Skoči na vsebino

Po furci se odžejajte


semamiz

Priporočene objave

Ej pol pa res ne vem, zakaj se greš nekega gostoljubja. :fredy: Še nisi videl, da na tablah za dobrodošlico piše dobrodošli, vilkomen, velkam, benevenuti? To je pravo gostoljubje pa turistični biznis! :grim

tak bi tudi na tej vaši kobači moral viset znak od lašega poleg rdečega kuščarja. :grim

Velkam bikers my ass. :glare: :fredy:

Tisina ti vzhodnoblokovec...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

........ od laškega se spomnim samo Ice :?

ka te zaj mene scoj tisis !?! :blink:

:devil:

BTW: keko pa cocta kosta ? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pir je po tristo to smo že ugotovil,žirafat.j. 3 l piva skupaj 1.500 sit,borovničke in ostale bolj močne pijače 200 sit deci vina 150 sit pa še to lepo navado imajo,da nas vsako sredo počastijo brezplačno z malim prigrizkom.Brez alkoholne so pa tudi če se ne motim 200 sit.Drgač pa jutr je sreda,pa se vidmo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem pa pristni štajerc in priznam, da mi je zadnji dve leti Union boljši od Laškega (sploh ker smo kupili večino delnic) :OK: ne šalo na stran ... kot ljubitelj pira s kar nekaj hektolitri izkušenj priznam, da je Union (rdeči) boljše kvalitete od Laškega <_< jebaj ga ...

Popravljeno . Popravil tommb
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej pol pa res ne vem, zakaj se greš nekega gostoljubja. :fredy: Še nisi videl, da na tablah za dobrodošlico piše dobrodošli, vilkomen, velkam, benevenuti? To je pravo gostoljubje pa turistični biznis! :grim

tak bi tudi na tej vaši kobači moral viset znak od lašega poleg rdečega kuščarja. :grim

Velkam bikers my ass. :glare: :fredy:

:worship: Še enkrat poudarjam , da ste vsi vljudno vabljeni :worship: in tudi tisti , ki pijete laško pivo (boste pa cvička pil) !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se boš peljal po AC Lj.-Celje, zaviješ za odcep Domžale in pred sabo boš videl brunarico!(zraven so skakalnice). :OK:

Tudi jaz in moja se bova ustavila tam!Svaka čast! :OK:

P.S.:TETEC BOŠ TAM? :D

JESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS. Ob sredah vedno, pa tud vmes se najde kak dan. :OK: Sam sedaj bolj kriza :hmm: pira moje telo ne absorbira, sam harmoniko, po 1. juliju pa itak :OK: :beer2:

Bomo moral mal na presidenta apelirat, če bo kaj razširil svojo ponudbo, mislim poleg Uniona še kakega Rogača. Sicer pa v sili še hudič muhe žre pa še sam jih lovi. Če ni Rogača, pol je pa tud Union dober.

Tu bi še mal reklame naredil, pa ne smem. :lol1:

LP vsem bikerjem, pa po desni, vidmo se pa itak v brunarci

Popravljeno . Popravil Tetec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@pirrulz: ker veš da tudi jaz ne maram Zale, se bova pač zadovoljila z vašim izdelkom tam iz demografsko ogroženih območij. Sem preveril in imajo Haložana, tako da :OK: najbrž se pa da tudi kak škropec narest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pir.....

Mater.....nimava sreče.......pa tako lepo je vse izgledalo......,da sem se že na začetku bal, da nekaj nau u redu.......

Story od mojga lajfa :( :( :( :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Deček from easterne block just for you

[attachmentid=66462]

Minister za zdravje opozarja: Prekomerno pitje alkohola NE škoduje zdravju!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kot ljubitelj pira s kar nekaj hektolitri izkušenj priznam, da je Union (rdeči) boljše kvalitete od Laškega <_< jebaj ga ...

AHA še en ki na podlagi svojega izrojenega okusa postavlja merila kakovost (PS: kvaliteta ni pravi slovenski ali znanstveni termin, kakovost se reče) :slap:

kaj veš, mogoče ima pa laboratorij v ustih :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AHA še en ki na podlagi svojega izrojenega okusa postavlja merila kakovost (PS: kvaliteta ni pravi slovenski ali znanstveni termin, kakovost se reče) :slap:

kaj veš, mogoče ima pa laboratorij v ustih :blink:

Burbončice?????????????????

Po moje so mu zakrnele....drgač si ne znam predstavljat te izrojenosti okusa :devil: :devil: :devil: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obstaja enostaven test za določanje kakovosti pira:

1. prekomerno(min. 8 ta velkih) piješ pir znamke xx :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: , če se zgodi po pitju ali med naslednje :SS :SS :SS , znamka piva xx testa ni prestala, zato se mu lahko reče tut xx scavnca :slap:

2. ker si naslednji dan preveč utrujen za test naslednjega pira yy, prestavi to za nekaj dni, sicer podatki o pivu yy ne bodo točni.

3. pri preizkusu na piru yy,ponovi prekomerno pitje in opazuj kaj se dogaja....

........................................

............., če si naslednji dan sposoben nardit eno furco, pol se temu reče PIR :whistle:

Povzetek:

"dober pir" se reče tisti grenki pijači iz hmelja in ostalih dod. ki se jo da pit z največ užitka in najmanjšimi posledicami oz. brez :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Deček from easterne block just for you

:worship: :worship: :worship:

Spodobi se in pravično je. :grim B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pa še to lepo navado imajo,da nas vsako sredo počastijo brezplačno z malim prigrizkom....

mogoče (planiranje za) nova lokacija za MS Srede? :hmm:

obstaja enostaven test za določanje kakovosti pira: >>>>>skrajšano<<<<

Povzetek:

"dober pir" se reče tisti grenki pijači iz hmelja in ostalih dod. ki se jo da pit z največ užitka in najmanjšimi posledicami oz. brez :beer2:

:yes: med takim testiranjem pred cca 7-9leti sem za 5let nehal piti Union... btw... testirani sta bili 2 steklenici in bolan 3 dni, pa še cel teden brez apetita... :SS vsa ta leta po tem konzumiral Laščana... in zraven užival... do pred par leti... ko se mi pojavili podobni simptomi vsake toliko pri tem pivu... po 3 pirih (včasih celo po enem samem) sem imel naslednji dan občutek da sem ga 2 dni skupaj pil...

sedaj konzumiram obojega po malo... kar pač je... ko naročim Laško pač upam, da ne bom naslednji dan bolan... :cry: pri Unionu se tega ne bojim..

vsekakor pa bom imel ob obisku brunarce s sabo sopotnico, ki bo pila jabolčni sokec, jaz pa pivo... ključe pa potem dobi ona.... :naughty:

Popravljeno . Popravil Jurij
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Da ne bo kakšne hude pomote ! Jast sem vas vabil , da se pri nas odžejate , ne pa da se napajate s pivom in , da bi bil kdo bolan od njega .

Tudi s Cockto se da lepo motor peljat , a ne ? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS. Ob sredah vedno, pa tud vmes se najde kak dan. :OK: Sam sedaj bolj kriza :hmm: pira moje telo ne absorbira, sam harmoniko, po 1. juliju pa itak :OK: :beer2:

Bomo moral mal na presidenta apelirat, če bo kaj razširil svojo ponudbo, mislim poleg Uniona še kakega Rogača. Sicer pa v sili še hudič muhe žre pa še sam jih lovi. Če ni Rogača, pol je pa tud Union dober.

Tu bi še mal reklame naredil, pa ne smem. :lol1:

LP vsem bikerjem, pa po desni, vidmo se pa itak v brunarci

Svaka čast! :OK: Ste pa od hudiča!Si me moral zdražt! Dam pejte,jutr je treba delat porka gate! :drunk: :D

Lp od :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem pa pristni štajerc in priznam, da mi je zadnji dve leti Union boljši od Laškega (sploh ker smo kupili večino delnic) :OK: ne šalo na stran ... kot ljubitelj pira s kar nekaj hektolitri izkušenj priznam, da je Union (rdeči) boljše kvalitete od Laškega <_< jebaj ga ...

:cry: Še en. Tudi sam ga kar nekajkrat na teden spijem po par flašk (Laškega seveda :grim ) pa se že prištevam med poznavalce. Brez zamere ljubitelji Uniona, ampak je to pivo za mene enako, kot če v 4dcl Laškega zmešam 1dcl vode in dobim Union.

:worship: Še enkrat poudarjam , da ste vsi vljudno vabljeni :worship: in tudi tisti , ki pijete laško pivo (boste pa cvička pil) !

Se bomo kaj oglasili, ampak tudi cvička ne bomo pili .)

Deček from easterne block just for you

[attachmentid=66462]

Minister za zdravje opozarja: Prekomerno pitje alkohola NE škoduje zdravju!

Ajgor :beer2:

lj vsem ljubiteljem vseh vrst piv, jaz pa ostajam pri svojem .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No po včerajšnji furi je res pasal. Ker pa se malo bojim za mojo vozniško sem spil samo enega, enega pa še potem v Raci :OK: No po prvem mi ga ne bi mogli vzet (če nimaš še vojska ne more vzet) po drugem je bilo pa premalo :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Pa še nekaj vam moram povedat ! " Poleti , ko je vročina na višku , je pri nas lepo lepa senčka ..."

post-5346-1143752481.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Da ne bo kakšne hude pomote ! Jast sem vas vabil , da se pri nas odžejate , ne pa da se napajate s pivom in , da bi bil kdo bolan od njega .

Tudi s Cockto se da lepo motor peljat , a ne ? :naughty:

Jaz grem s kombijem večkrat mimo, kot z motorjem. Se lahko tud s kombijem na pir ustavim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se mel namen včeraj popoldan ustavit, pa je blo vse prazno - no en sam motor ?? A še ne delate na polno :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!