Skoči na vsebino

ŽALOSTEN SEM


Broj Jedan

Priporočene objave

ma bl sm jezna na šefa k sm zvedla da bi mela lohk vsak mesc večjo plačo ene 60-70€pa pač ker nism ritoliznik,in k se pišem na ič,..pa ni nič :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če z "njo" misliš kako hondo ali yamaho, pol sočustvujem s tabo :rolleyes:, če pa misli kako pripadnico nežnejšega spola pa ti zagotavljam da kmalu srečaš še bolj oh in ah edino. In ko boš v mojih letih, boš žalosten zaradi vsake ki si jo spustil mimo zatacajt ko stokaš za ono nedosegljivo. :naughty:

se čist strinjam, z leti ugotoviš marsikaj :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zarad tega k bom spet šla sama na pir, sicer pa glavn da bo pir :whistle:

Ab spet rada minus kasirala?:naughty:

Hec, evo plusa:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ab spet rada minus kasirala?:naughty:

Hec, evo plusa:rolleyes:

hvala za +

sicer sem pa itak ugotovila da pivo tuki nasplošno ni glih priljubljeno, tko da ga ne bom več omenjala :slap: :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za +

sicer sem pa itak ugotovila da pivo tuki nasplošno ni glih priljubljeno, tko da ga ne bom več omenjala :slap: :xx:

Kako napačna ugotovitev :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako napačna ugotovitev :blink:

potem je pa endina možna razlaga zakaj sem dobila minuse na temo piva (tudi na slikce!?) to da mene nekdo ne mara :unsure: , ah pač ... bmk... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Donc sm bla po dolgm času tam..pr njem.. pa vsak dan bolj ko se zavedam in spoznavam sebe si želim da bi poznala njega unsure.gif pa vem da se mi ta želja nikakor in nikoli ne bo mogla uresničt trance_13_cry.gif

In kr čutm da se tisto 21 let nazaj nikakor ni zgodil tko kot so v poročilu zapisal sad.gif če jst neb zmogla..dvomim d je on.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

totalno podrt dan... :cry: dobr d je mausiii leze maaauuusi gre pa še kaka taka buča k se mu da ukvarjat z mano ob takih dnevih... mjaa.. svaka vam čas d se vam da.. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!