Skoči na vsebino

Kolesarske fure


Hanzi

Priporočene objave

Jeb... kolo....spet se mi je ena golazen s špičastjo ritjo v glavo zaletela in spustla svoj neprijeten sokec.....tri dni sem bil koma, transformiral sem se v simpsonove, glava bolela, vrtoglavca....bemtiš.......danes prva stvar ki jo bom naredil je vgradnja mrežce v prednje zračnike čelade......pa da pol vidmo :naughty:

Zanimiv, mene še ni pičla nobena stvar v glavo pa nimam mrežce v čeladi. Me je pa v v nogo, mal nad kolenom. Kr neki :headbang: ...

Aja, kero čelado pa imaš? Moja je Met.

Pa dons grem na Jezersk, do vrha seveda. :whistle:

post-15567-1249905403_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, srečno doma :rolleyes:

Hvala kretenu s srebrno ksaro pikaso, k mi je na čist preglednem ovinku prpelov po moji strani in mi milostno prepustil tisti meter asfalta, da sm lahko peljal mimo njega s 50 km/h brzine! :worship:

Se tut usrat nism mel časa :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiv, mene še ni pičla nobena stvar v glavo pa nimam mrežce v čeladi. Me je pa v v nogo, mal nad kolenom. Kr neki :headbang: ...

Aja, kero čelado pa imaš? Moja je Met.

Pa dons grem na Jezersk, do vrha seveda. :whistle:

Najhujšo uvex fp1 racehttp://www.uvex-sports.de/english

Danes montiral mrežco...hudo dobr izpadl

Popravljeno . Popravil cb1300
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pri moji tudi nimam mrežice, pa zaenkrat ni bilo težav, tako da bo tudi naslednja brez..

Drugače pa letos sva imela z mojo kolesarsko obarvano morje, sva prefurala cel otok Pag po dolgem in počez :)

post-1190-1249995222_thumb.jpg

post-1190-1249995242_thumb.jpg

post-1190-1249995267_thumb.jpg

post-1190-1249995309_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o hudo Jure prve dve fotke točn vem kje so slikane na konc Zubovičov,sm letos že ene parkrat stala točn tam :worship:

letos sm si tud full kolo želela met tam,sam kako ga nej z motorjem dol odvlečem:)

drgač pa včeraj svoj prvi tisočak letos in nasploh v pedeliranju :worship: :worship: sama nase ponosna in presenečena,...

aja pa nakup kolesa se je najbrž kr splača sm zarad tega nardila zihr ene 4.000km manj z motorjem kar tud nenese neki evrotov

post-265-1250081531_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure, imaš pa isti bajk. Grisley Mega sport. Pa ista barva. Sedež sem menjal za Specializedov z gelom. Leta 2001 kupljen, po koncu sezone pa menjan komplet pogon -od verige, verižnikov do gonilk. Pa glavni ležaji gonilk. 5800 kilometrov v tisti sezoni. Od tedaj je mir. Aja, bila je sezona brez motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimiv, mene še ni pičla nobena stvar v glavo pa nimam mrežce v čeladi. Me je pa v v nogo, mal nad kolenom. Kr neki :headbang: ...

Aja, kero čelado pa imaš? Moja je Met.

Pa dons grem na Jezersk, do vrha seveda. :whistle:

Od kar sem dobil enkrat pod čelado eno tečno žval (oso), pa ko me je vsekala nekam nad tupo čelo, vedno nosim pod čelado pantano - kolesarsko rutko. Še vroče je malo manj, ker švic popije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kar sem dobil enkrat pod čelado eno tečno žval (oso), pa ko me je vsekala nekam nad tupo čelo, vedno nosim pod čelado pantano - kolesarsko rutko. Še vroče je malo manj, ker švic popije.

Bandano... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drgač pa včeraj svoj prvi tisočak letos in nasploh v pedeliranju :worship::worship: sama nase ponosna in presenečena,...

:eek: tisočak ... :worship::worship::worship:

Bravo, Sanda!

Imaš za kaj biti ponosna!

Jaz pa ... hehe ... danes prvič 47 km v enem kosu, :blush: , pa sem tudi ful ponosna nase! Sicer pa do zdaj 2 x po 23km, približno ... enkrat je treba začet, a ne?

Gody je krivec, ki je menda že tudi tisočko "dol vdaro", da sem se sploh na kolo spravla, pa je faaaaaajn! No, res je, da potem malo težko sedim, ampak, občutek je super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos sm si tud full kolo želela met tam,sam kako ga nej z motorjem dol odvlečem:)

tako :D

post-6263-1250343762_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: tisočak ... :worship::worship::worship:

Bravo, Sanda!

Imaš za kaj biti ponosna!

Jaz pa ... hehe ... danes prvič 47 km v enem kosu, :blush: , pa sem tudi ful ponosna nase! Sicer pa do zdaj 2 x po 23km, približno ... enkrat je treba začet, a ne?

Gody je krivec, ki je menda že tudi tisočko "dol vdaro", da sem se sploh na kolo spravla, pa je faaaaaajn! No, res je, da potem malo težko sedim, ampak, občutek je super.

Kar se sedenja tiče, to je samo prvič pa drugič pa mogoče tretjič, pol se pa rit utrdi in ni več tega. 47 km je pa že kar lepa, sploh če je umes še kakšen konkreten klanec od 15%+... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pri moji tudi nimam mrežice, pa zaenkrat ni bilo težav, tako da bo tudi naslednja brez..

Drugače pa letos sva imela z mojo kolesarsko obarvano morje, sva prefurala cel otok Pag po dolgem in počez :)

Veš kaj, s tako bi jaz še kaj druga prefural, ne samo otok Pag!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja smo morali malo tudi na motor it...Avstrija, Korensko sedlo, Krajnska Gora, Vršič, Trenta, Bovec in čez Idrijo domov-gužva, da te kap....Mater iz Krajnske Gore na Vršič bi šlo komot, z druge strani pa nisem več prepričan....prišel sicer bi, samo ne vem kdaj.....he, he, he...Pohorje je zakon za nas amaterje......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!