Skoči na vsebino

Kolesarske fure


Hanzi

Priporočene objave

Ja lahk da bo tut cvičkar se odpeljal na Vršič ker je zlo trmast seveda ko bo v Škofji Loki oz verjetno bo.

Sjs pa s kolesom ROG sem šel ko sem imel 8 let.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

29.8 prevozil panoramsko cesto pod goro Olševo. Slabih 50 km vsponov in spusta. Lep pogled na okoliške gore. Domov prišel poln lepih vtisov pa fotke so tudi enkratne. Za tiste ki radi z gorcem grizete kolena enkratna fura-priporočam:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

29.8 prevozil panoramsko cesto pod goro Olševo. Slabih 50 km vsponov in spusta. Lep pogled na okoliške gore. Domov prišel poln lepih vtisov pa fotke so tudi enkratne. Za tiste ki radi z gorcem grizete kolena enkratna fura-priporočam:yea1:

A si startal spodaj, v Solčavi, ali na Pavliču? Jaz grem kar od doma, pa v Črni gor na Solčavsko, do Pavliča in nazaj. 150 km. Fajn tura. Samo moraš imeti malo podlage, drugače je trpljenje. Je pa vedno več asfalta, na tej cesti.

Popravljeno . Popravil motofrik
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo bi vas vprašu kje se splača kupit cestno kolo oz kje bi pršlo najbolj ugodno?hvala za informacije že vnaprej,pa ni treba reklamirat trgovine.

Pa kupu bom ga pozim ko bojo popusti.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to misliš prav cestaka -specialko? Jaz sem na gorcu s tankimi gumami bil še kar hiter. V kakšni kolesarski trgovini bi ti znali najbolj svetovati -glede velikosti kolesa, v kakšen namen ga boš imel. Mislim, brezveze dajati 3000 evrov za nekaj, kar ne izkoristiš. To sem mislil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno se ti povsod splača, namreč akcije so se že začele :), cene med trgovinami so zelo primerljive, največ je pa cena odvisna od tega kakšno "opremo" želiš imet gor. "Splača" se ti recimo uzet beciku lanskega modelnega leta, ki ne bo nič slabši kot letošnji, bo pa popust večji, samo če ga uspeš dobit svoje velikosti.

Trgovino bi pa tole priporočil, k si ravno iz dolenske. So fantje zlo ustrežljivi, ti bodo znali fejst svetovati, brez da bi se počutil nategnjenega, žal glih trgovine je treba reklamirat, ker tako preko forumov ne moreš vsega zvedet :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno se ti povsod splača, namreč akcije so se že začele :), cene med trgovinami so zelo primerljive, največ je pa cena odvisna od tega kakšno "opremo" želiš imet gor. "Splača" se ti recimo uzet beciku lanskega modelnega leta, ki ne bo nič slabši kot letošnji, bo pa popust večji, samo če ga uspeš dobit svoje velikosti.

Trgovino bi pa tole priporočil, k si ravno iz dolenske. So fantje zlo ustrežljivi, ti bodo znali fejst svetovati, brez da bi se počutil nategnjenega, žal glih trgovine je treba reklamirat, ker tako preko forumov ne moreš vsega zvedet :)

Evo sm kliknu v ta JB center pa ne najdem ponudbe koles,mi kar dej eno kolo za okoli 600-650 evrov,ja mal je ampak več ne bi šlo.

Al pa lah 100wvrov več.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si startal spodaj, v Solčavi, ali na Pavliču? Jaz grem kar od doma, pa v Črni gor na Solčavsko, do Pavliča in nazaj. 150 km. Fajn tura. Samo moraš imeti malo podlage, drugače je trpljenje. Je pa vedno več asfalta, na tej cesti.

Startal sem v Solčavi zaključil v Solčavi, res fajn fura tako da bom ta izlet še kdaj ponovil:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm že pogledal v sport 2000 za kolo Muddyfox switch1 hy sr 00.Kaj mislite o tem?Pa še pocen je.Ja vem malo dnara malo muske.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej, mislim, da je potrebno detaljno preučiti ponudbo, ker se zlahka najde kaj res ugodnega. Dva dni nazaj sem v trgovini Trgo avto na Jesenicah naletel na MERIDO letnik 2009, (27 prestav, spredaj disk zavore...) ki je bil na gotovino znižan za 30%, tako da je bila cena pod 500€. Da sem v tvoji situaciji, bi resno razmislil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sm se lepo s prodajalcem pogovoril da ga bom pozimi vzel.Pa še števc,tačko,klučanca,blatnik,za flikat pa čelada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za kašen beciku si se pa odloču, če ni skrivnost :)?

Jst morem tud mojega za na cesto zamenjat ker sem kupil premajhen okvir, pa se tud tja nekje nameravam cenovno stegent. Da bo kej več za gorca ostal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Muddyfox switch1 hy sr 00,to je pisalo v trgovini na letaku.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sem prav poguglal kakšno je to kolo je situacija sledeča.

To je mestno kolo, za po mestu in po ravnem bo vredu, več kot to je potrata denarja.

Če pa nameravaš malo bolj rekreativno kolesarit pa ne bo. Ker "oprema", menjalnik, ležaji itd... Je na tem kolesu najcenej kar so skp spravil, tako da so prišli do te cene. In ko začneš malo bol oreng kolesarit, še v kakšen hrib, se bo vse to raštelalo in kolo ne bo več lepo vozno. Potem pa menjaš zobnike, prestave, ležaje(peste), verigo itd in na koncu vložiš v kolo več koker, če bi kupil nekaj spodobnega.

Med tem ko bi kolo z bolšo opremo delalo brez problema. Je pa treba tud pri ostalih to menjavat, samo traja dle :)

Če se boš kolesarjenja lotil malo bol oreng, glej da ima kolo opremo ranga acera, alivio, deore.

Pa tudi geometrija kolesa ti mora ustrezati, sam za to moraš pa poskusit becikel.

Za tam ene 350eur dobiš že kar spodobno kolo. Kar ti ostane viška pa zapraviš za blatnike, opremo zase in karkoli boš že potreboval.

Recimo becikle za začetek klik1, klik2, klik3

Pa tud če gledaš kolesa v intersport in podobnih trgovinah, lahko sicer dobiš solidno kolo. Ampak v trgovinah takega tipa ti prodajalc ne bo znal popolnoma nič svetovat.

Zato pa pejdi v eno kolesarsko trgovino, tista, ki sem jo jaz predlagal v nm je zlo fejst in se malo pomeni, naj ti becikle pokažejo, pa vpraši kolk ti dajo popusta. Pa seveda najpomembnejše, malo se zapelji s kolesom, da dobiš občutek, če ti ustreza.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!