Skoči na vsebino

Kolesarske fure


Hanzi

Priporočene objave

Od kod pa si ti? Ker vidim, da po nasih logih kolesaris. :naughty:

I mama bi sine...pa ne gre, ker se je treba najprej pozdravit. Vsakic, ko pridem v sluzbo, me domov spodijo, naj se pozdravim do konca. :rolleyes:

Dragomer...ti?

Jest bi se tud moral pozdravit...fizoterapevt kar nori, ker nisem pri miru........poškodba:lezija supraspinosus ligamenta desno med l. 4-5

drugače pa eden izmed peklenkov...... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borovnica. :)

Pa kolikor se le da, takoj ko je lepo vreme... zviz na bicikl. So pa dokaj podobne trase kot so tvoje. No ja, ne ravno do Novalje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borovnica. :)

Pa kolikor se le da, takoj ko je lepo vreme... zviz na bicikl. So pa dokaj podobne trase kot so tvoje. No ja, ne ravno do Novalje :)

Pol pa poznaš Lojza, pa Eleta, pa Gašperja, pa.........

No, pol pa skočmo kdaj skup do rakitne :naughty:

Si kej napišemo, ko se vrnem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače pa eden izmed peklenkov......

no, jaz poznam vašega bivšega peklenka, Boruta, pa tudi akcijo nekaj let nazaj, 24 ur kolesarjenja za operacijo ledvic, sva spremljala, malo na kolesu, malo na prizorišču zabave.

Midva še nisva začela letos zunaj, sem pred 8 tedni zlomila ključnico. A na sobnem jih imam letos 1608.

Ko prideva po praznikih domov, začnem s kolesom zunaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem drugače iz Litije, delam v Ljubljani in zato probam čim večkrat izkoristit priložnost, da grem domov s kolesom.

Sodelavec je iz Ljubljane in je že pravi veteran na kolesu ampak vsaka mu čast, kolesari vsak dan, če le ni preslabo vreme.

Na Rakitno tudi ne bi bilo slabo iti, pa še na Krim,...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včerajšnja fura...otok krk...parkirali smo pred mostom...

pridno prebrali na netu, da moreš peš ... pa prepešačli cel most ... čist na koncu se pa mimo nas prepeljejo 3 kolesarji...

za nazaj smo se pa lepo peljali :D

malo preveč prometa je blo...drugače pa lepa pot...sploh ob morju....

pa fanj je, če maš gorsko kolo, če se nameravaš klatit brez zemljevida...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no, jaz poznam vašega bivšega peklenka, Boruta, pa tudi akcijo nekaj let nazaj, 24 ur kolesarjenja za operacijo ledvic, sva spremljala, malo na kolesu, malo na prizorišču zabave.

Midva še nisva začela letos zunaj, sem pred 8 tedni zlomila ključnico. A na sobnem jih imam letos 1608.

Ko prideva po praznikih domov, začnem s kolesom zunaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem drugače iz Litije, delam v Ljubljani in zato probam čim večkrat izkoristit priložnost, da grem domov s kolesom.

Sodelavec je iz Ljubljane in je že pravi veteran na kolesu ampak vsaka mu čast, kolesari vsak dan, če le ni preslabo vreme.

Na Rakitno tudi ne bi bilo slabo iti, pa še na Krim,...

zdravo, včeraj Rakitna padla, v petek šel iz Vodic prek Ambroža do Krvavške plaže, fura do Paga tudi za mano......prek gorskega kotorja nas nazeblo ko mačka, bilo -1stopinja, ob morju je bilo z izjemo vetra in dežja pod velebitom prov luštno....nanesel 260km, 3240m višinske razlike,28,7km/h povprečna......za začetek sezone kar luštna :whistle:

post-12239-1209968040_thumb.jpg

post-12239-1209968068_thumb.jpg

post-12239-1209968095_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Dobra tura, pridni ste bili ni kaj. :worship:

Jaz pa že cele praznike v delavnici visim :headbang: , pa toliko lepega vremena je bilo :cry: .

Bom moral kmalu nadoknaditi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa čakam na lagarje za os gonilke! Menda jutri dobim. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: Lepa lepa turca.... Tisti sneg pa je z mrazom skupaj prisel do kosti :naughty:

na gor je mi je blo hudo vroče, na plaži sem se ulegel na lesen poden in na sončku zadremal za 15min, na dol je šlo pa tok hitr, da mi je spet ene parkrat vroče ratal :whistle:

Vanga....ko boš za rakitno, sporoči.....sam ne ta teden.....mam izpit :unsure: .....no, tudi gorske rože se ne branim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi jaz tudi... mahnila nekam na spancir z biciklom. Samo vreme postimajte :whistle: Ne pa, da ko sem na sihtu sije sonce, ko pridem domov pa dezuje :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi jaz tudi... mahnila nekam na spancir z biciklom. Samo vreme postimajte :whistle: Ne pa, da ko sem na sihtu sije sonce, ko pridem domov pa dezuje :unsure:

evo, vremena mamo, jest danes verjetno na hitro do rakitne, pol pa v knjige...jutri izpit :headbang: .....če je kdo za stvar, okoli dveh spodaj......sam gremo hit, k nimam veliko časa :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri spet šibam s kolesom iz službe domov okoli 16 ure.

Bi šel že danes, pa me je motor premamil :blush: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem zdajle na barjansko rundo :)

Jest pa včer spet do Rakitne, pol pa mimo tebe, pa Bistre na vrhniko pa po Tržaški domov. V Sinji Gorici zašprintal, ujel kamijon in lepo 77km/h na urco v zavetrčku......kaj sem bil hit doma :evilgrin:

Drugače imamo pa Peklenki runde v pon. in četrtek ob 17h na Dobrovi, če kermu paše navijat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po Trzaski se peljes domov? Zakaj pa ne skocis cez Ligojno, da je malo bolj razgibano.... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po Trzaski se peljes domov? Zakaj pa ne skocis cez Ligojno, da je malo bolj razgibano.... ?

je blo že pozno, hladno......nebi znesl do mraka domov pridt, če bi še okol motovilil :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredila krog barjanskega maratona, ampak ravno v njihovi obratni smeri in za malenkost krajso.

( Borovnica, Vrhnika, Stara Vrhnika, Velika Ligojna, Horjul, Zaklanec, Dolenja vas, Dvor, Šujica, Dobrova, Brezovica, Podpec, Borovnica)

Tisti, ki so bili na maratonu, so pa ravno v nasprotni strani peljali in padli mimo kot snete sekire! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem še liz Litije v Hotič in potem jr slrdil vspon na Vače in naprej na Slivno. Potem pa spust proti Izlakam, Kisovcu, Zagorju in nato nazaj domov. Slabih 53 km v dobrih 2 urah in četrt.

Bilo je zakon.

Jutri, čr bo vreme pa šibamo spet na kolo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po skoraj dveh letih pavze, Pinarello in jaz 10 km okoli bajte. Je b'lo pa lepo. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredila krog barjanskega maratona, ampak ravno v njihovi obratni smeri in za malenkost krajso.

( Borovnica, Vrhnika, Stara Vrhnika, Velika Ligojna, Horjul, Zaklanec, Dolenja vas, Dvor, Šujica, Dobrova, Brezovica, Podpec, Borovnica)

Tisti, ki so bili na maratonu, so pa ravno v nasprotni strani peljali in padli mimo kot snete sekire! :)

Bil na maratonu....., v bistri smo se peklenki ustavl na kavici, pol pa skupinski kronometer do cilja,tam makarončki in pivičko, popoldne pa na motorček.....popoln dan :whistle:

post-12239-1210575099_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!