Skoči na vsebino

Kolesarske fure


Hanzi

Priporočene objave

Danes pa še en osvojen hribček, Šmohor je podlege :worship: . Je bilo super, ker ni bilo tako vroče. Prav prijajo mi tile klančki na biciklu. Ampak sem pa zaman iskala žmigavce, pa ogledala, pa gas :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans padla lepa turca dost lepega sončka in mal morja, gorica, sistjan, trst, monfalcone, ronki, redipuglia, gorica

Popravljeno . Popravil radoracer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o lohk loh sej mam plavzob povezavo :naughty:

No potem se bomo pa zmenili enkrat za furo, samo če obljubiš, da ne boš prehitra. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič Duh na Ostrem vrhu (matr sem bil ponosen, ko sem se prvič s peciklom gor pripeljal), Gaj in Urban padla letos že vsak po 3 x, včeraj pa nova odkrita fura: Selnica-čez lovrenški most-desno pred Lovrencem na cesto proti Lehnu čez Rdeči breg-nato pa Podvelka in po Dravski dolini nazaj....lepih (toda prekleto mrzlih) 44 km....Lahnih furic okrog MB-ja ne štejem več za fure..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mal kombiniram motor-kolo in še kej druzga tko da si dnsvno probam uzet vsaj urco za becikl in odpeljem furco rakek-cerknica oz jezero-20km

no včash še mal zakrožm,in raziskujem

danes suho jezero

drgač pa full lepa turca okrog cerkniškega jezera.....lohk pa še na rakov škocjan...priporočam za vroče dni

post-265-1244058358_thumb.jpg

post-265-1244058415_thumb.jpg

post-265-1244058481_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri na prvi maraton po lepem Prekmurju (start v Moravskih na to pa 50 km, predvidevam, po Goričkem z okolico)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odpeljan maraton ljubljana, dobrovo, gorica 137 km :D , super turca, sam mal dežja in burje drugače brez zapletov in tudi klapa je bla za žur od štarta do cilja, hvala redarjem motoristom, ki so skrbeli za promet, potekalo je tekoče :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odpeljan maraton ljubljana, dobrovo, gorica 137 km :D , super turca, sam mal dežja in burje drugače brez zapletov in tudi klapa je bla za žur od štarta do cilja, hvala redarjem motoristom, ki so skrbeli za promet, potekalo je tekoče :OK:

a tis čist prešaltu na bicikl? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a tis čist prešaltu na bicikl? :unsure:

:lol: ne ne.... nism prešaltu, samo držim tempo dveh koles na lastni motor, dogler ne popravim mopija :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeraj zvečer spet vzpon na Svetino, samo nazaj grede sem imela gumi defekt, risalni žebljiček :angry: . Toliko bolj vesela, ker sem bila spet hitrejša. V soboto pa na Celjsko kočo :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK::OK::OK:
Včeraj zvečer spet vzpon na Svetino, samo nazaj grede sem imela gumi defekt, risalni žebljiček :angry: . Toliko bolj vesela, ker sem bila spet hitrejša. V soboto pa na Celjsko kočo :yes:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj Ruše-Martnica-Apnica-čez Korija do Cojzarice-Šumik-Smolnik-Ruše.....pismo kak sn bil ponosn nase...bom še ponovil in to večkrat.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj Ruše-Martnica-Apnica-čez Korija do Cojzarice-Šumik-Smolnik-Ruše.....pismo kak sn bil ponosn nase...bom še ponovil in to večkrat.....

:worship::worship::worship::worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj Ruše-Martnica-Apnica-čez Korija do Cojzarice-Šumik-Smolnik-Ruše.....pismo kak sn bil ponosn nase...bom še ponovil in to večkrat.....

Te pa to ponovi v četrtek:

http://www.sportnikoledar.si/sport/kolesarstvo_gorsko

Kolesarjenje na Areh

Ruše

čet, 25.06.2009

kontaktna oseba:

Pepelnik Vlado | 040/744-283 | vlado.pepelnik@triera.net

opis prireditve:

Start v centru Ruš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno, da bom, cilj bo pri Ruški koči, tako da bom šel verjetno do Glažute, pa potem po zjebani cesti preko proge Ruška.....če le ne bo dež vse zafrknil.... B) BTW bil z ženo v soboto po malo drugi varianti zgoraj...izgleda da bom letos skoraj vsaki drugi dan....

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno, da bom, cilj bo pri Ruški koči, tako da bom šel verjetno do Glažute, pa potem po zjebani cesti preko proge Ruška.....če le ne bo dež vse zafrknil.... B) BTW bil z ženo v soboto po malo drugi varianti zgoraj...izgleda da bom letos skoraj vsaki drugi dan....

Čuj in kolko te je na koncu vse skup koštal taksi? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj in kolko te je na koncu vse skup koštal taksi? :?

Cena?? Sitnica.....sn na Šumiku avto sprakrial, pol pa malo frajerišo pred Ruško kočo... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!