Skoči na vsebino

Po furci se odžejajte


semamiz

Priporočene objave

:OK: Če koga zanese v petek 06.10.06 , v naše kraje , je vljudno vabljen , da se nam pridruži na Vaški žurki , pri Brunarici MK Vaški Boysi. N-č bat ! :yea1:

post-5346-1159898644.jpg

Popravljeno . Popravil semamiz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj vrjetn pridem po šihtu,če bo še veselica. :OK:

Primož Gremium se vidva tam. :OK: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

A že mate laški pir :hmm:

:hmm: Če se najaviš , morda :naughty: , če imaš pa posebno željo , pa lahko dobiš še Rokovnjača :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če imaš pa posebno željo , pa lahko dobiš še Rokovnjača :yea1:

a to je pir al kaj :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Če se najaviš , morda :naughty: , če imaš pa posebno željo , pa lahko dobiš še Rokovnjača :yea1:

ja v 1,5 literski plastenki... :OK:

[attachmentid=84315]

post-3877-1161159394_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Danes je sreda in dan , ko ste kot vedno vabljeni v Brunarico MK Vaški Boysi in kot vedno dobrodošli! :yea1:

post-5346-1161184309.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek okoli desetih zvečer bil v bistroju Fortuna na Cikavi pri Grosuplju en prijazen član Vaških boysev (mel oblečen klubski brezrokavnik) v družbi še dveh prav tako prijaznih fantov. Kdo od tukaj mogoče? :hmm:

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Jaz sem šel danes s kombijem mimo Domžal okoli šestih, pa sem se mislil na pir ustavit. Vendar je bil vhod na parking "zaprt" z verigo,na vhodu pa 2 x Prepoved vstopa za vse,razen za člane Vaških Boysov.

Kako je sedaj s tem...?

LP Damjan Žejni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem šel danes s kombijem mimo Domžal okoli šestih, pa sem se mislil na pir ustavit. Vendar je bil vhod na parking "zaprt" z verigo,na vhodu pa 2 x Prepoved vstopa za vse,razen za člane Vaških Boysov.

Kako je sedaj s tem...?

LP Damjan Žejni

To je pa zelo nerodna reč!! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem šel danes s kombijem mimo Domžal okoli šestih, pa sem se mislil na pir ustavit. Vendar je bil vhod na parking "zaprt" z verigo,na vhodu pa 2 x Prepoved vstopa za vse,razen za člane Vaških Boysov.

Kako je sedaj s tem...?

LP Damjan Žejni

Danes nisem dobil odgovora.Glede na to, da sem bil veselo žejen do te ure, ker sem mislil svojo "nagrado" spiti v motorističnem "ambientu", sem bil ob napisih na "štangah" malce v dvomih in sem odšel žejen proti Novemu mestu...

Upam na kakšno navodilo,oz.opozorilo, da sem si jaz ta napis samo malo preveč k srcu jemal (kar se mi zdi tudi najbolj verjetno)....

(čeprav me je enkrat kelnarca v Old Twin Pubu napizdila, ker nisem imel članske karte, jaz sem prišel pa tja samo na pir) Od takrat me je še sedaj strah "neznanih kelnarc...." :beer2: :beer2: :friend2: :friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damjan,če še ne veš so vse klubske varijante zjebali išpektorji.Brunarica je v fazi legalizacije kot lokal za točenje pijače

in če gospodje inšpektorji ne bodo prekruti bo zadeva OK pred novim letom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damjan,če še ne veš so vse klubske varijante zjebali išpektorji.Brunarica je v fazi legalizacije kot lokal za točenje pijače

in če gospodje inšpektorji ne bodo prekruti bo zadeva OK pred novim letom

jama, čahko bi kdo prej povedal, na pa, da vabite.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jama, čahko bi kdo prej povedal, na pa, da vabite.......

tudi nas je obiskal inšpektor in zarad tega so tiste table levo in desno je pa res da je do nadalnega zaprta dokler ne pridobimo vseh papirjev,ki jih zahtevajo od nas in prec ko se bo to uredilo vas obvestimo drugače pa smo še vedno odprti ob sredah od 18h pa tja do 24h

Hvala za razumevanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem opazil tudi jaz in sem šel žejen domov.

Sem se kar bal kaj podobnega.

No želim vam da do neovega leta to uredite, sicer pa vsaj do začetka nove sezone.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak ej a to je ta brunarica, katero sem vsak dan spremljal od njenih prvih dni gradnje napre. Se mi je pa že čudno zdelo koga hudiča se bo stlačilo pod ta hrib. No super, da bom končno ferbčni ženi razložil kaj je to. JE pa res bilo vsake toliko časa med 16.00 in 18.00 sem ter tja parkiran kakšen motor čez celo leto, ko se vozim domov iz službe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

:naughty: No , a ste kaj žejni ? Spet se lahko odžejate pri našem klub hausu. Nč bat sam gas , od žeje se trpi ! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: No , a ste kaj žejni ? Spet se lahko odžejate pri našem klub hausu. Nč bat sam gas , od žeje se trpi ! :worship:

To je prava beseda.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No končno

samo včeraj popoldne je bil samo en tam pa še to je bil :whistle: :unsure:

se vidimo, pridem na dveh koelsih (brez motorja :trance_33_sleep: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: No , a ste kaj žejni ? Spet se lahko odžejate pri našem klub hausu. Nč bat sam gas , od žeje se trpi ! :worship:

ka, že mate laškega :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka, že mate laškega :glare:

:whistle: Za nevedne ! :unsure: :naughty: Zdaj je itak vse Laško ! :headbang:

post-5346-1183970692_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!