Skoči na vsebino

Kolesarske fure


Hanzi

Priporočene objave

v soboto odpeljal: lj-dobrova-horjul-logatec-cerknica-bloke-prezid-gorski kotar-križišče-crikvenica-senj-prizma-pag (novalja)

Lepih 265km, 9h 10min

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto odpeljal: lj-dobrova-horjul-logatec-cerknica-bloke-prezid-gorski kotar-križišče-crikvenica-senj-prizma-pag (novalja)

Lepih 265km, 9h 10min

pa ti si čist adijo :worship:

svaka čast

zdej me je pa sram napisat da sm šla en krogc dolg 17kmjčkev :unsure: oz da sm nardila 250km u mescu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos prvič na pecciklu, malo je še od praha, ratalo pa je vseeno skoraj 50 km. :worship::worship::worship:

Za začetek pa je! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KOLESARSKA SEKCIJA ŠD OŽBALT, vabi na prvo kolesarsko druženje po zelenem Kobanskem, na poti iz Ožbalta na Kaplo (po Cermeniški grabi 14 km, 460 v.m.), ki bo dne 03.05.2009, s štartom ob 14. uri v športnem parku ŠD OŽBALT in ciljem pred Okrepcevalnico Lipa na Kapli.

Štartnina znaša 5 EUR in se poravna pred pricetkom prireditve. V ceno je vkljucena hrana in pijaca ob poti ter na cilju, vsak

udeleženec prireditve ob uspešnem prihodu v cilj prejme tudi medaljo.

Za udeležbo je zaželjena kolesarska oprema in obvezna celada! Otroci se lahko prireditve udeležijo le v spremstvu staršev!

Kolesarjenje poteka na lastno odgovomost in ob nespremenjenem cestnem režimu!

Aleš: 031 678 233

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta teden po slovenski obali od Izole pa do Dragonje po etapah cca 60 km. Nimam še števca zmontiranega :headbang: . Vsak dan malo z izhodiščem v Luciji.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Divača,vremščica,Pivka,Prestranek,Hruševje,Senožeče,Divača cca 60 km lep dan čudovita rekreacija.

Pivka prestranek preveč prometa :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe itak,..zame bi bl prišlo prav DOR-dirka okol Rakeka :winkiss:

ma sej počas pa bo,...sem čisto zadovolna glede na to, da sploh do letos še kolesa nism imela ,ker je blo vse podrejeno motorju.tako da letošnji plan je rakek-koper ter narest vsaj 1000km s kolesom...

učeraj šprinterska rakek-cerknica-rakek 16km

za jutr mam plan rakek-planina-grčericvec-logatec -laze-rakek cca 30-35km

tko da če se hoče kdo pridružit nej javi,in sicer štart okrog 9h-10h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto ni blo cajta: Selnica -Gaj-Urban-Rošpoh-Selnica.....približno 45 km.....No, ja zašvical pa sem, nimaš tu kaj...danes bom pa skušal ponovit... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pa sem otvorila kolesarsko sezono :rolleyes: Prav luštno je blo pritiskat na pedale v hrib. Vzpon na Celjsko se bliža :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vedel, da taka tema obstaja na forumu.

Od nekje sredine aprila, ko se je naredilo vreme do danes sem na kolesu skoraj vsak dan. Najprej malo za kondicijo nato pa te prime.

1. Lj-Bežigrad - Stranska vas - Horjul - Vrhnika - Blatna brezovica - Bevke - Podpeško jezero - Matena - Lavrica - Rudnik - Lj.Bežigrad

2. nekajkrat Lj.Bežigrad - Šentjakob - Sostro - Orle - Rudnik - Center - Lj.Bežigrad

3. Opis poti spominov in tovarištva okoli Ljubljane (Opis ozelenitve)- Krasno za začetek sezone (42km)

4. Lj.Bežigrad - Gameljne - Skaručna - Utik - Mengeš - Trzin - Črnuče - Lj.Bežigrad

5. Lj.Bežigrad - Gameljne - Rašica Gasilski dom in nazaj (brzinska varianta), tista malo daljša pa je, če zaviješ takoj ob tabli Rašica levo na makadam in nadaljuješ pot navkreber in se nato spustiš po lepi makadam cesti skoraj do Šinkovga Turna - Mengeš - Trzin ...

6. Lj. Bežigrad - Tacen - Pirniče - Zbilje - Komenda - Križ - Homec - in ob Kamniški Bistrici vse mimo Domžal proti Pšati - Črnuče - Lj. Bežigrad (pot je označena)

Skratka letos imam več kilometrov na biciklu kot na motorju.

LP

Nikola Tesla

post-18609-1242939532_thumb.jpg

post-18609-1242939539_thumb.jpg

post-18609-1242939547_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SVAKA ČAST MODEL :D lepo to res lepo

se odločam da bi šu po gozdnih potteh vse do morja če bi se dalo....treba navigacijo kupit pa boljši kolo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto odpeljal: lj-dobrova-horjul-logatec-cerknica-bloke-prezid-gorski kotar-križišče-crikvenica-senj-prizma-pag (novalja)

Lepih 265km, 9h 10min

Pozdravljen tole me pa zanima !! Kakšna je pot skozi kotar in kje točno si šel od Gerova do Križišča? Vzponov je kar nekaj sem videl na gmapu.

Prosim malce opiši. Z ženo nameravava na Rab in iščem najlažjo pot. Na dan sem največ prevozil cca 160km.

LP

Nikola Tesla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole tvojo varianto 4. tudi jaz dostikrat delam, včasih pa zavijem na Zbilje pa tam nazaj.Zelo všeč mi je tudi iz Črnuč do Črne vasi, do Podpeči in od tam naprej do Borovnice,ali pa v Iški Vintgar.Sam čez Ljubljano je zoprno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto odpeljal: lj-dobrova-horjul-logatec-cerknica-bloke-prezid-gorski kotar-križišče-crikvenica-senj-prizma-pag (novalja)

Lepih 265km, 9h 10min

:eek: S kolesom? B) To ni več humano...to je povprečna 30km/h 9 ur brez ustavljanja? Svaka čast, dober tempo če nisi v skupini! Sploh pa kar je nad 200km naenkrat je aj čau :naughty: Čestitke! Tebi je potem maraton franja mala malca? Al je tvoj priimek Valjavec? :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo na češnje. To je turistična fura organizirana od Dolgega mosta v Ljublani pa do Goriških brd, okoli 113 ali pa 130 km. dolga trasa. Gre se pa v soboto 6.6. zjutraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z motorjem sem takoj za :winkiss:

drgac pa sz beciklom bi šlo od postojne do solkana gor u klanc bi me pa zmatralo preveč,bo treba prej se mau kolesart k je premal koncicije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!