Skoči na vsebino

Kolesarske fure


Hanzi

Priporočene objave

Danes popoldan 72km Lj-Smlednik-Šenčur-Dvor-Komendska dobrava-Komenda-Križ-Mengeš-Trzin-BTC-domov.

Vreme prekrasno. Zemljevid poti.

LP:D

Popravljeno . Popravil NikolaTesla
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj :

Medvode-Šk.Loka-Petrovo Brdo-Sorica-Šk.Loka_Medvode. 90km. Vroočee.

V Sorici me je mikalo, da bi šel preko Bohinja pa je bilo nebo preveč temačno..:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj :

Medvode-Šk.Loka-Petrovo Brdo-Sorica-Šk.Loka_Medvode. 90km. Vroočee.

V Sorici me je mikalo, da bi šel preko Bohinja pa je bilo nebo preveč temačno..:whistle:

:worship::worship: Lepa furca, lepi klanci. :worship::worship:

Popravljeno . Popravil gandi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj naredil slovensko - italijansko - avstrijsko krožno turo: :D

Start v Mojstrani, po asfaltirani kolesarski stezi mimo Rateč, mimo Tarvisia ( Trbiž ) do odcepa za Valbruno, potem po široki glavni cesti ( dobr šiba ) do Pontebbe ( Tablja ), tukaj desno gor na Passo Pramollo - Nassfeld pass (1530 m).

Spust v avstrijsko dolino proti Hermagorju. Po dolini teče dobro označena kolesarska steza R3, čez travnike, mimo jezer, lepo urejenih naselij.

Ta steza pripelje do glavne ceste za Arnoldstein nato še par kilometrov in še zadnji "bonbonček"- Korensko sedlo ( 1073m ) Nato Rateče in v rahlem naklonu navzdol po kolesarski stezi do Mojstrane.

vse skupaj 160 km+ , 2170 m višinske.

Lepa razgibana, ( vmes sem imel še gumi defekt in ga reševal 2uri :whistle: ) celodnevna tura, najbolj primerna za specialko. Vreme idealno. :OK:

Dober občutek

post-11137-125377360658_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj naredil slovensko - italijansko - avstrijsko krožno turo: :D

Start v Mojstrani, po asfaltirani kolesarski stezi mimo Rateč, mimo Tarvisia ( Trbiž ) do odcepa za Valbruno, potem po široki glavni cesti ( dobr šiba ) do Pontebbe ( Tablja ), tukaj desno gor na Passo Pramollo - Nassfeld pass (1530 m).

Spust v avstrijsko dolino proti Hermagorju. Po dolini teče dobro označena kolesarska steza R3, čez travnike, mimo jezer, lepo urejenih naselij.

Ta steza pripelje do glavne ceste za Arnoldstein nato še par kilometrov in še zadnji "bonbonček"- Korensko sedlo ( 1073m ) Nato Rateče in v rahlem naklonu navzdol po kolesarski stezi do Mojstrane.

vse skupaj 160 km+ , 2170 m višinske.

Lepa razgibana, ( vmes sem imel še gumi defekt in ga reševal 2uri :whistle: ) celodnevna tura, najbolj primerna za specialko. Vreme idealno. :OK:

Dober občutek

post-11137-125377360658_thumb.jpg

Klobuk dol! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj: Lovrenc na Poh. - Rdeči breg in nazaj.

22km, 400m viš.razlike, start je bil ob 19:30! zaključek ob pijači okoli polnoči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj: Lovrenc na Poh. - Rdeči breg in nazaj.

22km, 400m viš.razlike, start je bil ob 19:30! zaključek ob pijači okoli polnoči.

Oooj, spet si bil z mojimi pohorci... mene pa spet ni blo. Žal. Lani nas je bilo manj, pa je blo vseeno fajn, letos pa žal nisem mogel... druge obveznosti pač, povezane s konjeniškim športom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest jutr picim po trasi Franje iz Vrhnike do Vrhnike.

Glede na to da zadnji čas nisen skoraj nič na kolesu me sicer mal skrbi ampak mislim da bo šlo...

Mal je ze mrzlo ratal na biciklu. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj šel po cesti prek kamnika pod krimom in proti rakitni na krim.....dol pa po peš poti proti Jezeru....vratolomno, adrenalinsko, bolečinsko.....tako za moja zapestja kot za zadnjo zračnico, katera je spustila dušo na enem izmed špičastih kamnov.....

post-12239-125589881037_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

post-15567-125838984925_thumb.jpgDanes popoldan, po velikih mukah in neizmernih naporih uspešno prilezel na Jošta!

Bravo naši :worship:

Popravljeno . Popravil gandi
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!