova zenkica!? A jest kej ne vem?! :o :D

Gregs spet stokaš :wink: , sej si No. 2, če ti pa kej ne prou se pa prtož na sončno upravo :lol: :lol: :lol: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom govoril z Gregsom glede registracije in delitve plena. Saj veš kako je pri motoristih.

Delitev plena :shock: :shock: :shock: :? :? Hmm ... tega pa ni v mojem slovarju :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe... ej, tale Esmeralda varianta telenovele mi je pa vsec... tako prijetno nedolzna je... ne pa neke tezke besede, kot v nekaterih temah... kjer se je perilo pralo.... :wink:

Ja, Leon, pa saj si ze vozil?! Ves, da dam za pelat.... motor.... :twisted: :D

Pa Kat, a si mene kdaj videla pritozevati se?! :shock: :D Samo, da imam motor med nogami, pa se mi sladko je*e za vse... :wink:

In ja, Leon, ocitno sem kosarico dobil JAZ. Nic novega... story of my life... :D To je tako, kot ko zjutraj vstanem, si pogrejem mleko... pac rutina... :roll: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa Kat, a si mene kdaj videla pritozevati se?! :shock: :D Samo, da imam motor med nogami, pa se mi sladko je*e za vse... :wink:

In ja, Leon, ocitno sem kosarico dobil JAZ. Nic novega... story of my life... :D To je tako, kot ko zjutraj vstanem, si pogrejem mleko... pac rutina... :roll: :D

In tako je zopet jokavi Gregs prilezel na plano :twisted: Če se boš tok cmeru ti bo (pardon) nama bo še auspuh zaroštu :x, al pa, če prav premislim :D , no je pa treba tud ostale dele upoštevat :evil:. Tko da se že nehi smil samemu sebi al pa pr tem vsaj uporablji tisti WD 40, ki si ga Rudetu ponujal :twisted: :twisted: :twisted:

Sploh si je pa to delitev plena Leon zmislu, jest sam ne vem kaj naj bi ta plen bil :roll: .

Glede Esmeradle pa ...... al nehimo :? .... al se premaknimo v drugo temo ...... al začnimo v španščini pisat, čeprov yo hablo espanjol muy malo :cry: ..... al pa nej se že javi tisti davno izgubljeni Gregsov polbrat, oziroma Leonova ta četrta žena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In tako je zopet jokavi Gregs prilezel na plano :

Glede Esmeradle pa ...... al nehimo :? .... al se premaknimo v drugo temo ...... al začnimo v španščini pisat, čeprov yo hablo espanjol muy malo :cry: ..... al pa nej se že javi tisti davno izgubljeni Gregsov polbrat, oziroma Leonova ta četrta žena.

AD1: vidim, da ti ne morem do zivega... prtiskas, pa prtiskas... pa prtiskas... pa se vedno bom trdil, da se ne smilim samemu sebi... samo povem... :D :D :D

AD2: Ah, saj je cistilnica zato, da se ljudje scistijo... da povejo, kar imajo za povedati... pa ceprav v esmeralda stilu....

Ampak kaj si pa s polbratom mislila, pa s cetrto zeno... eeee.... to mi pa ni jasno... :shock: ... ampak zihr je 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato, Babi, se vedno verjemi v pravljice in jih zivi... Vsak dan posebej... TISTI dan... VSAKI dan... :wink:

He, he Gregs, si mi kot duša dvojčica. Pravljice sicer še vedno rada prebiram vendar življenje vsekakor ni pravljica, so pa pravljični trenutki, ki se jih ne branim :D

No pa še ena zgodbica o dvojčkih:

"Eden je bil upanja poln optimist. "Vse gre kot po maslu!" je imel navado govoriti. Drugi dvojček je bil žalosten in brezupen pesimist. Menil je, da so Murfphyjevi zakoni optimistični.

Da bi uravnotežili osebnosti dvojčkov so ju na njun rojstni dan odpeljali vsakega v svojo sobo, kjer sta potem odprla vsak svoje darilo.

Pesimistu so dali najboljše igrače, optimistu pa škatlo gnoja.

Na skrivaj so opazovali pesimista, kako se pritožuje:"Ni mi všeč barva tega računalnika..Stavim, da se bo ta igrica pokvarila...Ta igra mi sploh ni všeč..Poznam nekoga, ki je dobil še večji avto od tega.."

Potem so pokukali še k malemu optimistu, ki je veselo metal gnoj v zrak in se hihital: " Ne boste me prilisičili! Kjer je toliko gnoja, je gotovo tudi konj!"

Optimist vidi krof, pesimist pa luknjo v njem je dejal M. Wilson.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!