Skoči na vsebino

ŽALOSTEN SEM


Broj Jedan

Priporočene objave

žalosten nism .. . . . . .sm pa em mal brrrrrrrlllluuuuuuu . . . . en mal. . . . . .lenoritis me daja . . . . neka nova viroza . . . . :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo sem nenadoma kot strela z jasnega izgubil osebo, ki mi je največ pomenila v življenju do sedaj...brez nje ne bi bil to kar sem in vedno sem lahko se oprl na njo...velika praznina je v meni in za vedno bo ostala...veliko časa bom potreboval, da se bom privadil na novo situacijo...sicer ta moment še nevem kako, ampak mi bo že uspelo...vsaj upam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v nedeljo sem nenadoma kot strela z jasnega izgubil osebo, ki mi je največ pomenila v življenju do sedaj...brez nje ne bi bil to kar sem in vedno sem lahko se oprl na njo...velika praznina je v meni in za vedno bo ostala...veliko časa bom potreboval, da se bom privadil na novo situacijo...sicer ta moment še nevem kako, ampak mi bo že uspelo...vsaj upam

:friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zarad dogodka v bosni . . . . . . . pač tko je . . . . . .v drugo roko sm pa veseu da sm jst ceu . . . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!