Skoči na vsebino

Kolesarske fure


Hanzi

Priporočene objave

Sem koncno Tacx-a nahecal da tud Live video vrti...

Noro, res je dobr vozit, tud kaksen motor se pripelje mimo :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sem koncno Tacx-a nahecal da tud Live video vrti...

Noro, res je dobr vozit, tud kaksen motor se pripelje mimo :naughty:

A se komu sanja kje (razen v trgovini :whistle: )dobit proge za trenežer?

Mula in podobni ne najde prav dosti, nekaj imam, samo iščem kakšne bolj ravninske proge za zimske treninge :)

Popravljeno . Popravil T
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Včeraj odprl kolesarsko sezono in za začetek izbral "kralja" naših klancev, Sv. Jošt nad Kranjem.

Spoštovanje do vsakogar, ki ga premaga!:worship: (kapo dol)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jst sm tudi prejšnji teden začel nekaj kolesarit...ni blo hudega....zdej čakam, da se ta sneg stopi, da ne bo vsepovsod mokro, ker ne da se mi nostop čistit bicikl in še mene zraven

Popravljeno . Popravil Tadeusz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem v nedelja otvorila kolesarsko sezono,..za začetek 15km u izy,...je pa res ,da sm bla vsa usrana,po hrbtu in po faci :rolleyes: je pa še mal mraz ja.no glih za drsat ni..

post-265-126873808844_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj sem čakal lepega vremena in že uživam na kolesu do sedaj sem opravil dve krajši furi po okoli 30km.

LP

Nikola Tesla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons je blo res lepo za na bicikl, sam mal preveč je pihal, zato sm šu z njim mal kolena grist, spet na Jošta. :evilgrin:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja bravo....mene je danes skoraj odpihnilo oz prevrnilo na cerkniški ravnini

tako da danes jih je padlo zopet 20....upam kej kmal na ugodnejše vreme da tole mal povečamo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes popoldan uspešno premagal pot do vrha Sv. Jošta in po vrnitvi domov se šel še pocrkljat z motorjem do Žirov in nazaj. :whistle:

Res je bil dobr izkoriščen dan, oja!:beer1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

P1010993.JPG

Postanek na vrhu po enournem vzponu. Avtobusna postaja na Svetini nudi odlično zatočišče pred vetrom za preoblačenje. Na Šmohorju tega razkošja ni, trasa pa je podobna. Klasični enakomeren vzpon. Asfalt je celo pot, ponekod bolj makadamski :kva2:Bo pa treba še malo na Celjsko kočo, da se pripravim za vzpon v juniju.

Pa uživajte :yea1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Letos kar velik lepega prevozil.....nekaj večjih projektov:velik del toskane, včeraj učko, zadnjič krvavec.....soboto upam na lepo vreme ter kraljevsko etapo...poročam:whistle:

post-12239-12749919016_thumb.jpg

post-12239-127499191013_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota.....Dobrova-Črn vrh-Pasja ravan-Poljanska dolina-prek smučišča Cerkno-Petrovo brdo-Soriška planina-Bohinjska bistrica-Pokljuka.........malce prek 3000višincev :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota.....Dobrova-Črn vrh-Pasja ravan-Poljanska dolina-prek smučišča Cerkno-Petrovo brdo-Soriška planina-Bohinjska bistrica-Pokljuka.........malce prek 3000višincev :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota.....Dobrova-Črn vrh-Pasja ravan-Poljanska dolina-prek smučišča Cerkno-Petrovo brdo-Soriška planina-Bohinjska bistrica-Pokljuka.........malce prek 3000višincev :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota.....Dobrova-Črn vrh-Pasja ravan-Poljanska dolina-prek smučišča Cerkno-Petrovo brdo-Soriška planina-Bohinjska bistrica-Pokljuka.........malce prek 3000višincev :whistle:

Si bil sam, al si imel družbo Jureta Robiča. Huda tura, huda. Komplimenti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S katere strani si šel na Učko?

Štartal v moščenički dragi, se ravno ogrel do Ičičev, kjer se prične vzpon..lepih 23km klanca

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!