Skoči na vsebino

Kolesarske fure


Hanzi

Priporočene objave

Po dolgem času (bolezen) sva danes z ženo zopet sedla na bicikl.

Opis poti: Lj-Trzin-Mengeš-Komenda-Križ-Mengeš-Šinkov turn (severna stran pobočja Rašice)-Povodje-Gameljne-Lj. Krasen izlet 41km. Čisti užitek čeprav naju je nazaj grede vse od Komende spremljal rahel dež.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto Duh na Ostrem vrhu-Gradišče na Kozjaku-Ožbalt.....nekaj novega zopet.....

Bencina je šlo dost? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bencina je šlo dost? :whistle:

Niti ne----Boš enkrat prevero?? :naughty:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto Duh na Ostrem vrhu-Gradišče na Kozjaku-Ožbalt.....nekaj novega zopet.....

A zato te nisem videl ob 8h na Trgu svobode ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je lepše nekje na samem klet :rolleyes: pa v brege gonit :D

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes imel pavzico, jutri pa upam na lepo vreme in pribrcat do morja ter nazaj....tko da bo vsaj za en dan naprej dost kolesa in čas za kak km z mopijem....če bo še vžgal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes imel pavzico, jutri pa upam na lepo vreme in pribrcat do morja ter nazaj....tko da bo vsaj za en dan naprej dost kolesa in čas za kak km z mopijem....če bo še vžgal :whistle:

Matr je letel, Rossi bi rekel:"I was pushing very hard,i had to ride to my limit to get the victory"....do morčka točno 120km,povprečna malo nad 32km/h

post-12239-1246466480_thumb.jpg

post-12239-1246466509_thumb.jpg

post-12239-1246466642_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm včeri letu iz Vrhnike do Idrije in nazaj.

MATR je enih klancov kle umes :krneki: z motorja je vse ravno (skor)

84km

Je pa ozka cesta, ko te šleparji stiskajo gor po Zali. :unsure:

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm včeri letu iz Vrhnike do Idrije in nazaj.

MATR je enih klancov kle umes :krneki: z motorja je vse ravno (skor)

84km

Je pa ozka cesta, ko te šleparji stiskajo gor po Zali. :unsure:

Oj,pa ti si resno to zagrabu...šel na šiht? Jest pa po včerajšni furi do morja danes na mangart...matr sm trpel.....v treh dneh samo 4h spal,pa včer dva toasta pojedu, dans pa eno kajzarco......mal me živčki dajejo pa zgleda da tud klopni meningitis.....glava boli za znort, pa vrat.....sm mislu jutr še na vršič skočt, pa mam vse premočeno,......dost zajebancije, treba počivat,sm prej že v avtu kinknu :unsure:

No,še slikce od dans....mangrt...še zadnji snegec, pa kekčeva domačija, pa še kaka :rolleyes:

Dej me poklič, če se da kej zment za 17feltno za cbr

post-12239-1246552684_thumb.jpg

post-12239-1246552876_thumb.jpg

post-12239-1246552890_thumb.jpg

post-12239-1246552906_thumb.jpg

post-12239-1246552918_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj :dragomer-vrhnika-borovnica-podpeč-rakitna-podslivnica-zahrib-kurešček-ig-lj

krasnih 122km, 1800viš.m

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Teden dolomitov je okoli, prevozil Passo Gavia, Mortirolo......kdor je sado mazo naj gre gor, to je pa za umret,...Bondone,Barbara,monte Baldo,Stelvio......naredil preko 10000viš.metrov

post-12239-1247912939_thumb.jpg

post-12239-1247912956_thumb.jpg

post-12239-1247912999_thumb.jpg

post-12239-1247913052_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teden dolomitov je okoli, prevozil Passo Gavia, Mortirolo......kdor je sado mazo naj gre gor, to je pa za umret,...Bondone,Barbara,monte Baldo,Stelvio......naredil preko 10000viš.metrov

Grega :worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

norc :worship:

počas se prebližavam letošnjem tisočaku :whistle: ,čist zadovoljna glede na to ,da sm se letos spravla na becikl po enih 17letih :rolleyes:

drgač pa danes nardila furco rakek-cerknica-cajnarje-slugovo in nazaj ratalo 45km pa 2h vožnje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa danes po dolgem času spetšibam s kolesom iz službe :worship: .

V nedeljo pa na BikeRide na AREH.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa danes po dolgem času spetšibam s kolesom iz službe :worship: .

V nedeljo pa na BikeRide na AREH.

Jest pa danes v službo...včeraj iz enega pivička ratal ene par, pa je blo treba avto v lj pustit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno majhna ohladitev.....prej blo tako vroče, da so bli še žužki živčni....tko da me je en med bicikliranjem v usta žvajznu.....rabu 10 min do lekarne, kupu tablete....nč pomagal.....komaj dihal, bil zabuhel ko lubenica, pa kot zanalašč nobenga uspel priklicat.......

Sledila je inekcija v rit in roko.....pol sem pa za urco oddremal v ZD pod budnim očesom prijaznih zdravnic......nisem si mislil, da je koža tako raztegljiva :whistle::lol1::kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj skoraj dušo spustila :blush: , pa ne za gor, ampak ko je blo treba po klancu gonit z Jezerskega. Moj bicikl sam od sebe skoraj nikamor ne gre :rolleyes: , ga treba ves čas poganjat. Če bi imela specialko, bi bilo menda vse drugače :whistle: . Aja, je bilo pa vsaj hladno :yes: , pozna ura ... sam kilometrov do doma :devil: pa zato nič manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj skoraj dušo spustila :blush: , pa ne za gor, ampak ko je blo treba po klancu gonit z Jezerskega. Moj bicikl sam od sebe skoraj nikamor ne gre :rolleyes: , ga treba ves čas poganjat. Če bi imela specialko, bi bilo menda vse drugače :whistle: . Aja, je bilo pa vsaj hladno :yes: , pozna ura ... sam kilometrov do doma :devil: pa zato nič manj.

Jezersko  :worship: , niso mačje solze!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po dougm cajtu biu na biciklu :D šou do razglednega stolpa na zaplani...super blo, dost je gozda (sence) in na vrhu lep razgled.. :) (pa še 3 slikce iz tam)

post-23389-1249591421_thumb.jpg

post-23389-1249591449_thumb.jpg

post-23389-1249591536_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej na kolo, nato pa na plavanje!

Razpis_2009.pdf

Jeb... kolo....spet se mi je ena golazen s špičastjo ritjo v glavo zaletela in spustla svoj neprijeten sokec.....tri dni sem bil koma, transformiral sem se v simpsonove, glava bolela, vrtoglavca....bemtiš.......danes prva stvar ki jo bom naredil je vgradnja mrežce v prednje zračnike čelade......pa da pol vidmo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!