Skoči na vsebino

ŽALOSTEN SEM


Broj Jedan

Priporočene objave

ke grem je tema..ke pridem je tema...kako naj se vozim z mojo brlivko...tud leda ne vidm....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

totalno podrt dan... :cry: dobr d je mausiii leze maaauuusi gre pa še kaka taka buča k se mu da ukvarjat z mano ob takih dnevih... mjaa.. svaka vam čas d se vam da.. :blush:

:friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker baje ne dobim bozičnega darila( uradna obrazložitev da sem bad boyunsure.gif )

pa letos sem bil resnično pridem no

Meni isto obljubljajo, češ, da nisem bla pridna. :(

Ampak jaz vem, da sem bila še preveč pridna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bila!

Hm trance_19_hmm.gif saj mogoče je pa tle problem. Bi morala bit fejst poredna trance_17_emot-angel.gifevilgrin.gif

jaz zase tudi lahko rečem, sem bil ful ful pridentrance_17_emot-angel.gif

resnica pa je drugačna grim.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

totalno podrt dan... trance_13_cry.gif dobr d je mausiii leze maaauuusi gre pa še kaka taka buča k se mu da ukvarjat z mano ob takih dnevih... mjaa.. svaka vam čas d se vam da.. blush.gif

Pah!!! Pa bi mene poklicala, bi ti kešno pisto priredila LOOOL..če te to ne bi nasmejal, pol pa ne vem trance_43_wavetowel2.gif upam d si ke bol bejba yes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pah!!! Pa bi mene poklicala, bi ti kešno pisto priredila LOOOL..če te to ne bi nasmejal, pol pa ne vem trance_43_wavetowel2.gif upam d si ke bol bejba yes.gif

no jaaa.. bol ko ne je očitno ta tedn ceu zaklet proti men.. po moje me bo kr pobral ;) ampak ja.. poskušam rešit kar se da.. za pisto pa južno za 4, si mi pa itak doužna hehe ;) *

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kaj maš ti tulku z mano za opravit-uf

Še sanjat te bom začela,kaj bo pole :love1:

jah, kaj le - kolosalni dar-mar v sanjah, drugi dan pa boš cela zaspana na šihti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, kaj le - kolosalni dar-mar v sanjah, drugi dan pa boš cela zaspana na šihti ...

ti pa se ne meni z mnao,ker sem dobila opomin in me primerjajo z teboj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
trance_33_sleep.gif ein michen... mami, klic prele ..še zmer isto, pa še zmer ta jeb** šiht, d ji ne morm nkukr pomagat headbang.gifheadbang.gifheadbang.gif
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne nism . . . . :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K je zmankal tapocen mikserjev, pa lih sm misla zalogo ene 6ih si nardit, d mam za sprot k se vse skur :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K je zmankal tapocen mikserjev, pa lih sm misla zalogo ene 6ih si nardit, d mam za sprot k se vse skur :cry:

Ziher ma Hilti kaj zate v programu? Pa še večnamenski so lahko :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ziher ma Hilti kaj zate v programu? Pa še večnamenski so lahko :-)

Zgleda bo res treba nabavt kj bl heavy duty :grim

Drgač pa še kr safr furam......."kaj ti je deklica, da si tak žalostna....." :whistle:

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa še kr safr furam......."kaj ti je deklica, da si tak žalostna....." :whistle:

Uboga! Pa niti k dr. Baričeviču ne morš na "servis" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uboga! Pa niti k dr. Baričeviču ne morš na "servis" ...

Ja res groznu a ni.....ma pa sj bom šla kmal v KC na remont, uni arabski dohtarji so tud ql :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!