Skoči na vsebino

moja bivša yamaha tzr 125(pred in po nesreči)


bordon

Priporočene objave

a to tist k sta bla brez celade pa po tazadni pa u znak? :cry: :cry:

to je tist ja, pa sploh nevem zakaj je pri taki novici pomembna pripomba suzuki bla bla K5..nima veze

Popravljeno . Popravil Pleya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dan! res.... :cry: :cry: kaj boš pa zdej naredu z motorjem? če boš slučajno prodajal povej ker res rabim nekej delov! pa tud sem mel namen poštimat motor na rossi replico. a bi mi mogoče lahk dal kej napotkov na msnju? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je bil lep motor.. Za delo :worship: Vse dobre stvari se enkrat končajo an... :BUA: :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čaki ampak jst ta motor sem vidu tisto prvo sliko imaš k piše ob strani R je v kopru pri moto sprintu tablica pa je SG isti !!!!!!! hmhmhmh :? :? :hmm: stoji tam že kr lep cajt ampak ni nič poškodovan :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdj mam pa jz ta motor...ja res je...motor je biu pri moto sprintu...je bla delana generalka...tko da je biu kr neki casa tam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

lp , nej se jst opisem mojo nesreco!nenavadno je to da sm str šele 14(čez eno leto upam da bom mel že ispit in motor)!pr 12 letih je moz od mtke domov prvleku enga tomosa automatica!zvim vn iz mesta in sm se lah komot pelu!tega sm furu skor vsak dan !pred parimi mesci pa sm se probu neki pozadni furat ,sm zgubu nadzor in ornk fuknu! zravn ceste je bil k en jarek(ubistvu je bla cesta na nekem hribcku)

_______________________________

-----------------------------------------------

----------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------

ravna crta je cesta in te pikce ponazarjajo ta ribcek!uglavnem letu sm ene 2 metra v dolino!na reco mi ni blo nc kr sm prejsn dan prebrav v moto si-ju kako padt (da stegnes tisto roko v katero smer padas )pa da se pustis drset!men ni blo nc motorju se je mal zvila balanca!k sm prsu domol sm reku mtki da mi je motor padu , ampak je vidla rastrgane in umazane hlače(od zemlje)!sicer ni blo nc narobe(sezmer se lahko vozm pa se skutr mamo) sam me je izucilo za celo življenje ,da se ne splaca delat frajarja in uzivat tistih par trenutkov adrenalina v zameno za življenje!!!in pomojem mora vsak motorist enkrat rahlo padt (rahlo, ne zelim nobenmu slabga) da se nauci zarad kerih neumnosti je padu in da tega ne bo vec ponovil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp , nej se jst opisem mojo nesreco!nenavadno je to da sm str šele 14(čez eno leto upam da bom mel že ispit in motor)!pr 12 letih je moz od mtke domov prvleku enga tomosa automatica!zvim vn iz mesta in sm se lah komot pelu!tega sm furu skor vsak dan !pred parimi mesci pa sm se probu neki pozadni furat ,sm zgubu nadzor in ornk fuknu! zravn ceste je bil k en jarek(ubistvu je bla cesta na nekem hribcku)

_______________________________

-----------------------------------------------

----------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------------

ravna crta je cesta in te pikce ponazarjajo ta ribcek!uglavnem letu sm ene 2 metra v dolino!na reco mi ni blo nc kr sm prejsn dan prebrav v moto si-ju kako padt (da stegnes tisto roko v katero smer padas )pa da se pustis drset!men ni blo nc motorju se je mal zvila balanca!k sm prsu domol sm reku mtki da mi je motor padu , ampak je vidla rastrgane in umazane hlače(od zemlje)!sicer ni blo nc narobe(sezmer se lahko vozm pa se skutr mamo) sam me je izucilo za celo življenje ,da se ne splaca delat frajarja in uzivat tistih par trenutkov adrenalina v zameno za življenje!!!in pomojem mora vsak motorist enkrat rahlo padt (rahlo, ne zelim nobenmu slabga) da se nauci zarad kerih neumnosti je padu in da tega ne bo vec ponovil!

:kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj nej bi to pomenil?

Mislim da je s tem želel komentirat izjavo "dolgoletnega motorista", ampak naj ti to ne vzame veselja :OK:

Pa še jst enga :lol1: prlimam.. brez zamere :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj nej bi to pomenil?

Nič,samo zahvala za malo bolj pester začetek dneva :) Pa kot že rečeno, brez zamere..

lp

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Tudi sam sem se na žalost pobližje spoznal z pločniki, peskom, ...

________________________________________________________________________________________________________

pred kratkim sem bil poslan v trgovino, ker ponavadi ne nataknem čelade za v trgovino sem tokrat za spremembo jo (ker mi je bila v napoto, obešena za ogledalo), motor sem lepo navil na 80km/h, in se pripeljal za avto, ta je začel bremzat, in brez žmigouca pozor BREZ ŽMIGOUCA, imel namen zaviti levo, seveda sem jaz brez vsakršnega premišljevanja začel vozilo prehitevati, nakar mi pri okol 60-70 km/h voznik zavije levo, spomnim se le trka in kako sem pristal na tleh, prijatellj pravi da je bil polet čez haubo zelo estetski hehe, ampak to mi nekak ni smešn, dobu sm lekcijo glede tega, da ne prehitevej v vasi, aja seved anisem povedal da je bila vas in zdi se vam da je bil kriv avtomobilist, ampak :( na žalost je bila omejitev 40 jaz pa sem jo prekoračil skoraj še za enkrat toliko, tako da policije nismo poklicali!

seveda čelada mi je rešila glavo, kajti z glavo sem zadel pločnik, in jo na eni strani počil (pri vezirju, kjer je nataknejn je odletela plastika), drugače pa je bila zelo popraskana,

-----

motor - - > ne bi verjel človek ampak počil je smao airbox,

tko da, ne delujm vm kt mtka sam čelada je obvezna sm spuznou, ne glede na to, kam greš, ...

________________________________________________________________________________________________________

SREČA V NESREČI!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Prijateljo ima TO tzr že kar nekaj mesecev. Danes sva se odpravila na pot, on z aprilio Rs 125 '06 jaz pa z tole TZR ko je na sliki zgoraj razbita, saj je celotna preurejena in kar lepo izgleda, no še kaj bi se dalo poporaviti na estetiki.

Vam povem da Aprilia po moči niti zravn ne pride.. No po ravnici sta tam tam, v klanec ko sva šla sem stisnu sklopko pa dvakrat zaturiru pa ga tako prehitu da me je grdo gledu. Res v klanec se pozna ful.

Oba motorja sta odprta. Obadva sta njegova..

Res lepa izkušnja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je čist odvisno od vsakega posameznega motorja...jst sm pa 1x vidu yamahco tzr 125 k je šla tok k bt...pol sm pa ugotovu da je tobla yamaha...tko da ne morš to tko... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma seveda ! To je vse odvisno od motorja do motorja ...

No, čist tako, naprimer meni je kazalo na števcu 130 njemu pa je kazalo 155.. Lih tako za primerjavo, pa sem debelo gledal ko mi je reku.

Uglavnem spizdu zlahka, v hrib pa niti blizu ne pride

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!