Skoči na vsebino

Števec & Zajla


fridgider

Priporočene objave

Živjo!

Sem prejšn tedn hotu pelat skuterja Aerox registrirat, pa sem ugotovu da mi ne dela števc (je skos pač na nuli). No sm dau dol 1 kolo, razdru polžka in not najdu eno polomljeno plastiko (slika 1 - plastiki manjkata 2 "krilci"). Sam pomislu da je najbrž šla samo plastika, pa sm dons kupu novga polžka, ga namontiral in še vedno ne deluje :blush:

... zadeva deluje, dokler notr ne pršraufam zajle ... ko jo utaknem v polžka, začne neki škripat in sm skor že tanovga polžka frderbu :cry: uglavnem ... je možno da je šla zajla? Ker ne zgleda da bi bla kej strgana al pa kej ...

Bi se morala zajla normalno obračat? Če jo primem s kleščami in probam zavrtet, se nč ne obrne ...

lp Andrej

slika1:

IPB Slika

Popravljeno . Popravil fridgider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je zajla na eni strani pripeta (al na števcu al pa na kolesu) pol je ne boš mogu obrnt

dej zajlo ven snam (na obeh koncih jo odšravfi) pa jo na eni strani zavrt, tko bi se mogla tut na drugi

če se pa ne bo vrtela jo pa vn snam iz cevi pa jo namaž z vazelinom

lahk pa tut da ti je not kje k maš balanco kje izolacijo precvikalo pa zagrabilo zajlo....mal probavi pa boš vidu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

sem vn uzeu zajlo ... odšraufu na enem koncu in je kr vn padl cca. 20cm zajle :glare:

grem takoj v pondelk po novo :)

Popravljeno . Popravil fridgider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

ima kdo izkušnje z števcom gilere runner...ta nov model digitaln stevc ma in ka gr zabije pol pa kr neki posvoje dela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

PROBLEM, PROBLEM!!!... vtrgalo mi je zajlo za števec in sicer spodaj pri kolesu.... tukaj v mariboru ne najdem nobenega privatnika ki bi se ukvarjal s temi zajlami, nove zajle pa tudi ne dobim saj za ta motor ki ga imam ni tukaj nobenega zastopništva (jawa dandy 125)... pozna kdo mogoče koga, ki se ukvarja z izdelovanjem novih ali popravilom le teh :? :? ... ali morda ve kako bi lahko drugače rešil ta problem :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

50ccm zakaj gonš nov motor do konca ni dobr za mašino če ti pa števec ne dela ga pa nazaj pel nej ta ga zrihtajo maš garancijo

lahko gonis do konca..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!